Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759366 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #900 -: Април 28, 2015, 11:59:01 pm »
Аделина....не искам да издребнявам, обаче мисля да ти направя една услуга-непоискана
Та..
Като пишеш тука, гледай да е на 90% правописно вярно, млада си, можеш да поправиш нещата

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #901 -: Май 04, 2015, 09:58:00 am »
Здравейте снощи човекът за който пусках хорари все пак ми отговори и за това сега си направих хорар и искам да знам, ако можете да ми отговорите има ли останали някакви чувства в него към мен или да не се надявам на нищо повече .Според мен отговорът е не, май само аз имам чувства уп мой 1ви и негов 1ви в мой 5ти дом .Но ми се иска да чуя и вас защото нямам никакъв опит в тълкуването на хорарни карти .
« Последна редакция: Май 04, 2015, 10:45:35 am от adelina »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #902 -: Май 06, 2015, 02:29:41 pm »
Отдавна не съм се изявявала тук. Ей ме на  ;D
Въпросът е: С Х ще се получат ли нещата?
Под "нещата" имам предвид любов, отношения, в които да се чувствам на топло. Не става въпрос за брак - говорим за емоционална връзка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #903 -: Май 06, 2015, 07:24:34 pm »
Е аз до скоро питах за нещо друго , но последните три дена се виждах с един много иснтересн мъж и ми се иска да занм ще се видим ли пак,знам че картата е нерадикална и асцендентът е ранен , но все пак ако можед а се каже нещо по картата .
« Последна редакция: Май 06, 2015, 07:29:44 pm от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #904 -: Май 06, 2015, 09:06:25 pm »
Отдавна не съм се изявявала тук. Ей ме на  ;D
Въпросът е: С Х ще се получат ли нещата?
Под "нещата" имам предвид любов, отношения, в които да се чувствам на топло. Не става въпрос за брак - говорим за емоционална връзка.
Представена от Луната си по-емоционалната в тази връзка, а и по-влюбената- Луната в твоя 5д в разходящ съвпад с негов У1.
Негов У1 в рзаходящ квадрат с негов У5, между вашите У5, У8 няма аспекти, твоя У3 ще извърши квадрат с негов У3 Нептун, но пък след това хармоничен с Юпитер съУ3 за него, така че въпреки едно възникнало охлаждане/липса на срещи и комуникация, после ще продължите да се виждате и чувате., но в любовно-интимна връзка не ви виждам и дано да греша, че видно го гаресваш.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #905 -: Май 06, 2015, 09:09:12 pm »
Отдавна не съм се изявявала тук. Ей ме на  ;D
Въпросът е: С Х ще се получат ли нещата?
Под "нещата" имам предвид любов, отношения, в които да се чувствам на топло. Не става въпрос за брак - говорим за емоционална връзка.

Настроила си се на любовна вълна, май не толкова заради него даже. Има предпоставки за красива авантюра, но по-дългосрочно може и да се разминете — в момента сте на едно място, но вървите в различни посоки, а докато той свърне в твоята, ти вече няма да си там.

(Картинката ми изглежда малко… иди ми—дойди ми. Сатурн като мине в друг знак, пак ще остане под властта на твоя У5 Марс, Луната тепърва ще отива в Козирог, Водолей — все сатурнови знаци. Но в крайна сметка, важно е в рамките на този знак какво става.)
« Последна редакция: Май 06, 2015, 09:21:22 pm от Reptil »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #906 -: Май 06, 2015, 09:13:39 pm »
Е аз до скоро питах за нещо друго , но последните три дена се виждах с един много иснтересн мъж и ми се иска да занм ще се видим ли пак,знам че картата е нерадикална и асцендентът е ранен , но все пак ако можед а се каже нещо по картата .
АСЦ си е наред, ранен е до 3гр.
 Да не те посети/потърси на работното място- Луната У3 за него в сходящ хармоничен аспект с Уран У4 за теб в твоя 6д.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #907 -: Май 06, 2015, 09:19:24 pm »
Едва ли останах без работа съкратиха ме така, че няма да е свързано с работата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #908 -: Май 06, 2015, 09:49:31 pm »
Едва ли останах без работа съкратиха ме така, че няма да е свързано с работата.
тогава у вас, докато шеташ  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #909 -: Май 06, 2015, 09:56:09 pm »
Е мерси дано си права наистина много го харесвам макар, че май този път ще трябва да пусна една синастрия да видя изобщо подхождаме ли си .
« Последна редакция: Май 07, 2015, 10:11:41 am от adelina »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #910 -: Май 06, 2015, 11:06:25 pm »
Отдавна не съм се изявявала тук. Ей ме на  ;D
Въпросът е: С Х ще се получат ли нещата?
Под "нещата" имам предвид любов, отношения, в които да се чувствам на топло. Не става въпрос за брак - говорим за емоционална връзка.
Асцендентът е късен, освен това сигнификаторът на X е ретрограден, което може да показва и че е по-скоро незаинтересован. Досега имали ли сте някакви отношения?
Сигнификаторите ви са разходящи, между вашите У5 не предстои аспект, както и между вашите У8. Меркурий, У3 за теб, ще стане ретрограден, така че е възможно да си промениш мнението за него.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #911 -: Май 08, 2015, 01:29:52 am »
При последното ни виждане преди да прекратим комуникация се получи много неудобна ситуация и се чудех дли не е сърдит или засегнат от нещо.Как мислите .

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #912 -: Май 08, 2015, 04:41:28 pm »
брат ми ще започне ли връзка до края на годината? назован по име

струва ми се, че да . но сатурн на К3 ме обърква. може би да не е в този срок?
« Последна редакция: Май 08, 2015, 04:43:30 pm от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #913 -: Май 08, 2015, 05:53:50 pm »
брат ми ще започне ли връзка до края на годината? назован по име

струва ми се, че да . но сатурн на К3 ме обърква. може би да не е в този срок?
ти го назовавай по име, но той си ти е брат по 3д- Луната У8 за него в негов 2д отива към съвпад с Плутон у12- да не дава пари за секс, тайничко  :)
Иначе Мерка У7 в 7д за него ще извърши секстил с Юпитер У1 в 9д- все някаква връзка ще създаде до края на годината, може да е надалеко или с чужденка, или пък в университета, ако следва, Луната е също с последен хармоничен аспект- с Марс У5, 12 в 6д- може да завърти тайна любовна афера на работното място.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #914 -: Май 09, 2015, 07:13:01 am »
ти го назовавай по име, но той си ти е брат по 3д- Луната У8 за него в негов 2д отива към съвпад с Плутон у12- да не дава пари за секс, тайничко  :)
Иначе Мерка У7 в 7д за него ще извърши секстил с Юпитер У1 в 9д- все някаква връзка ще създаде до края на годината, може да е надалеко или с чужденка, или пък в университета, ако следва, Луната е също с последен хармоничен аспект- с Марс У5, 12 в 6д- може да завърти тайна любовна афера на работното място.
благодаря. по 3ти го гледах и аз ама да уточня за всеки случай.
пари за секс...не бих предположила такова нещо.
започна да учи пак, та може и от там нещо да има. 12 го свързах с пътуване, въпреки че не учи в чужбина е далечко.  пък и може да иска да не казва.  а ретро сатурн на к3 как го тълкуваш