Автор Тема: Релокация и желани дестинации  (Прочетена 13046 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #30 -: Юли 19, 2014, 07:02:05 pm »
Много интересна методика, не съм чела нищо за нея.

Гринуич за 0 градуса Овен ли се приема? А знакът според координатите на всяко място къде се поставя - на АС, МС?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #31 -: Юли 19, 2014, 11:02:03 pm »
Много интересна тема сте направили. Не ща да съм подробна, прегледах държавите и градовете, от посещаваните от мен преобладават тези под Стрелец (имам го на К4), Везни (стелиум там, под управлението на Венера У9) и Дева (AC). На местата със Стрелец съм се чувствала ок веднага, свойски някак, макар да не е задължително да ми е харесвало. На местата с Везни не ми е много комфортно - стелиумът ми е само от малефици. Аз съм от тия, дето не напират да пътуват. Сигурно защото Венера У9 е в квадрат със Сатурн У5 - не се забавлявам в чужбина и това е. Тайланд не ми хареса, Южното френско море - също. Харесва ми Германия, там се чувствам в къщи, и бих отишла да видя Русия. От езиците е странно - афинитет имам към немския, руския, френския (по-слабо), гръцки, турски, английски и напоследък латински. Моята хипотеза е, че местата, където сме живели в предишни прераждания, и езиците, на които сме говорили, ни привличат най-силно (за който иска да вярва).

А, и освен това - У4 в Скорпион в 3 дом - в началото на живота живеех до гробище, като се преместих, преместиха и гробището. Също съм живяла на много неприятни места - скорпионови. И в ужасно високи блокове - Стрелец на К4. Много любопитна информация.

Интересно ми стана за синастрични карти с държави, а и релокацията, не съм си правила никога.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:03:41 pm от Smarta »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #32 -: Август 06, 2014, 12:40:11 am »
Хмм, реших и аз да си погледна предпочитанията. По топли места не ща да ходя. Много жестикулиращи хора с невероятни интонации не понасям - затова нито италианци, нито испанци ми понасят, езиците им също - лигави са просто, имам чувството, че фъфлят. От езиците харесвам по-твърдите - Финския звучи добре, немския, дори и латинския, жалко че е умрял език.  :17: Английския отначало хич не го харесвах, сега съм го приела за нещо нормално и не мога да преценя дали ми харесва или не - но определено не ме дразни, по-скоро ми харесва.
 В Италия бих отишла на екскурзия само, но не бих живяла - и то повече покрай любовта ми към древен Рим.
Афинитет имам към по-консервативните държави и нации - харесва ми Великобритания (Овен, Козирог - значи ми се пада по 8ми и 5ти дом), Германия (пак осми), Скандинавия (Риби се водят, значи ми падат на седми дом). Интересни са ми тези държави из близкия изток - чак желание да ходя нямам, че може да ме утрепят, но ми е интересна културата им, начина им на мислене, като цяло, има някакво особено привличане там.  :)
Покрай сериалите, и Южна Корея ми е интересна - не ми е кой знае колко желана дестинация, по-скоро съм впечатлена от морала и сдържаността, с които азиатците подхождат в ситуациите, иска ми се повече такива хора да виждам.  ::) Действат ми успокояващо - експресивните ме натоварват много.  :012:
От българските градове, в които съм била, най-много харесвам Търново, София, Бургас. Много не съм имала възможността да пътувам, иска ми се да се поразвея покрай Карлово, Калофер, из розите, лавандулите и всичко останало.  :engel016:

Имам к9 Телец с управител Венера в Лъв в 12ти дом и к4 Стрелец с управител Юпитер в Лъв в 11 дом. Правят и двете планети съвпад и с Марс.  :)
« Последна редакция: Август 06, 2014, 12:44:27 am от ThuNdeRGoDDeSS »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #33 -: Август 10, 2014, 10:36:58 am »
Ако започнем с малко по-скромни мечти, засега /ако имах възможност/ първо бих отишла някъде на планина, да речем до Рилските езера

ето ги,любими са ми


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #34 -: Август 10, 2014, 10:58:25 am »
белмекен от върха

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #35 -: Август 10, 2014, 12:09:57 pm »
Много е хубаво strelicka!  :) И аз като си ходих в родината миналия месец се качих на Мусала за първи път, на езерата отново бяхме и си пожелах..поне веднъж в годината да имам възможност да идвам. Прекрасно е наистина!

След морската майска семейна почивка ми влезе муха в главата да изкачвам върхове.  :012:Кой транзит ми донесе това незнам :57: ама сега в плановете ми са поне един четирихилядник до края на летния сезон, пък..догодина ще видим.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #36 -: Септември 08, 2014, 07:26:41 pm »
Астрокартографията – светът в нас и ние в него

Благодаря, Стар!
Изключително интересна и полезна за мен статия.

Снощи тъкмо разглеждах картата си релокирана според географските координати на града, в който се  предполага че ще живея през следващите 3 години. Ако имам време ще я сложа в натални карти за анализ, но на пръв поглед, чудесно отговаря на основните мои търсения и очаквания от даденото място-благоприятна позиция за напредък в кариера с Юпитер на МЦ :)

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #37 -: Февруари 03, 2015, 12:33:53 am »
Така, мисля, че това ми е любимата тема :012:
Като един горд асцендент Стрелец няма място, където не бих отишла. К9 е Дева, а в самия дом си имам и един Марс. У4 в девети, У9 в единайсти. У9 е Меркурий в Стрелец. Личи си, че имам бая мерак за пътешестване  :012:

Първите места, по които се запалих като малка бяха САЩ и Египет. За САЩ не съм сигурна дали е, защото съм дете на 90-те и беше невероятно идеализирана държава (по време на транзита на Сатурн през слънчевия ми знак тези идеали рухнаха :D), но винаги съм имала огромен интерес. Египет - отново голямо привличане, имам чувството, че съм водила предишен живот там.

С езиците винаги ми е било лесно - с Луна в Близнаци, Меркурий в Стрелец и Юпитер в трети. Английският беше първият език, който научих, може да се каже, че го говоря свободно, обаче той е лесен език и не го броя :012: Сега уча френски и японски - френският ми е много лесен. Немският го знам от училище, това е и първият и единствен език, с които не мога да се спогодя :/ Просто имам някакви предубреждения към него. Искам да науча португалски, латински, санскрит, древноегипетски (голям афинитет към мъртвите езици нещо :D), няма да откажа и някой скандинавски.

Местата за които най-много мечтая са Франция, САЩ, Япония, Сингапур, Бора Бора, Бразилия, Чили, Холандия, Египет, Дубай, Непал иии да взема да се спра, че накрая ще изредя половината държави и пак ще съм изтървала някоя. :012:
Като гледам дадените на предната страница знаци, голяма любов към държавите и градовете със същия знак като моя на К9 - Египет, Лос Анджелис, Париж. И към държавите с Рак изпитвам любов, което ме озадачава леко, тъй като Рак не е знак на нито един куспид, както и на нито една планета или точка от наталната ми карта. Да се чуди човек :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #38 -: Февруари 03, 2015, 12:55:16 am »
Сега ми хрумна да създам тема, в която всеки от нас може да сподели кои са му най-мечтаните и желани  дестинации, къде би искал да отиде, кои държави и градове би искал приоритетно да посети.

Вие сте на ход, споделете къде ви се пътува?  :)
В различни периоди на моя живот съм имала различни предпочитания- като ученичка например мечтаех за Англия, по-късно на 22-23г се размечтах за Америка, на 30г исках заедно с децата и мъжа ми да емигрираме в Германия, а последното десетилетие съм на испанска вълна и засега се чувствам като на моя територия в Мадрид- не знам на кой зодиакален знак отговаря :)
Иначе на разходка ми се пътешества до скандинавските държави, както и в Бавария, а на почивка за повече дни в Ментон, където бях за много кратко и си го заплюх, като го снимах с телефона:
« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 01:19:35 am от akruks »

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #39 -: Август 05, 2017, 05:58:53 pm »
Здравейте. Някой знае ли как се прави подобен тип карта, но на определена държава, в която искаш да живееш? И може ли да се види къде индивидът би бил най-щастлив и успешен?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #40 -: Август 05, 2017, 06:03:19 pm »
В астро.кома има такава опция – да пуснеш релокация към наталната си карта и да видиш къде и коя планета се проектира върху меридиана или хоризонта. Може да се направи и ръчно с астро програма за конкретния град и държава. Потърси тема "Релокация и АстроКартография", вече сме го обсъждали много пъти в този форум.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #41 -: Август 05, 2017, 06:14:39 pm »
Искам да си направя такава за Великобритания и да видя аспектите.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Релокация и желани дестинации
« Отговор #42 -: Септември 11, 2019, 12:00:50 pm »
Интересни местенца - първото във Виетнам, второто - Бора Бора, Френска Полинезия.   :49:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно