Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 173763 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #855 -: Март 26, 2021, 07:05:10 am »
Мда, бода очите, не го казвам, за да се бия в гърдите, нося си кръста, но в стратегически план го оценявам като предимство. Всичко друго, но не и масовка. Не ме е страх да не се вписвам, не го преследвам зорлян, но не го потушавам. Плащам цената, бера плодовете на това да си индивидуалист.
Първодомно овенско слънце в тригон с уран. Ексцентричността е по-осезаема по повод на личността и присъствието, отколкото на визията.

Аз, аз, аз... ;)

Филмите с Пенелопе и Хавиер май ще ги гледам, защото ми стана интересно.
Шоушенк е класика, жизнеутвърждаващ, но кой ли герой съм в него, ще помисля  ;D
За Туин Пийкс ме е страх да питам  ::) ::)

Браво за предположенията и благодаря! 

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #856 -: Март 26, 2021, 01:00:56 pm »
Спайдърмен едва ли съм, а и не харесвам паяци   :D

Нека всеки да каже кой филм и роля отговаря на неговия характер.
Моя ще е някой небрежен интелигентен аутсайдер.  ;D Сега не се сещам за такъв филм. Ако открия, ще кажа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #857 -: Март 26, 2021, 02:52:38 pm »
Хермес, има един филм"Умни хора", може би се доближаваш до главния герой!? 🤔

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #858 -: Март 26, 2021, 03:19:56 pm »
Ами не съм джендър или подобно, но не изключвайте възможността да ви описва някой от другият пол. Без да влизам в повече подробности, че нямам време ,но мже би повече мъжки персонажи бих припознала. Не като външност-блондинка съм си като хората -с нокти и уста  ;D но някак дирята ми не е на фуста  ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #859 -: Март 26, 2021, 03:21:50 pm »
мисля че съм нещо му мъж дете и анимационен герой  :D Доктор ох боли Доктор Дулитъл кокошката или яйцето Пипи и Карлсон  ;D

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #860 -: Март 26, 2021, 07:34:12 pm »
мисля че съм нещо му мъж дете и анимационен герой  :D Доктор ох боли Доктор Дулитъл кокошката или яйцето Пипи и Карлсон  ;D

Това сякаш е твоят герой:
What you know about rolling down in the deep?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #861 -: Март 26, 2021, 07:50:33 pm »
Ами не съм джендър или подобно, но не изключвайте възможността да ви описва някой от другият пол. Без да влизам в повече подробности, че нямам време ,но мже би повече мъжки персонажи бих припознала. Не като външност-блондинка съм си като хората -с нокти и уста  ;D но някак дирята ми не е на фуста  ;)

Задължително. Винаги се припознавам в мъже по филми и книги, женски персонаж, като изключим Амбър от Вечната Амбър дето я четох на 14 г., не съм имала случай да ми импонира.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #862 -: Март 26, 2021, 08:00:59 pm »
Аз се припознавам в жените- коМбойки от Дивия запад или момиченцето-главатарка със скъпа рокля на точки от локвата, водеща момчетата.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #863 -: Март 26, 2021, 08:30:11 pm »
мисля че съм нещо му мъж дете и анимационен герой  :D Доктор ох боли Доктор Дулитъл кокошката или яйцето Пипи и Карлсон  ;D

Това сякаш е твоят герой:
Това Хийт Леджър ли е.. май точно него не съм гледала, но не, не съм никой от жокерите .Аз съм много смела и пряма, нямам нужда от маска за кураж. Нещо друго.., но като изгледам филма ще видя дали форумният образ напомня за този жокер  ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #864 -: Март 26, 2021, 08:38:41 pm »


Задължително. Винаги се припознавам в мъже по филми и книги, женски персонаж, като изключим Амбър от Вечната Амбър дето я четох на 14 г., не съм имала случай да ми импонира.

 Душата няма пол въпреки че звучи в женски род  ;) Аз дори не възприемам себе си само, като човек-аз съм всичко -цвете, животно, камък ,цвят ,огън, вода -всичко съм ,всичко е в мен и аз съм във всичко .
« Последна редакция: Март 26, 2021, 08:42:25 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #865 -: Март 28, 2021, 07:24:48 am »
Липсата на чувство за хумор е основния проблем на повечето хора тук,от което обидчивост и търсене "под вола теле".
Един виц за добрутро ;)
"Някъде из Пловдив.........-Виждал ли си Далай Лама?
                                       -Не,само кучи съм виждал да лай,майна.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #866 -: Март 31, 2021, 01:58:48 pm »
Интересно колко хора на 4 април, ще се навият да гласуват за Герб. След последните изказвания на Бойко Ластика (подозирам, че ще му остане като прякор), за отварянето на филхармонии, Консерваторията, наред с театри, галерии и музеи. "60 язовира ще правим".
Транзитен Нептун му е в квадрат със Слънцето и в квадрат и половина с Венера/Марс. Може би си вярва, че това е печеливш ход.
« Последна редакция: Март 31, 2021, 02:17:00 pm от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #867 -: Март 31, 2021, 06:16:58 pm »
Мисля, че хората, които ще гласуват за герб са много, това е една пирамида, здраво изградена структура, която няма да падне с едно духване. Всички публично-административни единици са изключително тяхна собственост. Не може да си някой в този сектор, ако не си герб, взаимноосукани интереси, личното се е преплело с партийното, и големи, и малки интереси, дори да е само семейната заплата, хляб, това не е малко. За мен това е истинският октопод, а не разните му там гангстерски теории. Държава, в която публичните заплати са по-високи от бизнеса и производството. В малки населени места буквално няма никаква работа, която не е в организация,
контролирана от тях. Там буквално се благодари и кланя на герберския наместник, на кмета, на Слънцето. Въобще не е майтап работа.
Благодарение на г-н Х ще получите 100 лв.
Да благодарим на г-н Х, че затвори детската градина, за да ни запази от вируса.
Страшно е.
Оттам Мвр, военни, силоваци, а те не са малко, знаем.
Да говорим ли за Електората? Маргиналите с най-големите права.
За фиктивната опозиция бсп, която си е ръка на герб, там явно са мъртви души, нямам друго обяснение.
Ако някой иска някаква промяна, трябва да гласува. Все едно за кого.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #868 -: Март 31, 2021, 09:32:09 pm »
Ха, сега прочетох, че съм Кимион и Джоди Фостър в “Мълчанието..”..

Сафо, как така, какво точно от тази геройка свързваш с мен?

Пък кимион-мамного натрапчиво това нещо, добре че не съм чесън  ;D

Аз не мога така да определям, характерите зад никовете са ми ясни до голям процент, обаче с филми..трудна работа

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #869 -: Април 01, 2021, 12:22:03 pm »
Папи, като героинята от "Мълчанието..." те чувствам, уж безпристрастно хладнокръвно /професионално ми звучиш, а всъщност си обратното-емоционално свързана с героят, оценявайки неговите положителни качества, дори му симпатизираш.Виждаш положителните черти у хората и игнорираш отрицателните.