Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757992 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #570 -: Ноември 29, 2014, 10:36:52 am »
Въпросът е написан на картата към въпроса  :)
Луната У3 в сходящ нехармоничен аспект със Сатурн У3 на квезита, та или ще има кавга, или ще прекратим общуване, как мислите?

Дори и да се сдърпате, след това ще оправите положението, няма да има прекратяване, а пък и скарването може да е градивно и да стигнете до изясняване.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #571 -: Ноември 29, 2014, 12:28:52 pm »
Въпросът е написан на картата към въпроса  :)
Луната У3 в сходящ нехармоничен аспект със Сатурн У3 на квезита, та или ще има кавга, или ще прекратим общуване, как мислите?
Мен ми струва, че е кисел, студен и не му е до приказки. Много зает с работата си У1 и в 10 дом и прави взаимна рецепция с У10, който е в негов първи.

Няма да прекратите общуването, защото Меркурий У1,5 и Юпитер У7,11 са в сходящ тригон. Квадратурата между Сатурн и Луна за мен показва, че ще се държи дръпнато и не му се споделя нищо, а ти с твоята дева не обичаш нищо скрито покрито. Та, едва ли те мрази - просто негово моментно състояние.  :017:

Многото му работа също е показана от разходящия куинконс на Юпитер У7 с Марс в козирог.
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 12:37:43 pm от Теодор »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #572 -: Ноември 29, 2014, 08:43:46 pm »
Здравейте!
Искам да предприема  разговор с  един човек ,който не ми е безразличен ,но не съм сигурна как ще бъде прието  и какъв ефект ще има и се разколебавам.
Та въпросът ми е да предприема ли този разговор  и ще остана ли доволна от резултата  ???
Пропуснах да спомена ,че съм назовала човека по име
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 09:19:46 pm от julia »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #573 -: Ноември 29, 2014, 09:27:12 pm »
Не разбирам от хорари!  :043: :043: :043: :043:
НО НЕ може жена да предприема разговор с мъж!ЗАБРАНЕНО Е!  :043: Ако той не го прави значи или че не я харесва,или че е страхлив мухльо.  :d030: :012: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #574 -: Ноември 29, 2014, 09:27:56 pm »
Искам да предприема  разговор с  един човек ,който не ми е безразличен ,но не съм сигурна как ще бъде прието  и какъв ефект ще има и се разколебавам.
Та въпросът ми е да предприема ли този разговор  и ще остана ли доволна от резултата  ???
Пропуснах да спомена ,че съм назовала човека по име
въпреки, че той е малко резервиран, разговорът ще бъде добре приет.
според мен, няма да изгубиш , ако се обадиш.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #575 -: Ноември 29, 2014, 09:30:36 pm »
Не разбирам от хорари! 
НО НЕ може жена да предприема разговор с мъж!ЗАБРАНЕНО Е!  :043: Ако той не го прави значи или че не я харесва,или че е страхлив мухльо.
и "страхливите мухльовци" имат право на щастие  ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #576 -: Ноември 29, 2014, 09:31:29 pm »
и "страхливите мухльовци" имат право на щастие  ;)
Права си-признавам!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #577 -: Ноември 29, 2014, 09:36:00 pm »
Права си-признавам!
има жени, които обичат да поемат инициативата и да доминират във връзката, така че всеки според потребностите  си ...и нещата се напасват. не гледай само от собствената си камбанария  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #578 -: Ноември 29, 2014, 09:39:02 pm »
Не разбирам от хорари!  :043: :043: :043: :043:
НО НЕ може жена да предприема разговор с мъж!ЗАБРАНЕНО Е!  :043: Ако той не го прави значи или че не я харесва,или че е страхлив мухльо.  :d030: :012: :08:

Цитат
НО НЕ може жена да предприема разговор с мъж!ЗАБРАНЕНО Е!

Дракониада, смея се силно от сърце. :012: :38:
Представих си, с каква физиономия го изричаш това .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #579 -: Ноември 29, 2014, 09:40:37 pm »
има жени, които обичат да поемат инициативата и да доминират във връзката, така че всеки според потребностите  си ...и нещата се напасват. не гледай само от собствената си камбанария  :29:
:D :D :08: Какви пък са тези жени,които ще искат да поемат мъжката роля във връзката като аз съм Сл,Луна Овен и заточена Венера и си седя примерно на задника като жените,с цялото ми достойнство? Къде са планетите на онези жени,които психологически имат нужда да са мъже?  ;) Не обичам еманципацията!  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #580 -: Ноември 29, 2014, 09:42:58 pm »
Дракониада, смея се силно от сърце. :012: :38:
Представих си, с каква физиономия го изричаш това .
Какво ще стане,Рени,ако ние се държим като мъже!УжасТ!Те ще стават все по-пасивни гейове!  :012: :-* Страх ме е да не изчезне мъжкото/Марсово начало.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #581 -: Ноември 29, 2014, 09:47:25 pm »
Ехеее голяма дискусия се е развихрила :57:
Аз не съм казала че ще му се обяснавам в любов,за съвсем друг разговор става въпрос.
И аз не съм от жените ,които ще предприемат първат крачка,макар че и така да беше ,всеки сам си преценява как да се държи и не бих се наела да съдя някой ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #582 -: Ноември 29, 2014, 09:55:10 pm »
Какво ще стане,Рени,ако ние се държим като мъже!УжасТ!Те ще стават все по-пасивни гейове!  :012: :-* Страх ме е да не изчезне мъжкото/Марсово начало.  :012:

Спокойно, никой никъде няма да изчезва, просто и мъжете имат нужда от своята сексуална революция, за жените същата беше през '60-те , нали знаеш, че те малко по-късно се развиват. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #583 -: Ноември 29, 2014, 10:14:46 pm »
Здравейте!
Искам да предприема  разговор с  един човек ,който не ми е безразличен ,но не съм сигурна как ще бъде прието  и какъв ефект ще има и се разколебавам.
Та въпросът ми е да предприема ли този разговор  и ще остана ли доволна от резултата  ???
Пропуснах да спомена ,че съм назовала човека по име
Ехеее голяма дискусия се е развихрила :57:
Аз не съм казала че ще му се обяснавам в любов,за съвсем друг разговор става въпрос.
И аз не съм от жените ,които ще предприемат първат крачка,макар че и така да беше ,всеки сам си преценява как да се държи и не бих се наела да съдя някой ;)
Опс,извинявай!Реших,че си написала "не ми е безразличен" и аз веднага изтълкувах,че имаш интерес към него като към мъж.  :19: ;) :012: :-*   А за какво искаш да говорите,че се чудя как да накарам един да ме заговори извън рамките на служебното?  :D
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 10:16:25 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #584 -: Ноември 29, 2014, 10:46:44 pm »
Опс,извинявай!Реших,че си написала "не ми е безразличен" и аз веднага изтълкувах,че имаш интерес към него като към мъж.  :19: ;) :012: :-*   А за какво искаш да говорите,че се чудя как да накарам един да ме заговори извън рамките на служебното?  :D
Е,нямам намерение да разказвам цялата предистория,всяко нещо си е индивидуално,ти си намери твоя начин,аз моя съм го измислила ;) Винаги жената дава първият сигнал,номерът е в това така да извъртиш нещата,че мъжът да си помисли ,че е той.


То ако е така както ти си мислиш,аз нямаше изобщо да умувам и да се хвърлям в размисли.