Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 72128 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Възврат на Венера
« Отговор #75 -: Ноември 24, 2015, 05:15:05 pm »
И аз не съм спец, затова питам вас :) Плутон участва в голям тригон с Луната У10 в 8д и Юпитер У3 в 11д.

Участва, но орбиса ми се стори широк, та за това наблегнах на тао-квадрата с по-стеснен орбис   :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #76 -: Ноември 24, 2015, 06:23:12 pm »
Акрукс, ако не са ти тайна изх. данни - дай ги да направим картата, като солар :) С домофикация и транзити към натала :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Възврат на Венера
« Отговор #77 -: Ноември 24, 2015, 06:38:54 pm »
А какво ще кажете за моя? Беше преди 2 дена.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #78 -: Ноември 24, 2015, 06:43:06 pm »
И Марсов, и Венерин и Слънчев  :o :o :o
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Възврат на Венера
« Отговор #79 -: Ноември 24, 2015, 06:46:57 pm »
Виждам, но как се интерептира (от гледна точка на Венера)? Соларният всъщност е ден по-късно, но домофикацията е подобна.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #80 -: Ноември 24, 2015, 07:20:54 pm »
Да започнем с това кои домове управлява в натала и къде се намира, за да определим кои области повлиява - управлява 3 и 8 дом, намира се в 8 дом. Там е тронова по знак - Везни и в заточение по дом - в обител на Плутон и Марс. В тази връзка поглеждам в какви отношения е и с господаря си Плутон, както и с втория - Марс.  Венерите на този възврат - квадратират транзитен Плутон. Марс е силен и във възврат, значи за мен Венера ще е потисната, като 8 домна изява.

Понеже Венерите са в 11 венусарен дом и 8 натален - може да е тема взимане на пари назаем от приятели и това да те напряга и да се чувстваш уязвим - квадрата с Плутон от 2 венусарен дом към 11 натален.

Да продължавам ли? Че не знам дали ти е интересно - аз рядко се отпускам тук да разсъждавам по чужди теми :)
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Възврат на Венера
« Отговор #81 -: Ноември 24, 2015, 07:26:32 pm »
Венера У2, У9 във 2д в натала

Пари от чужбина/пари, които ще харчиш за почивка в чужбина. Но определено ти е на пари и удоволствия. С този Уран може да вземеш да спечелиш от лотария, от игра. Стига да имаш показатели за това и по натал.
При всички положения ще имаш положителна материална промяна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Възврат на Венера
« Отговор #82 -: Ноември 24, 2015, 07:46:55 pm »
Да продължавам ли? Че не знам дали ти е интересно - аз рядко се отпускам тук да разсъждавам по чужди теми :)
Да, разбира се. Благодаря ти много за това!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Възврат на Венера
« Отговор #83 -: Ноември 24, 2015, 08:13:29 pm »
Запалих се да видя и моя възврат. Обикновено не обръщам внимание, но този е от т. нар. 8-годишни - десетина дни след рождения ми ден.
По натал Венера ми е У5 (Телец) и У10 (Везни). Намира се в трети дом в съвпад с Луната.

Във възврата е в пети дом между Марс и Уран, в Марсов знак. Някакви вълнуващи, но кратки истории или какво?  ::)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #84 -: Ноември 24, 2015, 08:18:06 pm »
Да, разбира се. Благодаря ти много за това!

Възможно е изневиделица да възникне увлечение към нежно създание, което да ти донесе емоционален дискомфорт. Венерите са в опозиция на Уран в 5 Венусарен дом. А твоята натална Луна от 5 натален дом - квадратира венусарната Луна в 5 венусарен дом и двата Марса в 7 натален и 10 венусарен дом. Мъжествеността ти ще е смутена и няма да тържествува. Възможно е и аферата да е на работа, Луната ти е У6 - до колкото виждам без градуси :)

Иначе пък - венусарен Уран прави хубави тригони към стелиума ти в 10 натален и 1 венусарен дом - работата ще ти е важна и изненадващо - можеш да имаш шанс за развитие, допълнително доходи от творческа дейност - венусарен Уран в 5 венусарен и 2 натален дом към стелиума Юпитер, Меркурий и МЦ  в 10 натален и 1 венусарен дом :)

Разглеждам венусарния уран, защото опонира на Венерите :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #85 -: Ноември 24, 2015, 08:33:42 pm »
Запалих се да видя и моя възврат. Обикновено не обръщам внимание, но този е от т. нар. 8-годишни - десетина дни след рождения ми ден.
По натал Венера ми е У5 (Телец) и У10 (Везни). Намира се в трети дом в съвпад с Луната.

Във възврата е в пети дом между Марс и Уран, в Марсов знак. Някакви вълнуващи, но кратки истории или какво?  ::)

Да не завъртиш афера с някой даскал, ако учиш още  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Възврат на Венера
« Отговор #86 -: Ноември 24, 2015, 08:50:24 pm »
Благодаря ти много, Алена!  :-* :-* :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #87 -: Ноември 24, 2015, 08:52:26 pm »
Акрукс, ако не са ти тайна изх. данни - дай ги да направим картата, като солар :) С домофикация и транзити към натала :)
Благодаря, но и сама мога да си пострпя картата, ето я:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #88 -: Ноември 24, 2015, 08:59:03 pm »
Във възврата е в пети дом между Марс и Уран, в Марсов знак. Някакви вълнуващи, но кратки истории или какво?  ::)
Гледай сама да не прецакаш любовна връзка, клоняща към задомяване- Плутон У1 квадратира съвпада на Марс У1, Венера У7 и Уран У4 в 5д

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Възврат на Венера
« Отговор #89 -: Ноември 24, 2015, 09:18:46 pm »
Пфф....а как се изкушавам да я прецакам.
Много точно, акрукс, мерси.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.