Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759370 пъти)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4845 -: Май 30, 2020, 01:56:05 pm »
Здравейте,
Пускам хорар с въпрос тайни ли ще останат нашите отношения?
Хубав уикенд на всички.
 :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4846 -: Май 31, 2020, 06:54:48 am »
Здравейте,
Пускам хорар с въпрос тайни ли ще останат нашите отношения?
Хубав уикенд на всички.
 :-*
засега ДА,въпреки,че ти се иска да не е така.Но у7 дом Нептун в риби и Юпитер в козирог.Луна с последен аспект тригон Юпитер.Тайните са по 12 дом,Слънцето е високо горе,но квадрат Луна.Освен това незная колко са тайни отношенията ви,някой знае за тях.
« Последна редакция: Май 31, 2020, 06:56:19 am от Сафо »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4847 -: Май 31, 2020, 10:25:20 am »
Здравейте,
Пускам хорар с въпрос тайни ли ще останат нашите отношения?
Хубав уикенд на всички.
 :-*
засега ДА,въпреки,че ти се иска да не е така.Но у7 дом Нептун в риби и Юпитер в козирог.Луна с последен аспект тригон Юпитер.Тайните са по 12 дом,Слънцето е високо горе,но квадрат Луна.Освен това незная колко са тайни отношенията ви,някой знае за тях.


Благодаря,Сафо! 🤗
Да,бих искала тези отношения да имат посока и развитие.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4848 -: Май 31, 2020, 09:15:15 pm »
Здравейте,
Извинявам се,че така скоро ще задам въпрос за същия човек, но от два дни спря да общува с мен и не знам каква е причината.Реално това не се е случвало. Зададох въпрос защо не ми отговаря?
Поне да беше казал ако съм го обидила с нещо....

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4849 -: Май 31, 2020, 09:47:10 pm »
И аз да помоля за едно оченце.  :) Аз като гледам, 5-ти дом не обещава нищо, даже транзити и прогресии май няма през него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4850 -: Юни 01, 2020, 05:32:04 pm »
И аз да помоля за едно оченце.  :) Аз като гледам, 5-ти дом не обещава нищо, даже транзити и прогресии май няма през него.
какви прогресии търсиш в хорарна карта, бъркаш двата щата  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4851 -: Юни 01, 2020, 05:40:20 pm »
Здравейте,
Извинявам се,че така скоро ще задам въпрос за същия човек, но от два дни спря да общува с мен и не знам каква е причината.Реално това не се е случвало. Зададох въпрос защо не ми отговаря?
Поне да беше казал ако съм го обидила с нещо....
Шерше ла фам  :)
Има някаква жена при него, от миналото приятелка или от семейството, а може да е прекарал уикенда на място, където няма обхват или просто не е искал да се чувате, иначе да е намерил начин

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4852 -: Юни 01, 2020, 05:42:28 pm »
Здравейте,
Извинявам се,че така скоро ще задам въпрос за същия човек, но от два дни спря да общува с мен и не знам каква е причината.Реално това не се е случвало. Зададох въпрос защо не ми отговаря?
Поне да беше казал ако съм го обидила с нещо....
Шерше ла фам  :)
Има някаква жена при него, от миналото приятелка или от семейството, а може да е прекарал уикенда на място, където няма обхват или просто не е искал да се чувате, иначе да е намерил начин


Дам, така и усещах аз ..... благодаря много,Акрукс. Ще се дистанцирам аз от тази работа....

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4853 -: Юни 01, 2020, 06:23:35 pm »
какви прогресии търсиш в хорарна карта, бъркаш двата щата  :)
Извинявам се, изобщо не съобразих, че пускам хорарна!  :-[

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4854 -: Юни 04, 2020, 10:37:11 pm »
Момичета, последен хорар....но ме заляха с вряла вода...питах тези дни за човек, с който имам интимни отношения и преди всичко приятелски, много ценни за мен.
Та днес ми каза,прекалено ценна си ми, за да променим нашето приятелство....и аз не знам как да продължа сега,защото държа на този човек...
Приключиха ли интимните ни отношения?
Ще съм благодарна за отговор,явно затъмнението ще даде приключване при мен.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4855 -: Юни 05, 2020, 03:12:35 pm »
Няма да приключат, но е възможно ти да се отдръпнеш за известно време заради казаното.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4856 -: Юни 05, 2020, 03:25:47 pm »
Няма да приключат, но е възможно ти да се отдръпнеш за известно време заради казаното.

Корея,много ти благодаря! ❤️
Всъщност точно това му казах....а ми липсва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4857 -: Юни 05, 2020, 04:25:55 pm »
Момичета, последен хорар....но ме заляха с вряла вода...питах тези дни за човек, с който имам интимни отношения и преди всичко приятелски, много ценни за мен.
Та днес ми каза,прекалено ценна си ми, за да променим нашето приятелство....и аз не знам как да продължа сега,защото държа на този човек...
Приключиха ли интимните ни отношения?
Ще съм благодарна за отговор,явно затъмнението ще даде приключване при мен.
Затъмнението няма общо, а ретроградна Венера , която прави преоценка на връзките и моралните ценности. Интимността ще се възстанови, връзката и приятелството ви също, но нещо в чувствената сфера си е отишло, любовта няма да е същата. Освен това човека отсреща е възможно да издаде вашата тайна по отношение на връзката, да предизвика скандал, в комуникацията напрежение и противопоставяне, да ти прави напук

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4858 -: Юни 05, 2020, 04:46:12 pm »
Момичета, последен хорар....но ме заляха с вряла вода...питах тези дни за човек, с който имам интимни отношения и преди всичко приятелски, много ценни за мен.
Та днес ми каза,прекалено ценна си ми, за да променим нашето приятелство....и аз не знам как да продължа сега,защото държа на този човек...
Приключиха ли интимните ни отношения?
Ще съм благодарна за отговор,явно затъмнението ще даде приключване при мен.
Затъмнението няма общо, а ретроградна Венера , която прави преоценка на връзките и моралните ценности. Интимността ще се възстанови, връзката и приятелството ви също, но нещо в чувствената сфера си е отишло, любовта няма да е същата. Освен това човека отсреща е възможно да издаде вашата тайна по отношение на връзката, да предизвика скандал, в комуникацията напрежение и противопоставяне, да ти прави напук


Акрукс, много благодаря отново за подробния прочит! 🤗
Ще дам ОВ, да видим какви ще ги върши...

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4859 -: Юни 07, 2020, 10:54:02 am »
Привет!
Харесва ли ме г-н Х като жена? Какво се вижда в хорара?

П.С. Веднъж за винаги искам да разбера в хорарната астрология управителя на Водолей Уран ли е или Сатурн, в различни тълкования виждам, че се ползват и двата.