Автор Тема: Цикъл Марс - Венера  (Прочетена 25854 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #75 -: Февруари 24, 2022, 02:49:21 pm »
Путин е асц скорпион. По картата в астроком.
« Последна редакция: Февруари 24, 2022, 02:57:44 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #76 -: Февруари 24, 2022, 04:07:30 pm »
Съвпадът Марс/Венера сега му е в каре с везнишки Меркурий.Многоо дипломатичен ход,нямам думи.Иначе  Меркурий съвпад Сатурн,Меркурий е в градуса на екзалтация на Сатурн-Закон и Ред,той е човекът ..Меркурий е диспозитор на близнашка Луна в осми дом-не знаеш какво да очакваш ,а някой неща са страшни.Марс е диспозитор на скорпионска Венера,а самия Марс у1 в Стрелец.Тоя още ще щурее май,не изглежда скоро да се кротне,предстоят доста предизвикателне моменти,по транзити,не съм гледала други.Има хармоничен аспект Марс-Плутон,така че като настъпи моментът на съединението на Марс/ Венера/Плутон ,ще се почувства напълно в свои води да твори световните събития...изразител на мунадни тенденции,велико его ще е.Слагам му картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #77 -: Февруари 24, 2022, 07:11:48 pm »
Цикълът попада върху АС и Северния възел в картата на Украйна, като Венера е у-л на нацията и територията

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=wgeJxljrEOgzAQQ7-mm4e70FIgysDUoVI31PlQThAh0gpCUf--Ye5iWX6S7T1MwRk7zE7YRu8eksIrNidD3bRIiAoozBkVuK4ZXDVEGAvFIB6Ee9APuhYFacGmxIVi1g1MV4OSa5AV30eZ9b_5IF6SOnPOYbsN25qyOXZsn77vfGtOo5O022V1_Lz9APw8M0M&fbclid=IwAR1V03uJ7TSCwi1l5ltx_JChyd5TG5h-COiJFxeGriZK-911LFx96813-24

Пълнолунието от 16ти попада върху стелиума в 7д. , като се вземе предвид, че Луната е У7, а по 7д са явните, откритите врагове

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #78 -: Февруари 24, 2022, 11:52:07 pm »
Уран му бъзика Венерата, у Слънце, при това се задържа в тези градуси, сърби го. Но военни действия при намаляваща Луна в подвижен знак едва ли ще хванат място (не, че и малкото куршуми не са куршуми).  Каре рибешките на небето, ще го пишем, че не сме се разбрали на его вълна. Опозицията Сатурн Плутон още повече ще го подтиква към екстремности, но при слв от иц може от дълбокото да го посъветват да се кротне, защото Сатурн аспектира с тригон силно впечатляващия ме Меркурий - в мощен бисекстил с мнооого аспекти, вкл мц, браво, щедри са били звездите към него, а и цяла Луна управлява. Умен. Благословен с ментори.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #79 -: Февруари 25, 2022, 10:32:46 am »
Аз не виждам нищо любовно в този съвпад Венера-Марс.
Венера в Козирог е слаба, а Марс екзалтира. Естествено, че превес ще вземе по-силната планета и тя ще води парада. А какво да очакваме от Венера тук? Няма как да е Афродита, ще е Атина Палада.
Очаквано. Само не знам какво ще се случи в неделя, когато и малефик, като Луната, се прибави към тройката Марс-Венера-Плутон. Дано някой заблуден снаряд не разбие саркофага на Чернобил.
Лично на мен и Венера в Козирог, и съвпадът с Марс ми разказаха играта. Дигурно защото Марс ми е тригер.
Съвпадът с Плутон ще е в каре с Луната ми и какво още ще ставе, не знам.
« Последна редакция: Февруари 25, 2022, 01:48:09 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #80 -: Февруари 25, 2022, 12:47:00 pm »
Съвпадът Марс/Венера сега му е в каре с везнишки Меркурий.Многоо дипломатичен ход,нямам думи.Иначе  Меркурий съвпад Сатурн,Меркурий е в градуса на екзалтация на Сатурн-Закон и Ред,той е човекът ..Меркурий е диспозитор на близнашка Луна в осми дом-не знаеш какво да очакваш ,а някой неща са страшни.Марс е диспозитор на скорпионска Венера,а самия Марс у1 в Стрелец.Тоя още ще щурее май,не изглежда скоро да се кротне,предстоят доста предизвикателне моменти,по транзити,не съм гледала други.Има хармоничен аспект Марс-Плутон,така че като настъпи моментът на съединението на Марс/ Венера/Плутон ,ще се почувства напълно в свои води да твори световните събития...изразител на мунадни тенденции,велико его ще е.Слагам му картата.
дирекционен асц е на 13* Козирог квадрат нат. Слънце упр. на 10дом
Дирекция Марс на 2*риби точен квадрат нат. Луна в 8ми дом. Дирекционни МС/ИС сменят знак.
« Последна редакция: Февруари 25, 2022, 12:54:10 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #81 -: Февруари 27, 2022, 03:19:37 pm »
Съвпадът Марс/Венера сега му е в каре с везнишки Меркурий.Многоо дипломатичен ход,нямам думи.Иначе  Меркурий съвпад Сатурн,Меркурий е в градуса на екзалтация на Сатурн-Закон и Ред,той е човекът ..Меркурий е диспозитор на близнашка Луна в осми дом-не знаеш какво да очакваш ,а някой неща са страшни.Марс е диспозитор на скорпионска Венера,а самия Марс у1 в Стрелец.Тоя още ще щурее май,не изглежда скоро да се кротне,предстоят доста предизвикателне моменти,по транзити,не съм гледала други.Има хармоничен аспект Марс-Плутон,така че като настъпи моментът на съединението на Марс/ Венера/Плутон ,ще се почувства напълно в свои води да твори световните събития...изразител на мунадни тенденции,велико его ще е.Слагам му картата.
дирекционен асц е на 13* Козирог квадрат нат. Слънце упр. на 10дом
Дирекция Марс на 2*риби точен квадрат нат. Луна в 8ми дом. Дирекционни МС/ИС сменят знак.
Мислиш ,че може да го възнесат..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #82 -: Февруари 27, 2022, 04:32:51 pm »
Притеснително е,да.
Нато имат около 800военни обекта,разположени по света.Искат да са близо,в задния му двор.Какво търсят там?Не искам война,разбира се,но според мен Путин нямаше друг избор и сега е сам срещу всички.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #83 -: Февруари 27, 2022, 11:48:23 pm »
Гледам хороскопа на още една божия душа.Художник,спортист,вегетарианец,Хитлер ,разбира се ;D Венерено чадо,ненагледно.Венера У на АС Везни,У на Слънце Телец,с точен съвпад на тронова,Вечерница Венера с Марс в Телец-точен.Фин ценител на изяществото ,хедонизма и натуралните кашерни сапуни.Амин.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #84 -: Февруари 28, 2022, 06:01:09 am »
А,Хитлерчо,да.....триплицитетни управители Сатурн,Меркурий,Юпитер.Юпитер съвпад Луна-какъв идеолог,оратор,писател ,любител на езотерични,религиозни ,вероятно и астрологични теми.Съвпадът Венера/Марс е в антисия Сатурн в 10ти дом.В дневна карта,Нито Венера,Нито Марс са добре там-извън секта.Слънцето в нулев градус на знак,нещо ново ще/е сътворил ,което остава в историята,помни се.
« Последна редакция: Февруари 28, 2022, 06:28:10 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #85 -: Февруари 28, 2022, 12:39:17 pm »
Притеснително е,да.
Нато имат около 800военни обекта,разположени по света.Искат да са близо,в задния му двор.Какво търсят там?Не искам война,разбира се,но според мен Путин нямаше друг избор и сега е сам срещу всички.
Задния му двор? Украйна да не му е бащиния - държава с 44 милиона жители, които имат право да живеят както те искат. Не бъди наивна, това с нато, с рускоговорящи и дрън дрън са само повод, търсени поводи, войните винаги са се правили за територии= природни богатства =пари
 Представи си да имаш кладенец за вода в двора, комшията ти също има кладенец и вади вода от същата водна жила, а ти в един момент решаваш да му разрушиш кладенеца и да му продаваш вода от твоя, при положение, че водната жила тече и под неговия двор... По-просто обяснение не намирам, тъй че да разбереш за какво иде реч

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #86 -: Февруари 28, 2022, 03:55:29 pm »
Притеснително е,да.
Нато имат около 800военни обекта,разположени по света.Искат да са близо,в задния му двор.Какво търсят там?Не искам война,разбира се,но според мен Путин нямаше друг избор и сега е сам срещу всички.
Задния му двор? Украйна да не му е бащиния - държава с 44 милиона жители, които имат право да живеят както те искат. Не бъди наивна, това с нато, с рускоговорящи и дрън дрън са само повод, търсени поводи, войните винаги са се правили за територии= природни богатства =пари
 Представи си да имаш кладенец за вода в двора, комшията ти също има кладенец и вади вода от същата водна жила, а ти в един момент решаваш да му разрушиш кладенеца и да му продаваш вода от твоя, при положение, че водната жила тече и под неговия двор... По-просто обяснение не намирам, тъй че да разбереш за какво иде реч
Акрукс, много хубаво и ясно ми го обясни. Това го знам. То брат брата за къщи и имоти не си говорят до живот...... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.
С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
« Последна редакция: Февруари 28, 2022, 03:59:44 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #87 -: Февруари 28, 2022, 04:48:14 pm »
Акрукс, много хубаво и ясно ми го обясни. Това го знам. То брат брата за къщи и имоти не си говорят до живот...... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.
С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
Явява се гузен, защото в далечната 94-та година заедно с Англия и Русия заставиха Украйна да си унищожи ядрения арсенал, с уговорката те да я пазят, ако някой я нападне, да опазят нейната териториална цялост. И някой наруши това споразумение още с Крим, сега продължава, а другите го играят ни чул, ни видял
За какво ги сключват тези споразумения, като не ги спазват? Също като Хитлер и Сталин някога, споразумели са да не се нападат взаимно и да си поделят Полша, сега може да е същото

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #88 -: Февруари 28, 2022, 06:55:27 pm »
..... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
Хънтър Байдън  работил за украинска частна газова компания "Буризма"  и схемите за продаване на по- скъп транзитен руски газ   на украйна   от полша
« Последна редакция: Февруари 28, 2022, 07:00:12 pm от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #89 -: Февруари 28, 2022, 07:04:04 pm »
Шуро-баджанащина,роднинства и прочие подкупни "бизнесмени",политици,човешка сган.
А защо наричат Путин -Хитлер?Сащ водят локални войни от както са се пръкнали,избиха местното население,севера и юга се гърмеха,виетнам,камбоджа,иран,афганистан,бившите югославии....
Мащабите са други.Медиите са техни.