Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65875 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #165 -: Юли 17, 2013, 09:56:17 am »
В МД на Сатурн съм - от 2003 до 2022.
Сатурн/Кету и Сатурн/Венера бяха най-трудните периоди. За радост от антардаша на Венера излизам съвсем скоро, в началото на август. Ще видим слънчевата антардаша какво ще сътвори...

Да, спомням си, че ти честитихме Венерина даша преди време, но съм забравила, че не става въпрос за Маха... Тоя, твоят Сатурн и тая Венера, се оказаха странни птици за Йогакарака и екзалте Варготама. Явно са са по-особено предназначение.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #166 -: Юли 17, 2013, 12:06:58 pm »
Периодът Сатурн/Венера се оказа по-труден дори от Сатурн/Кету - в емоционален, психологически, а вече и в здравословен план. По Сатурн/Кету имаше загуби, по Сатурн/Кету отзвучават последиците... или по-точно се материализират.

Но като цяло, не само от личен опит, за антардаша на Кету мога да кажа, че това може да се окаже един от онези периоди, когато човек се чувства като бито куче, губи почва под краката си... Но не изключва и благоприятни възможности - една приятелка забременя, омъжи се и роди по време на такъв период.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #167 -: Юли 17, 2013, 06:51:28 pm »


Кету ме направо някак "невидима" за околните

така е и за наталните слънце-юлв

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #168 -: Юли 17, 2013, 08:18:40 pm »
Интересното е, че при мен в Меркуриевия период са ми се случили тези загуби.
1976г август месец- последно щастливо лято. На есен- първи клас. На къмпинг в Китен сме. Безгриежие. Една вечер, докато сричах някаква книжка, баща ми влиза в бунгалото тресейки се в истеричен плач- до конвулсии. С него е съпругът на сестра му, чиято риза е цялата в кръв. Катастрофирали са и сестрата на баща ми е мъртва. Шофьор е бил брат им. Чичо ми е осъден на 1 година затвор- пречинена смърт поради непредпазливост.
1977г първи ден от пролетната ваканция. Много е топло и аз играя на двора по 3/4 чорапи. Идва пощальон и носи телеграма- дядо ми, който 2 дена преди това замина в командировка, е получил инфаркт и е починал. Беше млад- 51г.
1978г другия ми дядо е в болница  с респираторно заболяване. Искат да го изпишат, но баба ми предлага да остане докато му свършат инжекциите. В нощта, в която е трябвало да бъде вече у дома, по погрешка му е бита инжекция предназначена за друг болен, и умира.
Баща ми и чичо ми отказаха да съдят медицинската сестра. Имаше малко дете.

Тези последователни смърти водят до лек разпад в семейността. Нещо като "Гераците". Само помени, черни крепове и други подобни глупости.
« Последна редакция: Юли 17, 2013, 09:06:59 pm от Uran »

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #169 -: Юли 17, 2013, 11:56:02 pm »
#от всичко прочетено, само се чудя как се предсказва брак за сьщия период и що за брак изобщо би бил - ефирен, кратьк и свьрзан сьс загуби

Нали това е първа и основна препоръка за Кету МД - каквото почнеш в Кету махадаша, остава в Кету махадаша. Не знам как се отиграва това, сигурно си имат някакви ритуали - я пращат мъжа на гурбет, я се женят за бананово дърво и го убиват ритуално...

Знаех си, трябваше да му светя маслото дорде е време.  ;D

Дали е така закономерна тази "забрана", вероятност да е среща от миналото (преносно)? По западната също го има фокус върху възлите.

аброад, общи загуби ли или друго, да сверим евентуално?

:) мда, винаги има нюанс, който струва ми се е най-сьществен, а аз сьм все така далеч от него
Общи са, да, но касаят и работа, и отношения (лични), и финанси, разбира се (предвид рази буквалното разположение)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #170 -: Юли 18, 2013, 05:48:34 am »
Общи са, да, но касаят и работа, и отношения (лични), и финанси, разбира се (предвид рази буквалното разположение)

Възможно ли е да ги е имало, но да са си останали в рамките на Кету, или се очаква все така да е? Май ми е трудно да преценя, пълен лаик съм тук, що ли се бутам между шамарите. Рази= раши?
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #171 -: Юли 18, 2013, 03:28:32 pm »
Възможно ли е да ги е имало, но да са си останали в рамките на Кету, или се очаква все така да е? Май ми е трудно да преценя, пълен лаик съм тук, що ли се бутам между шамарите. Рази= раши?

Имам още две години и половина до края - не знам
рази=раши
често попадам там, кьдето не разбирам сьвсем:)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #172 -: Юли 18, 2013, 03:51:53 pm »

моето впечатление за кету е, че каквото и да правиш няма смисъл.. наистина няма съзнателно желание за контрол, което да не остане ненаказано ;)       

Точно така, контрольт си е направо противопоказен


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #173 -: Юли 18, 2013, 06:45:06 pm »
някой ще ми каже ли аз в коя даша съм,че така ще си замина бездашна 8)

От месец май тази година си влязла в период на Кету, който ще продължи до 2020г.
До 20.10.2013г. ще си и в подпериод на Кету, след това е Венера.
Благодаря ти Сатин, макар,че като чета какво е ,па и в Саде сати съм  :(

след това с венера - това по-добре ли е или от стискане на зъби тия 7 години ще се обезъбя ;D
« Последна редакция: Юли 18, 2013, 06:48:11 pm от strelicka »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #174 -: Юли 18, 2013, 10:21:29 pm »
Венериният период си е харен. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #175 -: Юли 19, 2013, 09:14:21 am »
Ето картата на Стреличка. Моля, ако някой има възможност да каже какво би могла да очаква от периода на Кету.

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #176 -: Юли 19, 2013, 11:39:36 pm »
лили твоята варготама венера не е ли в съвпад с кету?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #177 -: Юли 20, 2013, 08:56:49 am »
Венериният период си е харен. :)

херен откъм какво ::)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #178 -: Юли 20, 2013, 12:43:58 pm »
Венериният период си е харен. :)

херен откъм какво ::)

По-интензивен и богат откъм опитности социален живот, особено като го сравня със Слънчевия.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #179 -: Февруари 24, 2014, 01:03:21 am »
Темата е много интересна,но аз не виждам да е говорено по същество,прочетох че индийците препоръчват да храня маймуни като ремедиа/лек/ за някои негативи в картата ми :012:,нещо ми е трудничко/това с чувство на хумор/,гледах предаването ,,На кафе,, когато Гала за да коригира солара си специялно за това отиде в Лондон,аз лично се опитвам в момента да ,,отвлека,, възможно негативно въздействие чрез изразяване на Енергията на Плутон в други сфери,има ли резон в съзнателното изразяване на определена негативна енергия управляването и .Идеята ми дойде понеже имам съвпад Марс./Плутон на десцендент,в този случай съм срещал съвет да се спортува,по този начин прекаленото струпване на енергия /и то негативна/ се изгаря,възмовно ли е манипулиране на енергията чрез контролирано пренасочване.Много бих се радвал на ваши мнения и идеи . ::)