Автор Тема: Кой може да е новият президент на Щатите ?  (Прочетена 16481 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1224
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #45 -: Август 03, 2016, 03:59:52 pm »
В училище Джон имаше проблеми.
Неговата учителка винаги му крещеше: "Ще ме побъркаш, Джон! Можеш ли изобщо да научиш нещо?"
Веднъж майката на Джон отишла в училището, за да попита как вървят нещата. Учителката честно разказала на майката, че синът й е направо катастрофално невменяем и получава най-ниските оценки, и че никога не е имала такъв слаб ученик. Шокираната майка отписала Джон от училището и се преместила да живее от Детройт в Кливланд.
След 25 години на учителката открили практически неизлечима сърдечна болест. Всички доктори препоръчвали рискована операция на сърцето, която обаче можел да извърши само един хирург в частна клиника в Кливланд. Нямайки избор, учителката се решила на операцията, която преминала успешно.
Отваряйки очите си след упойката, учителката видяла красив млад доктор, който се усмихвал приятелски. Тя искала да му благодари, но не можела да каже нищо. Лицето й почнало да посинява, вдигнала ръка, опитвайки се да каже нещо, но бързо умряла. Докторът бил шокиран, обхванат от догадки относно бързата смърт. После се огледал и видял нашия приятел Джон, чистача на клиниката, който бил издърпал щепсела на системата за животообезпечение, за да включи своята прахосмукачка.
Ако сте си помислили, че Джон е станал кардиохирург, има висока вероятност, че бихте гласували за Хилари...
(от нета)


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #47 -: Август 04, 2016, 02:14:05 pm »
В училище Джон имаше проблеми.
Неговата учителка винаги му крещеше: "Ще ме побъркаш, Джон! Можеш ли изобщо да научиш нещо?"
Веднъж майката на Джон отишла в училището, за да попита как вървят нещата. Учителката честно разказала на майката, че синът й е направо катастрофално невменяем и получава най-ниските оценки, и че никога не е имала такъв слаб ученик. Шокираната майка отписала Джон от училището и се преместила да живее от Детройт в Кливланд.
След 25 години на учителката открили практически неизлечима сърдечна болест. Всички доктори препоръчвали рискована операция на сърцето, която обаче можел да извърши само един хирург в частна клиника в Кливланд. Нямайки избор, учителката се решила на операцията, която преминала успешно.
Отваряйки очите си след упойката, учителката видяла красив млад доктор, който се усмихвал приятелски. Тя искала да му благодари, но не можела да каже нищо. Лицето й почнало да посинява, вдигнала ръка, опитвайки се да каже нещо, но бързо умряла. Докторът бил шокиран, обхванат от догадки относно бързата смърт. После се огледал и видял нашия приятел Джон, чистача на клиниката, който бил издърпал щепсела на системата за животообезпечение, за да включи своята прахосмукачка.
Ако сте си помислили, че Джон е станал кардиохирург, има висока вероятност, че бихте гласували за Хилари...
(от нета)

А който я е измислял тази история, или пък я е превеждал не е много в час, само искал да е оригинален.

"Невменяем" не е определение, което учител може да даде за дете. И всички знаят, че няма как да се събудиш от упойка след сърдечна операция и да видиш лекаря си, будиш се постепенно в реанимация.

Аман от такива интернет дъвки!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #48 -: Август 04, 2016, 03:32:10 pm »
Аз за к'во мразя притчи-само глупости се случват в тях  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #49 -: Август 21, 2016, 08:49:13 am »
В училище Джон имаше проблеми.
Неговата учителка винаги му крещеше: "Ще ме побъркаш, Джон! Можеш ли изобщо да научиш нещо?"
Веднъж майката на Джон отишла в училището, за да попита как вървят нещата. Учителката честно разказала на майката, че синът й е направо катастрофално невменяем и получава най-ниските оценки, и че никога не е имала такъв слаб ученик. Шокираната майка отписала Джон от училището и се преместила да живее от Детройт в Кливланд.
След 25 години на учителката открили практически неизлечима сърдечна болест. Всички доктори препоръчвали рискована операция на сърцето, която обаче можел да извърши само един хирург в частна клиника в Кливланд. Нямайки избор, учителката се решила на операцията, която преминала успешно.
Отваряйки очите си след упойката, учителката видяла красив млад доктор, който се усмихвал приятелски. Тя искала да му благодари, но не можела да каже нищо. Лицето й почнало да посинява, вдигнала ръка, опитвайки се да каже нещо, но бързо умряла. Докторът бил шокиран, обхванат от догадки относно бързата смърт. После се огледал и видял нашия приятел Джон, чистача на клиниката, който бил издърпал щепсела на системата за животообезпечение, за да включи своята прахосмукачка.
Ако сте си помислили, че Джон е станал кардиохирург, има висока вероятност, че бихте гласували за Хилари...
(от нета)
Това беше много добро, макар и да е измислица.  :clap:
Не вярвам Хилари да бъде добър президент, дори и да стане. Непрекъснато ще се опитва да доказва, че е по-добра от съпруга си, който беше президент преди години.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #50 -: Август 21, 2016, 12:32:11 pm »
Сказка за Тръмп няма ли? :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #51 -: Август 22, 2016, 07:11:47 pm »
Защо не погледнете транзитите и дирекциите на Хилъри за времето, когато излезе наяве заигравката на мъжа ѝ с Моника? Тогава Хилъри беше публично унизена пред цял свят и едва ли това не е отбелязано по някакъв начин.

Happy58

  • Гост
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #52 -: Август 22, 2016, 08:12:51 pm »
Защо не погледнете транзитите и дирекциите на Хилъри за времето, когато излезе наяве заигравката на мъжа ѝ с Моника? Тогава Хилъри беше публично унизена пред цял свят и едва ли това не е отбелязано по някакъв начин.

Идеята е интересна, но ти защо не го направиш  :57: .... хайде размърдай го онзи стелиум около ЮЛВ ...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #53 -: Август 22, 2016, 09:24:29 pm »
Не съм от толкова знаещите.  :( Просто дадох идея.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #54 -: Август 22, 2016, 09:32:25 pm »
Аз си пробвах картите ;D

Хилари - Империатрицата
Тръмп - 3 пентакли

Коментарът е излишен в случая... :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #55 -: Август 23, 2016, 12:22:23 am »
Идеята е интересна, но ти защо не го направиш

Ами нали вече го направихме

Happy58

  • Гост
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #56 -: Август 23, 2016, 10:41:31 am »
Ами нали вече го направихме

и защо цитираш мен, а не Веселин???? Не аз съм дала тази идея, а това, че съм го написала, е било просто предизвикателство към него.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #57 -: Август 23, 2016, 11:12:23 am »
Хиларито я спрягат за рептилска инкарнация  ;D, броени месеци преди предстоящите избори пропагандата се активира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #58 -: Ноември 07, 2016, 07:27:22 pm »
Пак им гледам картите, пълнолунието на 14ти и при двамата прави съвпад с ос - при Клинтън с десцедента, при Тръмп с МЦ. Върви разбери....
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой може да е новият президент на Щатите ?
« Отговор #59 -: Ноември 07, 2016, 10:11:05 pm »
Първа четвърт с Луна във Водолей не е ли по-актуална като проява към днешна дата по казуса ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“