Автор Тема: Пълнолуние 12 януари 2017г.  (Прочетена 18814 пъти)

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #45 -: Януари 12, 2017, 01:48:22 pm »
Може би защото тази звездна конфигурация определя интонационната среда около встъпването, последната офиц. изява на Обама, обявяването на новите имена в администрацията, речта на Стрийп.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #46 -: Януари 12, 2017, 05:11:13 pm »
При мен събитието май настъпи още вчера, но исках да изчакам днешния ден.
Милото ме кара да не правя доктурантура.
Пълнолунието днес ми е в 9д.
Квадрат с Плутон в 12, сектил със Сатурн в 11, куинконс с Нептун във 2д -
Понеже пък той сега е със Сатурн в 11д - Бях му казала, че ще разчиства и той разчиствал около приятели и самите приятели, та решил и при мен да освободи терен.
А най-тъпото е, че сега ми е точния до минути съвпад на тр Сатурн върху Нептун във 2д.
Пък аз не знам какво искам и какво да правя, а трябва бързо да решавам.
 :smiley_confused1:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #47 -: Януари 12, 2017, 05:18:50 pm »
Може би защото тази звездна конфигурация определя интонационната среда около встъпването, последната офиц. изява на Обама, обявяването на новите имена в администрацията, речта на Стрийп.
Квадратурата между Уран и Плутон тече вече седма година, когато Сатурн транзитираше във везни преди няколко години е имало по-напрегнати лунации, пък не е се свършил света и слава Богу!
Пълнолунието днес прави съвпад с Меркурий У1 в картата на САЩ, а Луната е У3- всичко си е на мястото  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #48 -: Януари 12, 2017, 05:21:51 pm »
Сега се сещам, че при мен е в квадрат с Хирон и бях на преглед :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #49 -: Януари 12, 2017, 07:52:25 pm »
Aaaaaaa,  пълнолунието в 5 дом ми докара адски болезнена овулация ....  Веднъж само съм имала такава и ходих на лекар, вече си знам какво става и направо бусколизин   ???
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #50 -: Януари 12, 2017, 10:42:06 pm »
Я, много напрегната лунация, активира ми квадрата Венера- Юпитер.
Нищо не очаквам, освен разваляне на рахатлъка след дългата ваканция.
Лунацията беше върху нат. Венера У5 в 7 дом, квадрат към Юпитер У6. Усещам я осезаемо от няколко дни.
Верно ми се развали рахатлъка, замина ми отпускът с тия безкрайни ваканции. На всичкото отгоре днес ми се обадиха, че колежката взела болничен и от понеделник две смени.Мъка, след тази безкрайна почивка. И още по-голяма , защото имам горчив опит след такива зимни целодневни замествания- винаги завършват минимум с бронхит.
На всичкото отгоре вчера и днес поръчах онлайн куп дрехи, бях спряла с безразборното купуване, сега 'не моа се запра', толкова са ми слаби ангелите. И утре продължавам с една приятелка по магазините.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #51 -: Януари 12, 2017, 10:56:33 pm »
Много ми е тежко това пълнолуние. Освен кошмарите. Тази нощ сънувах баба, дето си отиде на Игнажден. Дойде в съня, много странен сън. Но дойде, бързаше извънредно много. Много беше делова. Беше се видимо подмладила, поне 20 години. По-висока, по-стройна, пипах и гладките бузи, много малко бръчки. Както и да е. Днес съм разбита целия ден. Досега не съм отприщвала скръбта. И днес не, обаче ми е смазано. Мислите ми са постоянно  в миналото в техния живот с дядо. А да, обадих му се да го чуя. А тя насън каза "Недейте сега да плачете" (в съня двамата с него плачехме) и аз попитах наивно "А кога?" И тя ми каза "След 2 часа". Това ме обезпокои като се събудих - за дядо. Но не знам. Имаше още един момент в съня, тя изчезна, толкова много бързаше... и една каничка се напълни с мляко отникъде... три пъти. Тя има три деца, те имат семейства... предполагам, че изпрати грижа символично с това мляко за трите нейни разкронения. Ако някой знае нещо конкретно за този символ, ще съм благодарна да сподели.

Новолунието ми е точно върху нодалната ос, СВ в Рак. Юпитерът ми е точно върху Сатурн. Там е и Марс, и Плутон, но не чак толкова точно до градус. С транзитния Уран отсреща съм разпъната между миналото и бъдещето. Сега съм в миналото, мразя тези рачешки неща.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #52 -: Януари 12, 2017, 11:15:27 pm »
Както бях казала, при мен пълнолунието е точно в-ху нат. Марс.
И днешният ден ми донесе невероятна марсова случка.
Пак колата!?!!!, която в минусовите градуси беше замръзнала, щото е полу-автоматик някакъв си... и в-ху която в течение на всичките тези снеговалежни дни, кой ли не си изрина снега отгоре й...
Та, първо, намери се снажен момък дето да я оттрупа от десетките килограми сняг и после колата взе, че тръгна - без да чакаме 1ва пролет и прочее...
Благодаря на момчето, което така геройски изрина купищата сняг!  :58:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #53 -: Януари 13, 2017, 12:03:48 am »
Smarta, асоциативно - млякото е първото, с което майката зарежда детето. Вероятно иска да Ви зареди с любов, сила, вяра ...
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #54 -: Януари 13, 2017, 12:06:03 am »
Смарта, моята майка също почина на Игнажден. Но преди две години. Приеми го много буквално - душата й е започнала съвсем нов живот. И вие също трябва да започнете нов.
Не тъжи за нея. Тъгата ти, сълзите ти я връщат тук. А тя си има други задачки вече.
И аз сънувах мама след като почина, не помня колко време беше минало. И тя също беше видимо подмладена и усмихната. И ми каза, че има много работа, ще пътуват някъде и няма да може скоро да дойде отново.
Те там си имат други важни занимания, Смарта.
Ние тук страдаме. Те там са при Светлината, те са си у дома.  :08:
Поплачи си, но не прекалявай. Защото и тя трябва да се освободи и поеме по пътя си.  :38:
Там са на много хубаво място.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #55 -: Януари 13, 2017, 12:14:11 am »
Smarta, асоциативно - млякото е първото, с което майката зарежда детето. Вероятно иска да Ви зареди с любов, сила, вяра ...
И аз го разбирам като грижа, обич. Или поне така ми се иска.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #56 -: Януари 13, 2017, 12:18:26 am »
Емма, досега не съм плакала за нея. Разсейвам се, искам да ми е радостно. Пълнолунието ме извади от релси. Пак не плача, но усещам тежестта на скръбта, като че ли я подпушвам и тя излиза в сънищата. Когато баба си замина, се успокоих, защото мъките и свършиха. Имала е труден живот. И сега е при родителите си, близките си. Това много ме утешава, когато мисля и присъствам в настоящия момент. Но това пълнолуние къде ме запрати - в силна болка по миналото. Благодаря ти за утехата! Душите наистина си имат работа там.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #57 -: Януари 15, 2017, 05:05:04 pm »
Пълнолунието при мен е в секстил с Меркурий У1, У10, но квадратира големия квадрат на майка ми, която има в тези градуси Плутон в рак, Марс в козирог, Уран в овен и Юпитер във везни- снощи замръзналата чешма в нейната кухничка се спукала (кранчето), наводнила е кухничката, водата е започнала да навлиза и в нейната стая, която обитава, а се отоплява на ток, кабели минават по пода, сутринта рано виках аварийна група от вик, смениха кранчето хората, а аз досега изгребвах вода, от която ми протекоха ботушите, но накрая успях да изсуша скованата от студ и кухничка.
Нейният Нептун попада върху моя Плутон в 12д, който е на градус от АСЦ ми, каквото и да значи това в синастрията- последните 14г. се занимавам с нейните водо-канални проблеми, което ми коства пари, труд и нерви, а на нея ѝ е през оная работа, имам чувството дори, че се радва, че всичко се руши и няма да има какво да се наследи, накратко- след нея потоп, в случая буквално казано. Под нейната кухничка е банята и тоалетната на приземния етаж, който населявахме с децата, докато бяха малки- бях вложила в него всичките пари, които събрах на сватбата, за да го ремонтирам след квартирантите и обзаведа с нови мебели, а сега всичко е в руини, мазилката в банята подпухнала, тавана протече след днешното наводнение, но стига съм се жалвала, че някои хора се дразнят като пиша за битовите си неуредици (те за своите могат да пишат 10000 коментара, но нейсе- всеки си носи кръста, а аз Йод-овете )  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #58 -: Януари 15, 2017, 11:07:33 pm »
Акрукс, днес сме имали сходни проблеми. Важното е, че всичко се е оправило.
На мен душичката ми излезе от притеснения. При нас се скъсал един кран за водата. Но извън къщата.
Мога само да се радвам, че имам приятели. И на която врата да потропам, все ще ми се отвори. Днес ме разчувстваха и си поплаках от... умиление и благодарност.
Но вече си имаме и ледена пързалка на двора.  :85: Толкова вода се изля, какво беше това чудо.
Много съм благодарна на приятелите, които се включиха, когато разбраха какъв сериозен проблем имам. Не знам как щяхме да се справим.
Ще им направя една хубава почерпка тези дни.  :clap:

Пълнолунието ми направи квадрат със Сатурн у12. А асц на лунацията е на градуси след Иц. И ред други аспекти.
Имало да става.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #59 -: Януари 16, 2017, 08:54:03 am »
Емма, поръси пързалката с едра сол, да не ти активира Марс или Сатурн и да те гипсира за месец ;)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински