Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65877 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #180 -: Февруари 24, 2014, 08:29:01 am »
аз лично се опитвам в момента да ,,отвлека,, възможно негативно въздействие чрез изразяване на Енергията на Плутон в други сфери,има ли резон в съзнателното изразяване на определена негативна енергия управляването и .Идеята ми дойде понеже имам съвпад Марс./Плутон на десцендент,в този случай съм срещал съвет да се спортува,по този начин прекаленото струпване на енергия /и то негативна/ се изгаря,възмовно ли е манипулиране на енергията чрез контролирано пренасочване.Много бих се радвал на ваши мнения и идеи . ::)

Да възможно е  ;). Обаче си гледаш картата и измисляш точно какво ще правиш за отработка на даденият аспект, който искаш да замениш. Трябва да си абсолютно уверен в себе си иначе не действа  :012:  - и при най-малкото колебание от твоя страна стандарта се намесва отново.

Тези номера ги правех преди няколко години и си действат. Дори в медитация стигах до крайности: отивах при дадена планета (която участваше в конфигурацията) и директно си казвах какво точно ще направя за да отработя даден аспект и не допусках никакви възражения  :D :D :D ...

Марс съвпад Плутон - намери си някой фитнес дето е под земята, ходи да тичаш сред природата там където има мостчета над сухи канали, може и гробове да копаеш на гробището  :D, може и да убиеш някого ама това вече е под ударите на НПК  :d030:... Все ще измислиш нещо  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #181 -: Февруари 24, 2014, 05:36:12 pm »
Вещичка,разбрах какво искаш да кажеш !Друго си е като имам потвърждение като ОВ ! За да разбере ефекта от такива трансформации ,при положение че става въпрос за промяна на вътрешна структура във времето ,на човек му е трудно да си разбере ясно моментното състояние,камо ли да помни добре какво е била вътрешната структура в минал момент, с цел сравнение,още по вече че промените са плавни/което ги прави по трудни за улавяне/.Говоря за стабилните промени,резките като правило не се задържат .Всъщност говорим за усъвършенстване,еволюция след като целта на такава манипулация на енергиите се прави за изчистване на негативи,за положителна промяна на кармата.Кармата разбирам като инерционното движение на съзнанието вследствие на автоматичните,инстинктивни програми на подсъзнанието/тези програми явно отразяват звездната карта/.Като разучаваме звездната карта всъщност разучаваме устройството на подсъзнанието,на автоматичните програми,на ,,индивидуалната ,,Матрица,,!Знанията придобивани в този процес разширяват степента на осчзнатост,на свободна воля,на избор,защото виждаме че тази автоматика ,програми,Матрица все пак е възможно да се променят волево .Животните го правят неволево чрез мутациите,но там естествения отбор взима доста жертви .Предизвикателството пред съзнателния човек е да контролира мутацията си волево чрез правене на съзнателни избори !

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #182 -: Февруари 24, 2014, 05:56:23 pm »
имам съвпад Марс./Плутон на десцендент

аз пък го имам на асц.,дава огромна издържливост и енергия,непрестанно движение му е майката и бащата на този съвпад,моя е в дева -коефициента на полезно действие е макс, размързелуваш ли се ,натрупваш свърхенергия и удря здравословният статус -в негатив :72:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #183 -: Февруари 24, 2014, 06:13:33 pm »
Вещичка,разбрах какво искаш да кажеш !Друго си е като имам потвърждение като ОВ ! За да разбере ефекта от такива трансформации ,при положение че става въпрос за промяна на вътрешна структура във времето ,на човек му е трудно да си разбере ясно моментното състояние,камо ли да помни добре какво е била вътрешната структура в минал момент, с цел сравнение,още по вече че промените са плавни/което ги прави по трудни за улавяне/.Говоря за стабилните промени,резките като правило не се задържат .Всъщност говорим за усъвършенстване,еволюция след като целта на такава манипулация на енергиите се прави за изчистване на негативи,за положителна промяна на кармата.Кармата разбирам като инерционното движение на съзнанието вследствие на автоматичните,инстинктивни програми на подсъзнанието/тези програми явно отразяват звездната карта/.Като разучаваме звездната карта всъщност разучаваме устройството на подсъзнанието,на автоматичните програми,на ,,индивидуалната ,,Матрица,,!Знанията придобивани в този процес разширяват степента на осчзнатост,на свободна воля,на избор,защото виждаме че тази автоматика ,програми,Матрица все пак е възможно да се променят волево .Животните го правят неволево чрез мутациите,но там естествения отбор взима доста жертви .Предизвикателството пред съзнателния човек е да контролира мутацията си волево чрез правене на съзнателни избори !

Така си е. На мен целта ми беше да си докажа, че никой няма контрол над мен - дори и наталната ми карта. Тая дума "контрол" я пиши бегала в речника ми  :012:. Прекалено силно съм обвита от Урановите енергии и просто не мога място да си намеря от бяс ако разбера, че нещо ме контролира  :lol_hitting:. Е, хубавите неща ги оставям да ме контролират докато ми е забавно. Но в общи линии това е. Всеки един аспект можеш да му заложиш ти директивата. Някога бях чела една мъдра приказка, ама вече не помня на кого беше. Та в общи линии гласеше следното: Или се оставяш на живота да те контролира или го контролираш ти!

Преди много години и мен ме контролираха разни там опозета, квадратури и прочие, но вече не вървят. Упражняват единствено ролята на просветители по някои въпроси, върху които си блъскам главата за даден момент или пък ме карат да сънувам разни щурави сънища  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #184 -: Февруари 24, 2014, 06:31:03 pm »
Контроллът на контрола пак си е контрол :85:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #185 -: Февруари 24, 2014, 06:32:52 pm »
Контроллът на контрола пак си е контрол :85:

Аааа не така, друго си е то  :d030:... Аз трябва да съм отгоре  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #186 -: Февруари 24, 2014, 06:33:39 pm »
Контроллът на контрола пак си е контрол :85:

Позна !!! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #187 -: Февруари 24, 2014, 07:13:57 pm »
Имам в предвид Уран иска абсолютна свобода,обаче не .Контрола върви заедно с отговорността,по лесно е да оставиш контрола и отговорността да са външни,Смарта добре го беше описала някъде .Има усещане на по голяма свобода но не абсолютна,а за съжаление относителна .Но пък знаеш поне че като стане гаф сам си си виновен,въпроса е кога по малко те е яд като сбъркаш -на външните обстоятелства или на себе си :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #188 -: Февруари 24, 2014, 07:33:30 pm »
Имам в предвид Уран иска абсолютна свобода,обаче не .Контрола върви заедно с отговорността,по лесно е да оставиш контрола и отговорността да са външни,Смарта добре го беше описала някъде .Има усещане на по голяма свобода но не абсолютна,а за съжаление относителна .Но пък знаеш поне че като стане гаф сам си си виновен,въпроса е кога по малко те е яд като сбъркаш -на външните обстоятелства или на себе си :)

Ето точно тука бъркаш. За да достигнеш до абсолютната свобода, трябва да преминеш нивата на транссатурновите планети и след това да се върнеш на Луната  :012:. В старите форуми го обяснявах по едното време, ама вече не помня къде беше. Та отработката на Луната е най-трудното нещо. Това да си озаптиш емоциите, да се научиш да ги контролираш и после да ги ОСЪЗНАЕШ, най-накрая да спрат да ти влияят е може би най-трудно постижимото нещо.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #189 -: Февруари 24, 2014, 08:25:05 pm »
Разбрах.Знам.Будистите също казват Луната е основния проблем,Уран е крайното освобождаване.Сигурно е много забавно да си зрител на театъра на кармата.Още ми е интересно да играя си играя ролята обаче,ще потърся това което си писала  . :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #190 -: Февруари 24, 2014, 08:44:05 pm »
Будистите не ги познавам, не съм пила кафе с тях. За мен всичкото древни мъдреци са последователни инкарнации, а от такива акъл не ща. Като си преборят страховете и станат едновременни, тогава могат да дойдат да си ги премерим  :57:.

Обаче щом и те са стигнали до този извод - признах ги, не са толкоз кухи все пак. Аз съм си стигнала до всички изводи самичка и с много блъскане на главата в стената докато не ми просветне. Въпреки че за всички, които ме познават съм станала пълен дебил с липса на емоции, то това не е така в действителност. Още много имам с какво да се боря, но съм на правилният път. И с всяка изминала крачка става по-лесно. Това рачешка Луна хич не е лесна за озаптяване   :012:, ама и намерих цаката и на нея.

И не се лъжи, крайното освобождаване е Плутон - вътрешните ти страхове. Уран е лесен - отвържеш му синджира и го пуснеш да се набеснее, па е и бързак - омръзва му бързо и търси новото. Ако го оставиш отвързан постоянно, то най-накрая ще му свикнеш и ще можеш да го командориш и него. Виж Хадес е друга бира - тоя дъртия пергиш докато се предаде минава много време в ринене на обори... Идея си нямаш колко шлака е натрупана в едно подсъзнание за има-нема 30 години живот. Ако трябва да го изобразя образно то сигурно ще покрие половината планета с пласт от поне 1 метър кравешки тор. Тва как се рине и как мирише, направо не е истина  :D :D :D...

Обаче истинската битка е с Луната и това е. Докато не достигнеш до нея, каквото и да ти разправям ще е африкански приказки и нищо повече...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #191 -: Февруари 24, 2014, 09:15:13 pm »
Вещичке,е тука вече ще ми трябва време да разбера .Това с едноеременните инкарнации ми е ново ,отивам да прочета . :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #192 -: Февруари 24, 2014, 09:21:03 pm »
Вещичке,е тука вече ще ми трябва време да разбера .Това с едноеременните инкарнации ми е ново ,отивам да прочета . :)

Ето ти малко инфо  :012: http://ascension.alle.bg/%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%BC%D0%B5-%D0%BD%D0%B8%D0%B5/
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #193 -: Февруари 24, 2014, 09:49:28 pm »
Вещере, прочетох го това, ама не го разбрах съвсем. Едновременните инкарнации са на Земята, това какво означава, че има едновременни въплъщения в линейното време или заради това, че времето е фикция, те са пак последователно, но така им викат? Пък разбрах, че съм се объркала, трябвало е на Андромеда да ходя, какво се мъча тука? :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #194 -: Февруари 24, 2014, 10:01:24 pm »
Абе времето е относително понятие. Линейно го наричаме ние за удобство. Иначе то е сега. Уф омотах се  :012:... Приеми, че линейното време е такова само докато пребиваваш в 3Д (три де) измерението. От по-висока гледна точка, например на ВА то е всичкото едновременно.  Ей го на представи си, че си в космоса и наблюдаваш Земята от далече. Обаче на самата Земя например Пенка е в Канада и приготвя вечерята за семейството си, а Нина е в БГ и си пие сутрешното кафе. От твоя гледна точка обаче тези действия протичат ЕДНОВРЕМЕННО.

Ти например ако си едновременна инкарнация (повечето на Земята са), то твоя ВА има 2000-3000 инкарнации спуснати едновременно тука, но в различни (от линейна гледна точка) времеви отрязъци.

Аз съм си правила експерименти да променям неща от миналото си и да видя дали ще влияят в настоящето - дребни наглед детайлчета. В началото си мислех, че пробивам в друго паралелно измерение, но се оказа, че реално рефлектират в тукашният ми живот. Това само доказва, че времето изобщо не е линейно. Обаче не ме карайте да обяснявам, защото наистина не зная по какъв начин да го обясня. И не зная дали при друг би се получило. Реално наталният ми Сатурн е стационарен и е в тригон с ретро Мерк, а това е предпоставка да мога да си вра носа навсякъде  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн