Автор Тема: Новолуние 5 юни  (Прочетена 9227 пъти)

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #15 -: Юни 02, 2016, 11:43:36 pm »
При мен новолунието е в 7Д, на 3 градуса преди рожден ден.  :) Венера ми е натално У7 , У11.
Чувствам се добре!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #16 -: Юни 05, 2016, 12:47:20 am »
Ауууу, то му дошло времето :) Аз днес бях сигнално червена - сигурно заради съвпада с Венера и близостта до Марса ми :)

Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #17 -: Юни 06, 2016, 03:58:51 pm »
хайде, заради статистиката - при мен е на К12, откъм 11 дом, но само на минутки разлика. Други аспекти не отчитам, защото са над 3 градуса.

Та, в събота следобед - един прекрасен масаж, отпускащ, релаксиращ. После една наложителна (в смисъл, усещах, че трябва да стане) консултация-разговор. А в неделя - прекрасен ден с приятелки край рекичката на Панчарево - релаксиращо и консултиращо. То така като гледам, може би ще е задвижен и квадрат към 3. дом - с тези разговори и кратки пътувания. Не знам, пък и ми е все едно - по 12 дом :)

и всичко това без организации, планиране и т.н. - просто се случва, по волята на някой/нещо ....

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #18 -: Юни 06, 2016, 04:03:34 pm »
Новолунието беше в 8 дом  и секстил със Слънцето ми- помогнах финансово на баща ми, че беше закъсал, а той е слънчев Близнак.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #19 -: Юни 06, 2016, 04:54:03 pm »
При мен имаше интензивно общуване, комуникация :) Взаимната рецепция Меркурий/Венера бе в пълна сила :)
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #20 -: Юни 06, 2016, 05:43:59 pm »
Еххх, в 10 дом, в широка опозиция със Сатъра - У6, и куинконс ИЦ.  :celebrate:

Обмислям освен трудовия, да започна и на граждански договор, по специалността ми в университета. Начи, докато не го започна да го работя, няма спокойно да умра.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #21 -: Юни 06, 2016, 06:09:45 pm »
При мен ще активира опозицията Марс/Нептун в 12/6-ти.
Очаквам неприятности в работата, те се знаеха предварително, но сега май ще им дойде времето.
На Близнака му е върху Слънцето,кой знае какви изненади го чакат.


Както и предполагах, днес шефката ни принуди да излезем в отпуск, засега платен, по- късно и неплатен, за да избием парите от глупавата и постъпка да уволни неправомерно колега и впоследствие да му плаща голямо обезщетение.
Държа се безкрайно нагло и арогантно , хем проста, хем нагла.
 
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #22 -: Юни 06, 2016, 06:36:14 pm »
При мен нищо интересно и този път, освен че реших малко да пораздвижа застоялата енергия в жилището и да поразместя това-онова, хем да е по-практично и функционално. Добре ми се отрази, включително и по Венера - в частта със съдържанието на гардероба и преброяването на всички дрехи. Голяма съм парцалана, сега вече окончателно го осъзнах.  :smiley_confused1:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #23 -: Юни 06, 2016, 09:08:54 pm »
Ами то има време за случки  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #24 -: Юни 06, 2016, 09:15:39 pm »
При мен е в 10 дом, в секстил с Венера, която управлява 10 дом :) А Меркурий то 9 дом ми е в тригон с натален Плуто в 1 дом и К2. И при мен ще са засегнати темите за изява, самоусещане и ценности.

В деня на Новолунието бях на семинар, който ми даде нов поглед върху една тема и възможност да навляза много по-надълбоко в нея.  Това дори може да ми е от полза за по-нататъшна реализация. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #25 -: Юни 07, 2016, 06:22:30 pm »
Забравих да напиша, че при Близнака Новолунието в 3 дом на градус от Слънцето У6 е дало нова работа, свързана с пътуване.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #26 -: Юни 08, 2016, 12:29:02 pm »
Интересно ми е това новолуние как ще се прояви. По венерините въпроси няма условия и предпоставки за ново начало.
Тройно третотодомен акцент - в Близнаци, изгрява там и е в трети дом на сезонната карта.
Случайно сега попаднах на бележка, в която съм си записала 8- годишния цикъл на Венера, започнал през 2012г.  на 15* близнаци- сегашното Новолуние съвпада с това начало- няма ли по някакъв начин да окаже влияние на венерини теми?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #27 -: Юни 21, 2016, 08:03:42 pm »
Изчакай 7, да заприличат пак на себе си най-накрая. Сегашните са шитня, мязат на самсунг :-)
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #28 -: Юни 21, 2016, 09:09:22 pm »
Всъщност, с изключение точно на мъника se, всички 6-ци от 2014, май за жалост и предстоящите 7, са обли и неудобно големи за една ръка. Чак 2017 ще да идва нещо различно.

Ако ти харесва дизайна на сегашните 6 и 6+, изчакай есента за новите 7-ци - ще си има розово злато и същия размер и вид но поне с екстри и функция за експресно зареждане.

Батерия на по-малкия фаблет - два до три дни в режим на готовност, при активна употреба не изкарва цял работен ден :-) Сравнително бързо се зарежда, но не светкавично.
Ако купуваш модел с 16 гб няма да ти стигнат за нищо и ще трябва да преинсталираш ОС през комп. Май не всички модели имат 32 гб, но вземи поне 64, да си трупаш апове на воля:-)

Всъщност не арматурата, а софтуера и безбройните приложения за нея са пристрастяващи.
De omnibus dubitandum est

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние 5 юни
« Отговор #29 -: Юни 21, 2016, 09:10:51 pm »
Нищо и няма на 6-цата, да, визуално много прилича на Самсунг.
Моята е златна и ми е по- удобна от предния модел заради големината.Едно време държах да ми е колкото се може по- мини телефонът, сега съм на друго мнение.
Не знам 7 как е с размерите.
Аз дълги години , минавайки през HTS, Motorola , се бях закотвила на Самсунг, но те имат проблем с наситеността на цветовете на снимките- трябва да си ги гледаш само през техни устройства.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...