Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759917 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #960 -: Юни 06, 2015, 04:25:07 pm »
Благодаря, Акрукс.  :)

Но този не е никакъв вариант за брак - на него му е твърде рано, на мен ми е малко късно вече.
Имам приятелско семейство с 20г брак зад гърба- жената е била разведена с двама сина, а мъжът на 20г ергенче- не са искали да му приемат документите за бракуването, връщали го да си помисли, понеже имат 13г ралика, та животът ни поднася всякакви изненади- не се знае от коя туфа ще изскочи заек, че да застане човек до нея и чака, затова падне ли ти- дръж!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #961 -: Юни 06, 2015, 04:58:27 pm »
Дай му някакъв нишан и току виж, престрашил се :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #962 -: Юни 06, 2015, 05:55:21 pm »
Сатен е по-директна в изказа :08:, но по същество си е точно така — важна е и твоята настройка. Лелка щяла да става, дрън-дрън, мрън-мрън… :19:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #963 -: Юни 06, 2015, 05:56:09 pm »
Не бих искала да се превърна в лелка на неговия фон. От друга страна осъзнавам, че може би съм най-доброто, което би могло да му се случи /и не само на него/.
Какво не харесваш на фона на младостта- ще младееш покрай него!
Имам виртуална приятелка, също с двама големи сина от 1-ви брак и с внучета от тях, а има също малък син от втория си по-млад с 9г мъж, и изобщо не е лелка, като я гледам на снимките- супер гадже е!

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #964 -: Юни 06, 2015, 06:44:12 pm »
Какъв е този стар хорар?  Х. си върши работата- Луната У1 за него на негова К6

Да, стар е сега рещих да го пусна. Благодаря, за отговора!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #965 -: Юни 06, 2015, 06:45:39 pm »
Моите нишани са малко по-различни  ;D

Пред колежки от неговия отдел изразих недоволството си и заявих, че при добро стечение на обстоятелствата моят престой тук ще е временно явление и се надявам да продължи до края на лятото. А като знам какъв клюкарник е, почти съм сигурна, че ще се изкоментира в техния отдел.

Има време, което изтича. Или се възползваш от времето, което ти е дадено, или завинаги пропускаш своя шанс.  :)

Това ли е нишана? :012:

Хорарът показва, че твоите чувства са по- зрели и не от тези дни т.е.- отдавна ти е в главата. ;) Ще има флирт.
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 06:49:38 pm от Uran »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #966 -: Юни 06, 2015, 07:17:21 pm »
Кол**** и нишана, честно. Усмихни му се в асансьора, не е толкова сложно. С малко късмет, ще заседнете вътре. Без да падате и да ви вадят, искам да кажа. Може пък и той да натисне червеното копче :)
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 07:18:52 pm от Reptil »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #967 -: Юни 06, 2015, 07:20:36 pm »
Не бих искала да се превърна в лелка на неговия фон. От друга страна осъзнавам, че може би съм най-доброто, което би могло да му се случи /и не само на него/.
Сигурна съм,че ще си най-доброто,което ще му се случи!
Но младите мъже са инфантилни,гнус ме е от тяхната незрялост и наивни емоции.Пък се опитват да обсебват,едва ли ги бива в секса.Мъже под 35 не ми хвали.Освен това на тях за
какво може да се разчита.Тепърва им предстоят всички кризи,разочарования,дилеми и поумнявания,кариера.Благодаря,но при тях без мен.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #968 -: Юни 06, 2015, 07:27:44 pm »
Кол**** и нишана, честно. Усмихни му се в асансьора, не е толкова сложно. С малко късмет, ще заседнете вътре. Без да падате и да ви вадят, искам да кажа. Може пък и той да натисне червеното копче :)
Тези работи не стават в асансьора.Като попадна с флиртаджия насаме в асансьор си мисля ащо тук ме натисне като ученик,ще го изкъртя от бой. Такова неуважение ще е да ме натиснат в асансьор през пръсти и ще ме обиди. На нашите години нещата не може да са щато кучетата на полянката и като в 9 клас във входа на блока. За това в асансьорите насаме приказвам само служебно.  :P
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #969 -: Юни 06, 2015, 07:35:42 pm »
Принципно си права, но тук говорим за страстна авантюрка, няма чувства  :)

Като се гаджосахме с бившия, беше на 21... обаче надскочи и най-смелите ми очаквания, от него по-добър любовник не съм имала, някои си се раждат с талант в тази сфера  ;D

Страстта в двете посоки ли е? :012: Свободен ли е?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #970 -: Юни 06, 2015, 07:36:28 pm »
Лили... Медиум ли си търсиш, врач някакъв?  Този нишан хич не ми прилича на нишан. Не виждам конкретика към него. Има и по-големи слепци, трябват им директни показатели, за да предприемат някакво действие.
Не се дръж като принцеса в кула.  :08:
Твой намек е доста заобиколен. Действай малко по-смело.
Разговор, усмивка, бъди модерно момиче - покани го, ако трябва. Е, не се издавай, че имаш намерения. Под предлог някакъв - че ти остава малко време във фирмата, все ще го измислиш.

Сексът е като шофирането. Или го можеш, или не го можеш. Не ти ли идва, няма и да се научиш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #971 -: Юни 06, 2015, 07:44:49 pm »
То и на мен този намек не ми прилича на такъв, но може и да се е променила комуникацията, знам ли. :012:

п.п.Принципно съм против намеци. По- добре някакъв разговор извън службните теми. Опознаване един вид. :)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #972 -: Юни 06, 2015, 07:52:48 pm »
Ти колко време си му дала, не леля, а и баба може да станеш  ;D

ами тя Лили спомена за него още зимата, беше преди някакъв празник - 3 март ли, великден ли .... спомням си, че обсъждахме и бях предложила да отиде и да си достави малко удоволствие за празниците .... но тя така и май нищо не направи ... досега :) ... то с топ не можем да я мръднем тази наша Лили :), как да ѝ се случи нещо :) - Юпитер имал дирекция към Венера (или беше обратното), ама нищо не ѝ се случвало ... е какво да се случи, да ѝ го съблечем и да ѝ го поставим в леглото ли? :)

Лили, хващай го момъка за нещо си там и се наслаждавай на живота, не прави планове, въпроси и т.н. Щом той те иска и ти не си против, какъв е проблема? Възраст! Забрави и действай, бе мила  :08:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #973 -: Юни 06, 2015, 08:15:55 pm »
Слагам си пак хорара с молба за коментар:
Х-назован по име-изпитва ли ревност към мен след това,което му казах снощи? Сутринта се държа дръпнато.
У1 мой в негов 5-ти и в сходящ секстил с У1 негов в негов 3-ти. Той има чувства към мен.
У3 за мен в негов 5-ти в разходящ квадрат с негов У3 в мой 8-ми. Предполагам заради ретроградието комуникацията не върви добре.
У5 за мен в мой 1-ви ,У5 негов в негов 5-ти в разходящ секстил са заради ретроградието.
Луната У 12 мой е в негов 12 ,върви към хармоничен аспект с негови У1,3 , последният й  аспект ще е секстил с Уран.
Май ревнува ,но го крие.
Всъщност за ревност никога не съм правила хорари и не знам кой дом се гледа.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Любовни хорари
« Отговор #974 -: Юни 06, 2015, 08:30:08 pm »
Като се дават нишани по-добре да са прости и недвусмислени като се търси марсова или плутонова реакция,интелектуален флирт с Марс не върви :).Такива многосмислени сигнали объркват,израз на несигурност и нерешителност,вратичка за достойно измъкване в случай на провал -да,но това не е в речника на Марс,или-или ,резервни варианти и страх от провал не са му в стила,трудно разбира такива сигнали.Е, зависи от наталната специфика ,но мисля поведение на тронова Венера,с разбиране на езика на тронови Марсове е универсално .Марс обича да му се говори на езика на първа сигнална система :)