Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 195138 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1155 -: Май 03, 2022, 06:57:32 am »
Според композитът Путин - дата на инвазия - 24 февруари, предстоящото слънчево затъмнение в Телец, е в квадрат и половина с композитното Слънце, в опозиция с композитния Плутон и тригон с композитния Марс.
Композитът е със стелиум в Стрелец, СЛВ в Овен и управител Юпитер в Овен, Луна в Риби, Уран в Близнаци е в орбис от един градус опозиция на Меркурий, Венера.
Путин спря доставките на газ.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1156 -: Май 03, 2022, 09:24:05 pm »
Има газ, спира газ.
Спираш едно, пускаш друго.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1157 -: Май 04, 2022, 10:15:27 am »
На този фон бат Бойко продължава да ламти за власт. Властта вярно е като наркотик. 

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1158 -: Май 23, 2022, 12:07:48 pm »
13 Март 2022

Разпадане на Европейският съюз.

Време е за ъпдейт.


На 13-ти Март не се разпадна европейският съюз, но се случи нещо много интересно с цената на руската рубла:


Източник: https://www.xe.com/currencycharts/?from=RUB&to=BGN&view=5Y

Точно на тази дата цената се срина драстично и стигна дъното. (да бях купил тогава...)

Ако трябва да опишем с една дума всичко, което се случи с Русия и Украйна, то може би най-подходящите думи биха били "война" и "развод". Русия и останалата част от света се разведоха.

Картата на света ще е следната:

     AR
      |
AD----PL=SA/CU
      |
MA----NO

Генерална трансформация свързана с разделяне на семейства, тълкуванието на PL=SA/CU е "развод", да се разделиш с близките си, а AD/PL е "to return to the origin, roots", тоест вече се вижда картинката. Едни се разделят, а други се прибират по родните си места.

В калкулациите на тълкуванието за развода са включени хипотетичните планети наречени Купидо и Адмет. Ако и на 14-15ти Декември 2022-ра (тази година) има подобно събитие, то за мен лично това е доказателство че тези планети, обекти, точки или каквото и да са оказват влияние върху събитията на Земята.

Update: Промених датите... кулминацията е на 15-ти Декември вместо 28-ми Ноември както бях написал по-рано.
« Последна редакция: Юни 05, 2022, 12:04:44 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1159 -: Май 24, 2022, 12:00:20 pm »
AlphaTauri

Цитат
Генерална трансформация свързана с разделяне на семейства, тълкуванието на PL=SA/CU е "развод", да се разделиш с близките си, а AD/PL е "to return to the origin, roots", тоест вече се вижда картинката. Едни се разделят, а други се прибират по родните си места.

+1 . Много точен прочит.

Цитат
Русия и останалата част от света се разведоха. 

С кой свят се разведоха и как ?

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1160 -: Май 28, 2022, 11:28:24 am »
13-22 юни, 5 планети с достойнства- Меркурий в Близнаци, Венера в Телец, Марс в Овен, Сатурн във Водолей, Нептун в Риби. Подходящо време да се балансират сферите, над които имат управление.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1161 -: Юни 03, 2022, 12:03:53 am »
Мой колега чака първородна дъщеря, от вчера жена му е в 9- ти месец и май ще насрочват секцио. Дано улучат този късметлийски период.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1162 -: Юни 03, 2022, 06:37:15 pm »
Не знам дали е късметлийски периода, поне не за всички, но поне има шанс  да е достоен/морален. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1163 -: Юни 03, 2022, 06:44:36 pm »
Вчера и днес, докато Луна и Венера бяха, заедно, в своята обител, усетихте ли баланс по делата в техните сфери, привличане на материално благополучие/Юпитер е с Луна/, по-лесно да се задоволяват нуждите желанията; вътрешно спокойствие, другите ви разбират, в тялото липсв напрежение, да липсва "всичко на всяка цена " ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1164 -: Юни 03, 2022, 07:31:00 pm »
вчера с моя внук и синът ми се качихме на Витоша ,от Момина скала до връх Камен дел/1862м./
това е първият връх ,който качва внука,на 5 години,на собствен ход
10 км.труден,каменист терен изкачване-слизане,гордея се с него
насладихме се на гледката на София отгоре,вътрешно спокойствие -да така е
тази година се научи да кара ски и да плува :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1165 -: Юни 03, 2022, 08:30:15 pm »
Вчера в последния момент отидох с приятелка на концерт на любим изпълнител- много ми хареса.
Купих красиво цвете за подарък. Имах желание да се облека красиво.
Днес изработих една много оригинална пъстра рамка да се снимат хлапетата в понеделник за последно на празника.
Лежерно и спокойно ми е, покрай мен колегите са постоянно в някакви конфликти и търсят “под вола теле”, гледам да балансирам ситуацията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1166 -: Юни 03, 2022, 10:51:56 pm »
Вътрешно спокойствие -да,липса на напрежение-да,което при мен е рядкост,вечно напрегната,припряна,нервна от липса на време,на сто места в главата и никъде накрая.Сега съм в успешен творчески период,но по-скоро сея,не жъна благополучие.Нямам желания,които да задоволявам,някак дзен съм в потока на това,което е.Само два дни ли ще държи космодрогата. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1167 -: Юни 04, 2022, 12:34:45 am »
вчера с моя внук и синът ми се качихме на Витоша ,от Момина скала до връх Камен дел/1862м./
това е първият връх ,който качва внука,на 5 години,на собствен ход
10 км.труден,каменист терен изкачване-слизане,гордея се с него
насладихме се на гледката на София отгоре,вътрешно спокойствие -да така е
тази година се научи да кара ски и да плува :)
Браво на вас!
С моя внук през септември го качихме, беше навършил 4г и половина тогава и не искаше да слиза обратно, аз бързах, че ми стана студено като се скри Слънцето зад планината, а той бяга в кръг и се забавлява, нали е с АС в Близнаци обича движението  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1168 -: Юни 04, 2022, 07:35:16 am »
Вчера още три растения купих,вече няма къде да ги садя.Ботаническа градина съм направила,сега е в апогея си. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1169 -: Юни 04, 2022, 07:44:54 am »

С моя внук през септември го качихме, беше навършил 4г и половина тогава и не искаше да слиза обратно, аз бързах, че ми стана студено като се скри Слънцето зад планината, а той бяга в кръг и се забавлява, нали е с АС в Близнаци обича движението  :)
моя пък асц.Лъв със Слънце в Близнаци и е Флаш :)