Автор Тема: Слънчево Затъмнение 9 Март 2016  (Прочетена 32814 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #15 -: Февруари 23, 2016, 07:25:51 pm »
При мен е в 5 дом-квадрат Слънце и Юпитер... :'(

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2016, 07:38:12 pm »
Това ми е близо до К3. На 5 градуса от СЛВ (23 градуса Риби). Ъм...трябва ли да се тревожа? Нищо друго не ми аспектира.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2016, 08:51:45 pm »
При мен вече даде резултат, макар и по-рано - колежката ми днес ми натресе новината, че била бременна уж и че ще си взима болнични, от които сещайте се какво следва.  :lol_hitting: Това обаче не ѝ пречи да продължава да си търка билети...

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2016, 09:21:42 pm »
Ха - точно на К11,  откъм 11 дом в сходящ тригон с Марс във 2 дом, у12.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2016, 09:32:48 pm »
При мен е в 5 дом-квадрат Слънце и Юпитер...
Квадратът към Слънцето е с повече от 5гр орбис, така че не го брой, актуален ще е само квадрата с Юпитер У2, съУ5 във 2д- ще харрчиш пари за детето и за развлечения, а ако си имала планове за пътуване в чужбина може да се провалят, тъй като Луната е У9 при теб, а Юпитер е естествен У9

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2016, 10:26:18 pm »
И на мен ми се струва гадничко в съвпад с хирон и юлв. При мен ще е в 9ти дом, тригон ац, секстил венера , квадрат уран и ако броя 6 гр (което май за затъмнение е повече) съвпад с юпитер.  :(

А лунното ще ми квадратира пак кардиналните планети-луната, нептун и марс под обсада.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2016, 10:50:28 pm »
Флора, има хубави аспекти с хубави планети- Венерка, Юпитер, а квадрата с Уран може да донесе раздяла с приятел.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2016, 10:53:34 pm »
при мен ще е в точен съвпад с венера ..ама как ми я нацели само ... при някой да се е случвало?

в 9 дом е, а венера управлява 4 и 11 дом.



Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2016, 11:03:15 pm »
Флора, има хубави аспекти с хубави планети- Венерка, Юпитер, а квадрата с Уран може да донесе раздяла с приятел.

Мерси, akruks. Уран ми е У8, 9. Все си мисля, че ще свързано с развитието на един финансов-бюрократичен въпрос, който ме занимава в момента. Сега търся и правна помощ, а това нали е по 9 дом. Накрая може да се окаже финансова загуба, свързана с уран. :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2016, 11:05:49 pm »
при мен ще е в точен съвпад с венера ..ама как ми я нацели само ... при някой да се е случвало?

в 9 дом е, а венера управлява 4 и 11 дом.




Възможен вариянт на проявление: срещаш стар приятел, който живее в чужбина , влюбвате се и напускаш сегашния дом.  :012: 

Може да показва пътуване с приятели в чужбина.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2016, 11:13:00 pm »
Възможен вариянт на проявление: срещаш стар приятел, който живее в чужбина , влюбвате се и напускаш сегашния дом.  :012: 
...
а възможно ли е да е от минал живот? защото наскоро се запознах с един, с който имаме съвпад венера /моя/ и ЮЛВ /негов/. съответно това слънчево затъмнение активира синастричния съвпад.
сега сме много добри приятели, търсим се постоянно. нямам намерение за нещо повече ...ама кой знае...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2016, 11:13:29 pm »
при мен ще е в точен съвпад с венера ..ама как ми я нацели само ... при някой да се е случвало?
Имала съм СЗ върху Венера У2, У9 във 2д в 8-ми клас, беше ми успешна годината, завърших с отличен, имахме бал (вечеря в ресторант), след което се прибирахме пеша през парка и мой съученик ме целуна (обара по бедрата, че бях с къса рокличка)  :012: Това ми беше първата целувка с език и не ми хаеса- олигави ме, после през лятото хванах един батко- спасител на басейна в същия парк, а той се целуваше супер- овенче с дълга косичка до раменете, направо беше моят герой до момента, когато поиска да ме води у тях , а аз отказах, той пък ме заряза и аз рев... скапа ми лятото  ;D

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #27 -: Февруари 23, 2016, 11:19:38 pm »
значи, не е кой знае какво, да ти се падне СЗ върху  венерата  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2016, 11:46:15 pm »
Сатин и Ребека, СЗ върху Слънце по-често се проявява като събитийност при близки до вас мъжки фигури в съответните сфери или самоизявите ви ще бъдат буквално невидими, поне докато транзитна планета до следващото не го активира, особено Марс. После следва продължение като : " И като ми се откри...?!? ", направо щЪ избийте рибата със скове във водата.  :)

Няма  такова понятие като леко, добро, лошо приятно Слънчево затъмнение, защото е трудно да се "наблюдава" и в пряк, и в преносен смисъл, така че качеството на предсказанията в такива периоди е меко казано като от " Аладин и вълшебната лампа". Слънчевото затъмнение просто "е" и според това колко добре се смесват енергиите в периода, отразен и от другите планети, може да се определи неговата мощ и характер. Това ще е под егидата на Юпитер, Сатурн, Плутон, Уран, акцентирайки и предизвиквайки сферата на чувствата и емоциите ( във воден знак); съвпад с ЮЛВ и поглед върху съответната серия затъмнения-това е спецификата. Може би е някакъв бонус това, че Марс все пак влиза в огнен знак, в който Юпитер има достойнства при все изобилието на подвижност по време на затъмнението.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево Затъмнение 8 Март 2016
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2016, 11:50:16 pm »
значи, не е кой знае какво, да ти се падне СЗ върху  венерата  ::)
ами аз сега проверих точно- СЗ върху Венерата е било в началото на 8-ми клас и действително годината ми беше много хубава, обаче през април СЗ е било опозиция на моето Слънце и съвпад с Луната У11 в края на 8-ми дом, та затова съм имала ревлив август и се бях затворила вкъщи, но е било за кратко- в началото на септември започнах 9-ти клас, ново училище, нови вълнения, СЗ през октомври на моето Слънце- бяхме на бригада да берем сливи, имаше слана и студ, новите ми съученици се мръщеха, че ми бил студен денят, а аз когато съм се родила е било с летни температури  :012:

9д е 5-ти от 5-ти, дъщерята да не те направи баба?