Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759359 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5355 -: Декември 19, 2021, 12:01:55 am »
Ох, хора и аз ще пусна един любовен хорар ;D

"Х. има ли симпатии към мен? Харесва ли ме?"
Объркана съм, не го разбирам. Отдръпнах се, защото не искам да бъда за пореден път наранена.
Познавам го от години.

Благодаря!

PS.
Няма да правя опит за тълкуване, защото съм пристрастна.
Симпатиите ви са взаимни, налице е приятелско отношение между вас, може да разпалиш огънче в сърцето му, но на този етап няма изгледи да имате интимна връзка.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5356 -: Декември 19, 2021, 12:17:19 am »
Картата е направена ден след като се видяхме наживо. Преди това сме си писали няколко пъти само по чат. Запознанството не е било много преди това (датата на хорара). Да не бъркаш картите/хората, защото дори никъде не съм писала кога се е случило запознанството.
И как така няма секстил между кверент и квезит?  ::) Има-разходящ секстил между Венера и Марс.
Не бъркам картите и хората, Дама купа! Все пак не си толкова срамежлива, както се мъчеше да ни убедиш в първата публикация, никак даже! - Какво общо има това, с това че задавам въпроси? :o Или никой не трябва да (те) пита никакви допълнителни въпроси, когато не разбира нещо? И в случая след като с Ребека имате различни мнения, явно просто трябва да си избера по усмотрение едно от двете. А на нея не зададох други въпроси, тъй като това което е написала не поражда такива. Първо гледаше отдавна минали аспекти, които дори не са отразени в картата, сега гледаш къде е Марс към днешна дата или кога бил влязъл в Стрелец, т.е. бъдещи аспекти, спрямо картата. Питах от любопитство, а ти го обърна на заяждане. Но, както и да е. Това, което се опитах да разбера от хорара ще го разбера впоследствие през времето напред така или иначе. Разговорът вече е излишен. 

И може ли да посочиш точния момент- дата, час и минути, когато се е състоял точния секстил между Венера и Марс, и в кой градус?

От мене лека нощ и сладки сънища!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5357 -: Декември 19, 2021, 12:19:52 am »
Корея, Акрукс, благодаря  :-*

Добър човек е, ще се радвам и приятел да е само.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5358 -: Декември 19, 2021, 06:17:35 am »
Обича ли ме А., както твърди?
Така,както твърди,Да.Луната е с последен аспект тригон Юпитер в негов 1ви дом.Но вероятно разбиранията ви за любовта са различни,Луна опозиция Слънце.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5359 -: Декември 19, 2021, 06:24:57 am »
Ох, хора и аз ще пусна един любовен хорар ;D

"Х. има ли симпатии към мен? Харесва ли ме?"
Объркана съм, не го разбирам. Отдръпнах се, защото не искам да бъда за пореден път наранена.
Познавам го от години.

Благодаря!

PS.
Няма да правя опит за тълкуване, защото съм пристрастна.
Няма връзка между вашите сигнификатори,не се виждат.Венера е спряла.Луната е с последен аспект Юпитер,на ниво общуване ,разговори,срещи само.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5360 -: Декември 19, 2021, 06:30:49 am »
Здравейте, от известно време чета темите във форума, но едва сега се престрашавам да се регистрирам и да оставя притеснението настрана 😊 Срам, не срам имам един хорарен въпрос, който не разбирам вече ден пореден: А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_2gw_iska_li_me_hr.64908.76591.png&res=100
Сложи прикачен файл на картата ,така не се вижда.Запазване изображението в астро.ком и качване тук на пркачен файл.

Съжалявам, не знаех. Прикачвам снимка
Представен е от Венера ,която забавя ход и няма да направи аспект с Марс,но Луната има аспект и с Марс,ти и с Венера,той.Вероятно има желания ,но не мисля,че ще се осъществят.Мечти,сънища,бленуване за любов/секс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5361 -: Декември 19, 2021, 12:08:38 pm »
Обича ли ме А., както твърди?
Амии, Луната от негов дом 5 е извършила опозиция с Марс У3 в 10д- може да звучи убедително с високопарните си изказвания, а да има противоречие между чувства, емоции и действия. Луната в Близнаци е повърхностна, възможно е и чувствата му да са такива, прикрити зад сериозния изказ на Меркурий в Козирог.
"Любовта се доказва, а не се приказва"- ще разбереш дали наистина те обича с делата му, а не с думите му.

Simcoe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #5362 -: Декември 20, 2021, 12:26:36 pm »
Здравейте. Бях свикнал да съм сам. От един месец насам срещнах някого, да я наречем Д. Случи се много бързо, виждаме се веднъж седмично, заради разстояния, мерки и т.н. Всичко е уау, развиха се чувства от моя страна и много силна симпатия от нейна. Просто напоследък твърди, че я е страх от това, което се случва, защото ѝ се струва нереално и не знае колко е истина. В момента сме след драматичен разговор и изпитвам силно вътрешно притеснение, че всичко се разпада..преди дори да започне. Ще се случи ли развитие и ще пробваме ли да се случим един на друг..или всичко приключва сега? Благодаря предварително.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5363 -: Декември 20, 2021, 02:01:40 pm »
Здравейте. Бях свикнал да съм сам. От един месец насам срещнах някого, да я наречем Д. Случи се много бързо, виждаме се веднъж седмично, заради разстояния, мерки и т.н. Всичко е уау, развиха се чувства от моя страна и много силна симпатия от нейна. Просто напоследък твърди, че я е страх от това, което се случва, защото ѝ се струва нереално и не знае колко е истина. В момента сме след драматичен разговор и изпитвам силно вътрешно притеснение, че всичко се разпада..преди дори да започне. Ще се случи ли развитие и ще пробваме ли да се случим един на друг..или всичко приключва сега? Благодаря предварително.
Двата въпроса са много различни, а трябва да се даде един отговор. "Ще се случим ли", или "Всичко приключва"?
Ако отговорът е не и за двата въпроса, как ще го тълкуваш?
Ще се случите със сигурност.
« Последна редакция: Декември 20, 2021, 02:03:15 pm от Сафо »

Simcoe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #5364 -: Декември 20, 2021, 02:11:37 pm »
Благодаря ти и се извинявам за двусмислието, просто в момента съм "малко" афектиран :) Въпросът наистина е, ще се случи ли да  сме заедно. Звучиш категорично, ще дам обратна връзка, надявам се скоро.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5365 -: Декември 20, 2021, 02:15:09 pm »
Благодаря ти и се извинявам за двусмислието, просто в момента съм "малко" афектиран :) Въпросът наистина е, ще се случи ли да  сме заедно. Звучиш категорично, ще дам обратна връзка, надявам се скоро.
Венера е ретро, малко забърква каши, не се изнервяй.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5366 -: Декември 20, 2021, 02:43:54 pm »
Романтика, цени твоите умения, уважава те, по-скоро като личност,не като жена.
Виж къде е Луната, в 3-ти дом, в Близнаци, нито Венера, нито Марс, са в знаци или домове, свързани с "харесване". Въпросът е зададен, когато вече е в сила пълнолунието, ще разбереш какво те е провокирало, да го зададеш, както и истината. Няма да те заболи или нарани. Луна- Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Екатерина В.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #5367 -: Декември 20, 2021, 04:48:23 pm »
Ще се разведем ли със съпруга ми?

Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5368 -: Декември 20, 2021, 06:05:46 pm »
Ще се разведем ли със съпруга ми?

Благодаря
A бракувани ли сте или само живеете заедно? Според картата ще продължите да живеете под един покрив, може и дете да имате, но брак-развод не се вижда да има, по тези теми сте постигнали някакъв компромис

Екатерина В.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Любовни хорари
« Отговор #5369 -: Декември 20, 2021, 06:31:53 pm »
Имаме дълъг брак /и за двамата първи/, имаме деца, но сме в някакъв ад от драми и скандали. 

Благодаря, Akruks  :-*