Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760069 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4980 -: Август 24, 2020, 12:53:21 pm »
Въпросът ми е: струва ли си да се боря за неговата любов? Пускам линк към картата: https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=23&smon=8&syr=2020&prmth=0&rs=0
За отговор на конкретен въпрос се построява хороскоп на въпроса- за точното време когато си го задала (формирал се е в мислите ти) и за населеното място където си се намирала когато си го задала. Прави се карта по същия начин като натал (рожден хороскоп) каквато си ни дала тук.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #4981 -: Август 24, 2020, 01:22:55 pm »
но така да се каже и моята, и неговата карта са активирани и му се дава като на мен, че е време за нещо такова и изграждането на дом и семейство.

Това съвсем не означава, че това касае конкретно Вас двамата като двойка. Като развитие на взаимоотношения. Може да е всеки за себе си, с други хора, други насоки. За какво е време за Вас, го предполага комбинът - рождената карта на взаимоотношенията.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #4982 -: Август 24, 2020, 03:57:06 pm »
защото и аз като теб (а и като всеки човек, вероятно) не разбирам и се ядосвам защо точно нещата, които са важни за мен, не ми се случват.

Въпрос на късмет от житейската лотария. Това, което получаваме не е по заслуги или поради това че ни е нужно, важно. В един момент ще се примириш, ако дотогава не ти излезе късмета да ти се случи нещото, което е важно за теб.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4983 -: Август 24, 2020, 04:10:26 pm »
може ли някой да ми разясни по-подробно как да го направя?

По същият начин по който се прави наталната карта, но вместо личните данни, слагаш датата и часът на задаване на въпроса.

Тази карта, която си качила наталната карта на момчето ли е? Ако е той, трудничък ми се вижда, хем въздушен, хем сатурнов.

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4984 -: Август 24, 2020, 07:04:26 pm »
дано да съм успяла сега  ;D

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4985 -: Август 24, 2020, 07:07:44 pm »
предната карта която качих е моята с неговата синастрия, въпросът ми е: дали ще се получи нещо между нас? да продължавам ли да опитвам? Казаха ми че сме имали 7 любовни аспекта, което било много, много добре. Но той е с много труден характер...  :-X

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #4986 -: Август 24, 2020, 07:21:10 pm »
Ако гледаме нещата на тази плоскост, с всички можем да имаме някакви "любовни аспекти" дори и с хора от същия пол. Друг е въпросът дали влизаме във взаимоотношения с тях или са хора, заради които обръщаме резбата ;D
Картата от първото Ви включване изглежда по-отговаряща на въпроса Ви.
23 август, 21:03:53

По-скоро не. Той не ви харесва.
« Последна редакция: Август 24, 2020, 07:36:09 pm от starinthenightsky »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4987 -: Август 24, 2020, 07:33:27 pm »
предната карта която качих е моята с неговата синастрия, въпросът ми е: дали ще се получи нещо между нас? да продължавам ли да опитвам? Казаха ми че сме имали 7 любовни аспекта, което било много, много добре. Но той е с много труден характер...  :-X

Качила си само твоята карта, не синастрията. Избери от падащото меню synastry chart, също така избери Horoscope for: твоята карта + Partner: неговата карта

Хорарната си я нацелила

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4988 -: Август 24, 2020, 07:39:59 pm »
По хорара е влюбен, но не е сигурен в теб, имате и проблеми с комуникацията. Ситуацията ще се подобри, мисля, че не трябва да се отказваш.

Ако иска и някой друг да се включи с мнение.
Дай синастрия да го видим, кво му е трудното

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4989 -: Август 24, 2020, 09:52:42 pm »
Аз по този хорар не виждам никаква любов, по- скоро тя се е превърнала в рутина- ти в негов 6 дом и ретро, той в свой първи, което значи, че си е самодостатъчен.
Аз гледам хорарите с планети до Сатурн, напоследък забелязвам, че някои включват и Уран.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #4990 -: Август 24, 2020, 09:55:18 pm »
предната карта която качих е моята с неговата синастрия, въпросът ми е: дали ще се получи нещо между нас? да продължавам ли да опитвам? Казаха ми че сме имали 7 любовни аспекта, което било много, много добре. Но той е с много труден характер...  :-X

Ми вие що не си говорите с тия, дето ви казаха, че имате 7 любовни аспекта, ми пускате тука сто карти, че белким накрая уцелите вярната
Като цъкнете на картата, тя се отваря в нов таб, копирате тази картинка и в нея е всичко. Как изобщо отговаряте на въпросите за регистрация...ще взема още да вдигна нивото

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4991 -: Август 24, 2020, 10:10:27 pm »
Papy моля злобата си я запазете за вас :) казах че съм нова и се извиних ако сбъркам нещо, не мисля че е като съм пуснала 2 карти толкова много съм ви вгорчила деня, че изляхте това...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4992 -: Август 24, 2020, 10:13:35 pm »
Аз по този хорар не виждам никаква любов, по- скоро тя се е превърнала в рутина- ти в негов 6 дом и ретро, той в свой първи, което значи, че си е самодостатъчен.
Аз гледам хорарите с планети до Сатурн, напоследък забелязвам, че някои включват и Уран.

А нещо съм разсеяна и съм ги гледала с обърнати домове

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #4993 -: Август 24, 2020, 10:19:39 pm »
Papy моля злобата си я запазете за вас :) казах че съм нова и се извиних ако сбъркам нещо, не мисля че е като съм пуснала 2 карти толкова много съм ви вгорчила деня, че изляхте това...

А за вас кое да оставя  ::)

Просто сте 120, или 79, все тая-която се регистрира с подобни знания и въпроси, та извадихте късмет. Що не питате в бг мама, там не е ли по-лесно

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4994 -: Август 24, 2020, 10:27:18 pm »
освен да ме разсмивате друго няма да постигнете с тази злобка  :P