Автор Тема: Моля за помощ и тълкуване  (Прочетена 7962 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #30 -: Май 18, 2015, 11:23:57 pm »
Нора , защо не си сложил реалната дата и час на раждане , ако искаш сериозен анализ- дирекции / прогресии/транзити -солари с един натален чарт не става.
На теб и Сатурн ще ти мине сега през седми дом все пак.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #31 -: Май 18, 2015, 11:40:35 pm »
Уффф, Грег...

Не, нора, не си слагай реалните данни, тия неща-на лични

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #32 -: Май 18, 2015, 11:43:11 pm »
Добре , извинявай от гледна точка на помощ го казах , но си права , че е по-добре дискретност.

Не знам какво ми става днес, Меркурий ми управлява асцедента , като пиян морков съм при ретро Мерка

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #33 -: Май 18, 2015, 11:47:41 pm »
Нора, ходиш ли на море, а да яздиш кон пробвала ли си ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #34 -: Май 18, 2015, 11:55:42 pm »
Здравейте на всички отзовали се на молбата ми,
приятелка ми даде вашия форум и реших да пиша с молба за съвет. Слагам наталната си карта, ако може някой да види има ли в нея индикации за дете в моя живот, от години се боря да забременея, 3 неуспешни инвитро опита досега, лекарите не са открили проблема. Изгубих надежда вече ..
Меркурий У1, У5 в 6д на здравето е заточен по знак и в квадрат с Юпитер У8- по 8д се прави бебето, естествено или ин витро
 вмъкнат знак в 6д - скорпион, свързан с детеродните органи, като Плутон съУ6 в 5д е в квадрат със Сатурн съУ8, който е заточен в знак на Луната, която също се свързва с майчинството, но в случая е добре поставена по знак и в тригон с  Юпитер У8 (също на трон по знак ) и с тронов Марс У12, съУ6- този голям воден тригон показва, че не е невъзможно да забременееш при едно добро лечение и като си седнеш на дъто, спокойна и с вяра в добрия край.
Меркурий у1, У5 в 6д е в семисекстил с Уран У10 в 6д- този аспект е кармичен и показва вероятно онаследеното от майка ти по-късно забременяване/раждане, което при нея е било като чудо- Уран прави нещата да изглеждат винаги чутовни, нали е планета на неочакваното.
СЗ през септември, тази година, е на 20гр дева в твоя 5д и в секстил с Луната и Сатурн съу8, като тр СЛВ е също в 5д и в секстил с Мерка У1, У5
ЛЗ през март 2016-та е на 3гр везни, попада в твоя 5д и е в секстил с Мерка У1, У5, а тр СЛВ също 20гр дева в 5д е в секстил с Луната и Сатурн съУ8- затъмнения в 5-ти дом, транзитен СЛВ в 5д- това са все предпоставки да те навести щъркела в рамките на интервала есен 2015- пролет/лято 2016г, пожелавам ти го от сърце, а като се случи да дадеш обратна връзка!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #35 -: Май 19, 2015, 12:51:34 am »
Реших да изтегля Таро карти с въпрос - "Какъв е проблемът при Нора и защо не може да има дете?".

Паднаха се: Кралица мечове - 6 пентакли - Империатрицата

Та, някой, ако се чуди защо зададох въпросите! Нищо не се случва в живота на човек просто ей така, всичко има предистория!

Нора, според мен картите говорят за някакъв вътрешен гняв, ядосана си (Кралица меч). На кого? Предполагам на майка си. Мисля, че трябва да трансформираш това отношение към нея (6П и Империатрицата). Може би един вид продължаваш да си носител на напрежението на майка си, което е изживяла покрай забременяването с теб и сестра ти - затова при теб се случва трудно, а при сестра ти не е желано на този етап.
Пожелавам ти да не спираш да вярваш и да искаш... :58:

Nora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #36 -: Май 19, 2015, 07:26:13 am »
Виж отношенията с майка ми са трудни,като съм около нея се караме,като само се чуваме по телефона сме по-добре.
Спокойна е последното нещо,което бих казала,че съм ☺
Не само поради тези трудности,винаги съм била в движение и заета да движа нещо и не мога да си представя да седна да лежа или спокойно да гледам на живота.
В тази връзка опитах йога миналата година,не мисля.че е за мен.изнервих май учителката с моето въртене.иначе се опитвам да се храня здравословно с малко месо,не пия алкохол почти и не пуша.
На море ходя всяка година да,а за езда - пробвала съм и това преди години.
Иначе съм гневна да - тези неуспешни процедури ми генерираха гняв,разбира се, с който гледам да се справя.

Втора чакра не знам какво е ☺

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #37 -: Май 19, 2015, 07:48:50 am »


Втора чакра не знам какво е ☺

Втора чакра е енергиен център, който се намира малко под пъпа. Цвят оранжев. Втора чакра е чакрата на творчеството във всичките му форми - да твориш деца, да твориш някакво хоби/хобита, секс, самолечение и още от сорта.

Ако нямаш деца, ако нямаш хобита, които да работиш с кеф и ентусиасъзм, ако си нещастна, ако не се разбираш с майка си, ако правиш много секс/малко секс, ако имаш здравословни проблеми на тези органи - яйца, матка, тръби и другите наоколо, то изначално имаш проблем с втора чакра и редно да му обърнеш внимание.

Човешкото тяло е сбор от енергии, които управляват цялото ни същество и ако тези енергии имат блокажи някъде, то се проявява проблем на физическо ниво. Наличието на проблем говори за неизяснени емоции свързани с описаното по-горе, защото една такава емоция може да причини неимоверни щети на физическият носител.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #38 -: Май 19, 2015, 09:37:29 am »
Към 19.05.2015

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #39 -: Май 19, 2015, 12:52:39 pm »
Втора чакра е енергиен център, който се намира малко под пъпа. Цвят оранжев. Втора чакра е чакрата на творчеството във всичките му форми - да твориш деца, да твориш някакво хоби/хобита, секс, самолечение и още от сорта.

Ако нямаш деца, ако нямаш хобита, които да работиш с кеф и ентусиасъзм, ако си нещастна, ако не се разбираш с майка си, ако правиш много секс/малко секс, ако имаш здравословни проблеми на тези органи - яйца, матка, тръби и другите наоколо, то изначално имаш проблем с втора чакра и редно да му обърнеш внимание.

Човешкото тяло е сбор от енергии, които управляват цялото ни същество и ако тези енергии имат блокажи някъде, то се проявява проблем на физическо ниво. Наличието на проблем говори за неизяснени емоции свързани с описаното по-горе, защото една такава емоция може да причини неимоверни щети на физическият носител.

Сабахлян рано добре ми тече мисълта ама с този ретро Мерк изпозабравих половината неща.  :012:

За втора чакра: Сексуалната енергия ни е дадена да творим - няма значение какво стига да ни харесва и да ни удовлетворява, а не да си чешем сърбелите. Не прокламирам към въздържание, а към смислено изразходване на личната творческа енергия. Преди няколко години в една медитация Сатурн ми даде като подарък следното изречение: Целта не е да твориш като знаеш какво ще стане, а да твориш въпреки това, като при това се забавляваш с творчеството си и си вадиш поуките в движение! Под "твориш" се има в предвид живееш! Да твориш означава просто да живееш - сам да сътворяваш дните си!

Освен това: на 4 пръста под пъпа се намира точката Дян тян, Сейка Но Итен, Танден, Хара - това е центърът на жизнената енергия в човешкото тяло и се припокрива с 2-ра чакра, но двете са различни неща. Обикнвено Хара-та е златна на цвят.

Смисълът двете важни енергийни точки да се припокриват следва логиката, че човек сам твори себе си и респективно живота си.



Ето още обяснения за проблеми при някои чакри в сайта ми (не си правя реклама, а просто ме мързи да преписвам  :012:): http://ascension.alle.bg/%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8/
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн