Автор Тема: Любовен хорар  (Прочетена 9751 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Любовен хорар
« -: Април 08, 2017, 05:03:39 pm »
Момичета този път стигнахме до физическа саморазправа, дали ще се съберем или всичко вече е свършило.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовен хорар
« Отговор #1 -: Април 08, 2017, 07:00:07 pm »
Момичета този път стигнахме до физическа саморазправа, дали ще се съберем или всичко вече е свършило.
Защо, кой кого удари?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #2 -: Април 08, 2017, 07:04:37 pm »
Сложно и дълго е за обяснение, нека да не занимаваме хората с глупостите, просто ми дайте отговор да се надявам ли на нещо или да от пиша всичко.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #3 -: Април 08, 2017, 07:51:02 pm »
Моля може ли да погледнете и моята карта

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #4 -: Април 08, 2017, 09:02:05 pm »
Истината е, че той удари мен. За това и питам има ли шансове скоро да се съберем.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовен хорар
« Отговор #5 -: Април 08, 2017, 09:31:04 pm »
Истината е, че той удари мен. За това и питам има ли шансове скоро да се съберем.
Защо по дяволите искаш да се събереш с някой, който те малтретира? Не ти ли стана ясно, че трябва да пуснеш тази измъчена връзка. Нищо ново няма да дойде при теб, докато не оставиш старото. Вземи си поуките, прости и бягай надалеч. Знам, че за теб на този етап това са празни приказки и мнението ми е нежелано но... и това е извън хорара!
« Последна редакция: Април 08, 2017, 09:35:37 pm от vermm »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #6 -: Април 08, 2017, 09:36:15 pm »
Защото никой друг няма да е баща на малката, както той, убедена съм в това.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовен хорар
« Отговор #7 -: Април 08, 2017, 09:36:44 pm »
Момичета този път стигнахме до физическа саморазправа, дали ще се съберем или всичко вече е свършило.
За детето едва ли ще е хубаво да продължавате така, особено ако физическата саморазправа е станала пред него.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовен хорар
« Отговор #8 -: Април 08, 2017, 09:39:08 pm »
Ади, а ти защо с поведението си го предизвикваш да те удря? Разбира се, както и да се държиш, това не оправдава неговата постъпка, да посегне да удари жена. Но вие не спирате да се карате, да си вдигате скандали ежедневно. Докога?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовен хорар
« Отговор #9 -: Април 08, 2017, 09:40:29 pm »
Моля може ли да погледнете и моята карта
Ако гледаме картата, Луната ще е в квадрат със Сатурн, който е ретро и е в квадрат с Венера, а последният аспект на Луната е опозиция с Венера - нещата определено няма да са розови. Ако мислиш ли, че той по-добре ще гледа малката, остави му я, но не я оставяй да гледа и слуша вашите саморазправи, колкото и малка да е тя.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #10 -: Април 08, 2017, 09:47:24 pm »
Оф хора обичам този човек, така че ми е важно дали, ще се съберем.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовен хорар
« Отговор #11 -: Април 08, 2017, 09:53:41 pm »
Оф хора обичам този човек, така че ми е важно дали, ще се съберем.
Отговорил съм ти по картата по-горе.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #12 -: Април 08, 2017, 09:57:31 pm »
Как да те разбирам, че това е краят на всичко и толкова, да се примирява, че ще си остана сама.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовен хорар
« Отговор #13 -: Април 08, 2017, 09:59:07 pm »
Аз наистина не разбирам как се обича груб и незаинтересован човек, вечно тръгващ си и играещ си с две други човешки същества. Как точно ще е добър баща, на мен не ми е ясно.

От своя житейски опит съм склонна да заключа, че детето ще израсне и запомни скандалите и физическия тормоз, причините за това не е моя работа да съдя.
От друга гледна точка, обаче, нищо в живота ни не се случва случайно и винаги имаме дейно участие в него - съзнателно или неосъзнато.

Това което ме изумява е неспирния порой от въпроси все за едно и също нещо. Дори нямам нужда да гледам никакви хорари, за да кажа, че няма да ви бъде, Аделина. Престани да задаваш безброй въпроси, пести си енергията и се фокусирай върху организирането на живота си по друг начин.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовен хорар
« Отговор #14 -: Април 08, 2017, 10:02:35 pm »
Понякога се плаша как хората наричат една зависимост "любов". Ами че то любовта е нещо мнооооого различно. А зависимостите са за лечение. В България обаче хората по принцип нито имат разбирането, нито финансите, за да получат професионална помощ за справяне с подобен проблем.