Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 73577 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #165 -: Март 17, 2016, 03:08:38 pm »
на мен Венерата ми е в Овен , Марс също съвпад с Венера , винаги съм си мислел , че съм доста непривлекателен ... и съм мечтаел да изглеждам като модел.  :'(
Няма ли за какво друго да мечтаеш с Марс/Венера Овен?  :d030: Няма да е лошо да разбереш,че има жени,на които им се повръща от Брат Пит,Вин Дизел и Скалата.  :29: Та мисълта ми е дори и да изглеждаш като модел,вероятността да не ти отговори на чувствата девойката,която те привлича си остава същият процент.   :D За това се придържай към факта,че най-ценното в хората не е това,което се вижда,а това,което се усеща от тях.  :P  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #166 -: Март 17, 2016, 03:12:33 pm »
Моите очи са същите  ;D Обаче Лагната ми е Пурва Бхадра-по западна е риби-да,има нещо скрито и променливо .Очите много са се менили-като малък имам снимки със сиви очи до около 3г,след това много черни до пубертета .Сега са както описва акрукс-кафяв център,после малко жълтеникаво и по периферията маслинено зелено-сиво .Като ми са отпочинали са по-тъмни,като ги преуморя стават зелено-сиви .Лицето и фигурата също променливи-иам периоди съм бил доста красив има периоди като видя снимки ми се изправя косата :-\ .Сегта съм средна работа-мой избор,най-удобно е :012:
« Последна редакция: Март 17, 2016, 03:15:03 pm от Bin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #167 -: Март 17, 2016, 03:25:10 pm »
Винаги ми е било трудно да определя външността по хороскоп, мога да хвана излъчването, но не и да направя портрет. В писанията по-горе от сайта на Пими не се разпознавам, по-скоро има някакво комплексно влияние. От Марс и Плутон във външността имам най-малко. Интересното е, че при мен с възрастта чертите станаха по-красиви, фини и изразителни. При майка ми /сатурнова доминанта/ беше обратното - много красива беше през студентските години /на 20/, но към 40те чертите рязко се изостриха и придобиха по-студено и неприятно излъчване. Сега съм на същата възраст и имам все още момичешки черти, не на зряла жена, макар че вече се забелязват белезите на възрастта. Може би с изострянето има връзка и Меркурий, намира се при нея в първи дом, в знака на Асцендента. С нея много си приличаме - с тази разлика, че моите черти са много по-правилни, фини, но и не така изразителни, нейните са по-неправилни, но въпреки това сякаш по-атрактивни /дефектът се превръща в ефект/, умееше да привлича внимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #168 -: Март 17, 2016, 03:26:39 pm »
Моите очи се променят най-вече от грима - могат да изглеждат много зелени, по-стъклени и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #169 -: Март 17, 2016, 03:34:00 pm »
Луна,Слънце,Венера(Хирон) ми квадратират асц от Овен,а Уран от Везни4Д.Меркурий тригонира асц от Риби.Какъв цвят са ми очите?  :d030: :D 
Ако не познаете ще ви кажа.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #170 -: Март 17, 2016, 03:41:30 pm »
Луната ми е в съвпад с южен възел в 12д Скорпион, квадрат Юпи във Водолей -малко съм кривогледа, едното наляво, другото надясно, като бях малка имах комплекси и си мислех, че ако си събирам очите на върха на носа, погледът ми ще стане по- фокусиран ,прибран. Тренирах с часове, като си гледах върха, но веднъж баба ме хвана и каза че от разногледа ще стана ингьоз Марийка !!! и спрях ;D Иначе като пийна са стъклени, а на сутринта червени, като на всички хора :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #171 -: Март 17, 2016, 03:43:18 pm »
 :d030: Лъжеш ли?  :D

Пишете някъде,че с моята аспектация към асц се раждат хора с кафяви очи!  :29: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #172 -: Март 17, 2016, 03:51:49 pm »
Започни да ходиш на фитнес. С този Марс едва ли ще ти е трудно.

Да Веско с моя Марс имам тяло , на което дори спортисти могат да завидят :-) но пък съм висок само 167 :(

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #173 -: Март 17, 2016, 03:55:40 pm »
На мен Плутон ми е в първи дом и си имам два белега за красота  :012: Единият доста си личи. В началото ревах и си мислех, че съм най-грозният човек на света, ама после започнах да си го харесвам  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #174 -: Март 17, 2016, 04:12:06 pm »
И аз имам белези по лицето, пък не съм с овен на Ас, тъй че ала бала са тия показатели :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #175 -: Март 17, 2016, 04:18:35 pm »
Аз имам интерсептиран Овен в 1 дом и Марс на ИС и имам белези от прободни рани. Единият е на лицето, но не се вижда изобщо.
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #176 -: Март 17, 2016, 04:32:01 pm »
Може да се белези от предишни животи , следи от насилствена смърт например. Аз винаги съм приел тялото си като нещо свещено и много го пазя никакви татуировки , обици, боядисвания и кво ли не.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #177 -: Март 17, 2016, 04:34:31 pm »
Моите сега са от лудата ми глава. Белези по рождение нямам :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #178 -: Март 17, 2016, 05:14:05 pm »
Да Веско с моя Марс имам тяло , на което дори спортисти могат да завидят :-) но пък съм висок само 167 :(
Ръста не пречи. Аз не съм по-висок и това не ми пречи да тренирам.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #179 -: Март 17, 2016, 05:44:50 pm »
Аз имам интерсептиран Овен в 1 дом и Марс на ИС и имам белези от прободни рани. Единият е на лицето, но не се вижда изобщо.
-------Понеже съм същия-имам доста белези но не се виждат-интерсептиран овен и Пурва Бхадра -имам белег под брадичката-зяпах едно момиченце как се люлее до момента в който люлката ме закачи за брадичката и ме приведе в свободен полет :D ,на веждата-аркада от скачане върху капака/използван за трамплин/на шахта от висока ограда ,до момента в който се счупи-а долу се приземих на железни тръби ,придобити белези,не вродени .СЛВ и Сатурн в интерсептирания овен-хванала ме е акселерацията-по-дълъг съм от средното за родата-180 см,СЛВ увеличава,Сатурн смалява-това е май средна височина за наше време :017:килограмите-средни освен напоследък -в последните 5г-Асц по дирекция ми е телец вече ,в момента вече 97кг :-\ ,външно не ми личи,заради височината,но започва да ми идва множко ::)