Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758538 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #585 -: Ноември 30, 2014, 01:03:25 am »
Ехеее голяма дискусия се е развихрила :57:
Аз не съм казала че ще му се обяснавам в любов,за съвсем друг разговор става въпрос.
И аз не съм от жените ,които ще предприемат първат крачка,макар че и така да беше ,всеки сам си преценява как да се държи и не бих се наела да съдя някой ;)

При либовните хорари за какъв друг разговор да си помислим :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #586 -: Ноември 30, 2014, 01:47:18 am »
Здравейте!
Искам да предприема  разговор с  един човек ,който не ми е безразличен ,но не съм сигурна как ще бъде прието  и какъв ефект ще има и се разколебавам.
Та въпросът ми е да предприема ли този разговор  и ще остана ли доволна от резултата  ???
Пропуснах да спомена ,че съм назовала човека по име
Да, ще предприемеш разговора и ще останеш доволна, на него и да не му харесва/ш няма да го покаже- Луната У1 за теб в негов 3д в сходящ квадрат с Венера У5 за него в негов 12д

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #587 -: Ноември 30, 2014, 04:28:18 pm »
Какви пък са тези жени,които ще искат да поемат мъжката роля във връзката като аз съм Сл,Луна Овен и заточена Венера и си седя примерно на ******а като жените,с цялото ми достойнство? Къде са планетите на онези жени,които психологически имат нужда да са мъже?   Не обичам еманципацията! 
вероятно жените с плутонов акцент.
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 04:29:51 pm от nerealna »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #588 -: Декември 02, 2014, 10:31:21 am »
Като продължение на предишния ми хорар зададох въпрос: Има ли чувства към мен Х ? /Х обича ли ме?/:
Мой У1 Луна в негов 1 дом- аз се интересувам повече от него.Негов У1 Сатурн в мой 5-ти -аз имам чувства към него. Негов У5 Марс в негов 1-ви- той се интересува повече от себе си.Мой У5 Венера в негов 12-ти и обратно- негов У12 Меркурий в мой У5- това тайната връзка ли показва или скрити,непоказани чувства? Но мой У5 Венера предстои да направи сходящ съвпад с негов У5 Марс- ще има ли проява на обич тогава?
ПФ в негов 5-ти-възможно ли е да обича друга жена?
Мой У3 Слънце ще направи сходящ тригон с негов У3 Уран- общуването помежду ни ще върви добре.
Луната предстои да направи сходящ съвпад с негов У5 Марс. Сходящите квадрати на Луната с възлите ми показват някакъв временен блокаж.Но последен аспект на Луната е сходящ секстил със Сатурн и Меркурий.
Моля за вашите коментари и помощ.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #589 -: Декември 02, 2014, 10:51:30 am »
Като продължение на предишния ми хорар зададох въпрос: Има ли чувства към мен Х ? /Х обича ли ме?/:
 Но мой У5 Венера предстои да направи сходящ съвпад с негов У5 Марс- ще има ли проява на обич тогава?
ПФ в негов 5-ти-възможно ли е да обича друга жена?
Венера няма да извърши съвпад с Марс в рамките на знака, в които се намират.
Венера У5 за теб е диспозитор на ПФ в негов 5д, късметът му е свързан с чувствата от/към теб, а не към друга жена- нали въпросът ти е дали има чувства към тебе, а не дали има друга...
Марс У5 в негов 1д не значи, че се интересува само от себе си, а показва, че е активен по отношение на любов, развлечения, а може да е творчество, спорт- Марс е в знак на негов У1, с който са във взаимна рецепция.
писала си, че този въпрос е продължение на предишен хорар- в първия хорар, зададен за този човек трябва да е показано всичко, което те вълнува- там търси отговорите.
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 12:09:17 pm от akruks »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #590 -: Декември 02, 2014, 11:14:12 am »
Венера няма да извърши съвпад с Марс в рамките на знака, в които се намират.
Венера У5 за теб е диспозитор на ПФ в негов 5д, късметът му е свързан с чувствата от/към теб, а не към друга жена- нали въпросът ти е дали има чувства към тебе, а не дали има друга...
Марс У5 в негов 5д не значи, че се интересува само от себе си, а показва, че е активен по отношение на любов, развлечения, а може да е творчество, спорт- Марс е в знак на негов У1, с който са във взаимна рецепция.
писала си, че този въпрос е продължение на предишен хорар- в първия хорар, зададен за този човек трябва да е показано всичко, което те вълнува- там търси отговорите.
Благодаря ,akruks. В предния хорар за чувства не съм питала, затова зададох отделен въпрос. Там питах за добри взаимоотношения и сексуална връзка.
Иначе, наистина е  активен по отношение на спорт и творчество.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #591 -: Декември 02, 2014, 12:08:11 pm »
Благодаря ,akruks. В предния хорар за чувства не съм питала, затова зададох отделен въпрос. Там питах за добри взаимоотношения и сексуална връзка.
Иначе, наистина е  активен по отношение на спорт и творчество.
Няма значение, че не си питала за чувства, а за секс- нали е за любовни взаимоотношения със същия човек- гледа се първия хорар, свързан с него

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #592 -: Декември 02, 2014, 12:22:31 pm »
Няма значение, че не си питала за чувства, а за секс- нали е за любовни взаимоотношения със същия човек- гледа се първия хорар, свързан с него
Ясно. Ще дам ОВ към края на януари.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #593 -: Декември 02, 2014, 05:46:22 pm »
Един хорар от преди няколко дена.
От много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #594 -: Декември 02, 2014, 08:16:14 pm »
Един хорар от преди няколко дена.
От много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?
А. също те харесва, ще се виждате занапред, може и до интимна връзка да стигнете, ако бъдеш по-открит и покажеш чувствата си.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #595 -: Декември 02, 2014, 08:19:31 pm »
А. също те харесва, ще се виждате занапред, може и до интимна връзка да стигнете, ако бъдеш по-открит и покажеш чувствата си.

Дай Боже, амин ...  O:-), за да може и Веско най-накрая да се зарадва на нещо  :08:  (много се зарадвах на този отговор :) )

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #596 -: Декември 02, 2014, 08:27:25 pm »
По хорара на Веско:
Мисля, че чувствата ти остават скрити за нея.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #597 -: Декември 02, 2014, 09:02:02 pm »
Един хорар от преди няколко дена.
От много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?

Веско, ти преди време не беше ли питал подобен въпрос?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #598 -: Декември 02, 2014, 09:02:27 pm »
С риск да си навлека критики още веднъж - задавам последен въпрос. Този е може би най-важният, защото е свързан с това какво и дали да предприема.
Въпросът е: Да пиша ли на Я. на 7 декември?

Датата не е свързана с някакъв повод. Просто съм си решила да е в този ден.
Винаги давам и свои предположения по хорарите макар и да са грешни или крайно субективни, защото не обичам хора, които само искат, а не полагат усилия сами.

Моят сигнификатор Юпитер е в сходящ тригон с неговия - Мерк. Моят У1 е негов У3, неговия У1 е мой У3 - това като взаимно желание за контакт ли да го разбирам? Да не би и той да се чуди дали да ми пише?
Последният аспект на Луната е квадрат с Марс - може би няма да съм удовлетворена от разговора. Луната е почти на моя асц - показател, че се интересувам как изглеждам в неговите очи и дали ако му пиша няма да загубя позиции.

Крайната развръзка по въпроса - четвъртият дом от дома на въпроса (3), е шести, където е моят сигнификатор. У6 е в съвпад с Мерк - и двамата ще сме удовлетворени...?
Не знам по кой дом да гледам дали този разговор може да доведе до негова инициатива за среща, когато се върне в България.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #599 -: Декември 02, 2014, 09:34:38 pm »
Благодаря ви за коментарите! И не се карайте, моля ви!
А. и X. са съвсем различни хора, преди никога не съм питал за А.
И да, чувствата ми са скрити от нея засега.