Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758132 пъти)

Неземна

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #1350 -: Септември 19, 2015, 10:50:07 pm »
Благодаря!
Човекът направи и невъзможното, за да си ме върне - имах друга връзка след раздялата ни, която реално приключи,той не е наясно обаче  с това и нарочно го карам да мисли, че ме дели с друг.
Може и това да е причината за неясните му чувства, а може просто да са си отишли.
Тежи ми, че го лъжа, но осъзнавам, че не е човекът за мен.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1351 -: Септември 20, 2015, 03:07:51 am »
Темата за големите любови ме провокира за един хорар.
Въпросът е: Сложен ли е краят на всякакви отношения и връзка с Х (назован по име)?
Гледам, че последният аспект на Луната е тригон със Сатурн - това да ли значи? И за подобен въпрос как се определят сигнификаторите? Гледаме 4 дом на двамата или?

Давам ОВ - явно не е сложен край на сагата, защото той пак настоява за комуникация. Диана позна, че за него ситуацията не е приключила. Акрукс също беше точна, че предстои развитие.
Аз съм се заинатила и упорито мълча. Но в един момент може и да надделее спонтанността.

Днес си пуснах нов хорар: Х пише ли ми, защото му липсвам?

Искам да разбера защо не спира - от сантимент и емоции, или от болно его, защото последната дума не беше неговата. Прикачвам новия хорар.

Той е представен от Юпитер в Дева - може би е самоуверен, но за мен вече буквално няма достойнства. Опозицията му с Нептун говори, че е заблуден или, че мен заблуждава? И е на моята К5 - това, което търси там обаче няма да го намери.
Интересуват ме подбудите му да продължава да прави опити. По хорара вижда ли се аз да изпадна в умопомрачение (пак) и да се срещаме?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1352 -: Септември 20, 2015, 10:06:27 am »
Според мен има чувства към теб - Юпитер (той) се намира в знак на твоя управител Меркурий, където е заточен. Защото е заточен, предполагам, че не се чувства комфортно. Не ми изглежда като голямо наранено его. По-скоро страда, но това е само мое предположение по картата. Ти си вътре в историята, ти общуваш с него и знаеш по-добре как стоят нещата в действителност.

Твоят управител Меркурий е във Везни - и ти си настроена на венерина вълна отвътре, но както ти самата се изрази - упорито мълчиш - Меркурий е ретрограден. Другият ти управител Луната обаче разкрива, че човекът не ти е съвсем безразличен - Луната се намира в знака и дома му. Или просто Луната е там, защото питаш за него и картата правдиво отразява темата на въпроса. Както разходящият съвпад на Луната и Сатурн (управителите на 3-тите ви домове) потвърждава състоялата се наскоро комуникация.

Но защо е този сходящ квадрат между Луната (твой у3) и неговия управител Юпитер? Не успяваш да изразиш с думи онова, което искаш да му кажеш, или потвърждава, че упорито ще продължаваш да си мълчиш (засега)?

Загубила съм форма по хорарите, но ми се струва, че човекът изпитва чувства към теб и не се чувства никак добре от сегашното състояние на отношенията ви. Затова ще рискувам и ще кажа, че му липсваш.
« Последна редакция: Септември 20, 2015, 10:08:01 am от Mirabella »

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1353 -: Септември 20, 2015, 11:23:33 am »
Хубав ден на всички тук ;)
Дали е благоприятен момента за изясняване на стари взаимоотношения..или всеки да си продължи по пътя
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1354 -: Септември 20, 2015, 10:31:25 pm »
По хорара на The One съм напълно съгласна с тълкуването на Мира, с две допълнения: луната след квадрата с неговия управител прави секстил с този на кверента, пренася светлина, в по-широк смисъл. Това плюс ретро У1 навява на идеята, че кверентът скоро ще се предаде и първоначално бурната комуникация може да се поуталожи и да потече с лекота :-)

Не знам кой е часовият управител, не ми се търси сега.
De omnibus dubitandum est

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1355 -: Септември 21, 2015, 01:02:20 am »
Мира, благодаря за подробния анализ! Много добре описваш ситуацията, никак не си загубила форма.
Диана, благодаря и на теб. В един момент съм готова дори да се видя с него, в следващия категорично решавам, че точката е сложена завинаги. Лутам се между двете крайности.
Ако има развитие ще дам ОВ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1356 -: Септември 21, 2015, 02:55:37 pm »
Очаквах повече от нея. Барем някоя драма като за филм. А то... прости сметки.  ??? Еднотипно. И без фантазия.  ???

Нещо такова?  :) :017:
http://www.imdb.com/title/tt0974554/

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1357 -: Септември 21, 2015, 02:57:37 pm »
Воаяжът, казвате- без по- сериозни опити за опознаване?  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1358 -: Септември 21, 2015, 03:31:59 pm »
Простете невежеството ми. Сега мисля че го уцелих. Ще се радвам на отговор. Ще се събера ли с Р.

Според мен- Да.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1359 -: Септември 21, 2015, 11:52:09 pm »
Уране, липсваш. :-*

И аз не вярвам да е имало опознаване между дедето и Юличка. Тя жената за бизнес е мислела, не за чувственост.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1360 -: Септември 22, 2015, 12:30:12 am »
Уране и на мен липсваш  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1361 -: Септември 22, 2015, 01:47:53 pm »
Днес си пуснах нов хорар: Х пише ли ми, защото му липсвам?

Искам да разбера защо не спира - от сантимент и емоции, или от болно его, защото последната дума не беше неговата. Прикачвам новия хорар.
Луната У3 за теб е извършила съвпад със Сатурн У3 за него- просто е по-отговорен по отношение на това какво казва, като дори не всичко казва, не споделя много мислите си- негов У3 в 12д.
СЪвсем скоро предстои квадрат на Луната У3 за теб с Юпитер У1 за него- дали няма да го засегнеш с някоя приказка, последен аспект на Луната е квадрат със Слънцето У4 за теб, У10 за него- може да пострада репутацията му от твои приказки. Иначе любов, секс, връзка- забрави, Юпитер може да е в знак на Меркурий, но това изобщо не е достатъчно.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1362 -: Септември 25, 2015, 12:24:53 am »
Имам нужда от някой, който да ме обича, да ми се радва. Съвсем по овчите Луна и Венера - егоистични са ми нуждите.
Обаче от доста време насам освен греди...друго няма. Това отдавна не ми предизвиква драма. Но започвам да се замислям: "може би любовта не е моето поле за успехи. Дай да видим какво има нататък и да се фокусираме там, където ни върви".

Вероятно проблемът е в мен. Което всъщност го прави по-трудно поправим. Уж има варианти, срещат се добри момчета обаче аз...нещо си стоя капсулирана.
Зададох този хорар, за да видя каква е ситуацията. Въпросът е: До 2 месеца ще имам ли връзка, която да ме удовлетворява?
Уточнявам, че дори не визирам сериозна връзка или отношения с потенциал за развитие. Говоря за връзка с човек, който да ми провокира някакви трепети, да се чувствам привлечена от него, достатъчно желана и обичана.

Аз съм описана от Меркурий - да, доста мисля по темата напоследък. Ретро е - може би отразява това, че оставам дистанцирана. Сатурн на К7 съм склонна да го разбирам като категорично "не".
Отворена съм и за малко (нека наистина е малко  ;D ) здравословна критика, ако нещо в хорара говори, че проблемът е в мен. С този Юпитер в 5 дом може би имам твърде големи очаквания.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1363 -: Септември 25, 2015, 12:47:39 am »
Много кратък срок си поставяш за връзка, но никой не е казал, че по-нататък няма да имаш. Просто в рамките на дефинирания срок възможностите са по-ограничени. Но не бих категорично отписала хорара като нерадикален. Слънце в точен съвпад със СЛВ в знака Везни и в 5 дом потвърждава насочеността на въпроса и важността му за теб.

В хорара въпросът не е поставен така, че да се търси отговор каква е причината да не се получава. Пита се дали ще се случи в рамките на следващите 2 месеца. Пък дали е крив космосът или ракетата е крива... (;D)

Но ако все пак трябва да търсим някакви причини, да не би случайно на потенциалните кандидати да им изглеждаш дистанцирана и твърде фокусирана върху лични амбиции? И по някакъв начин да излъчваш сигнал за "заетост" в техните очи. А това, че вътрешно копнееш за споделени мигове и любовни трепети, те няма как да го знаят. Може и нещо да е свързано с маниера ти на поведение, знам ли - АС е в меркуриев знак, ти си представена от ретро Меркурий, Луната е в разходящ аспект с него. С това съвсем не искам да кажа, че трябва да залагаме на разюздано и достъпно излъчване, за да получим желаното. Не че и така някои не успяват, но и качеството на "улова" съществено пада.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1364 -: Септември 25, 2015, 12:54:57 am »
Мерси, Лили. Да, възможно е да имам твърде дистанциран вид. Но ако трябва да съм искрена - ако попадна на човек, когото да усетя като подходящ...едва ли толкова ще се дърпам.
След като преди години по едно и също време ми се случи съвпад на Нептун със Слънцето и на Уран - с Венера, може би критериите ми за любов, емоции и вълнения лееееко са се завишили  :017:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.