Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 128917 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #1005 -: Септември 15, 2018, 04:23:26 pm »
Преди години и за Акрукс пееше същата песен – груба, заядлива, да я махна ли? Не, няма да я махна – пълни ми темичките, на всички отговаря, форумчето върви...  ;)

Тъй че колкото и да се гърчиш да ми ограничиш правата, да ме блокираш, истината няма да се заличи.  :)
Лили, не смяташ ли, че ме обиждаш с този коментар, все едно съм толкова плиткоумна, че не знам кой какво ми мисли зад гърба? Рару нито я знам коя е, нито и други, които са ме коментирали недоброжелателно-явно или не, за да се почувствам засегната по някакъв начин... Накратко, ако бях мъж, щеше да си го преместя от единия крачол в другия  :012:

И няма ли да престанете вече, че омръзнахте- да си го мерите или играете доброто и лошото ченге...
Да си прям не се приема винаги и от всички добре, разбери го- цял живот си патя от това, в момента даже също, и то не в някакъв форум, а в реалния живот. Дядо ми, след толкова години прямота, ме поучаваше, че " в живота трябва да си артист " , ама като не ми идва отвътре да правя мили очи, докато получа каквото искам, да прецаквам приятелства, колежки и евентуална конкуренция, какво да правя? Истината рано или късно излиза наяве, друг въпрос е, че за някои колкото и да е очевадна, нямат очи да си признаят грешките, дори пред себе си.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #1006 -: Септември 15, 2018, 05:24:38 pm »
Можеш да си прям и културен, на Лили не е нито едно от двете
Нищо не си меря, просто тя реши, че може да си говори каквото й харесва, а аз такъв просташки маниер нито понасям, нито насърчавам, и така и ще бъде
Сега избълва толкова, понеже не вижда картите, а преди много месеци избра да не е част от дрисливия ни форум, да се чуди човек какво прави още тук

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #1007 -: Септември 15, 2018, 05:59:04 pm »
Дядо ми, след толкова години прямота, ме поучаваше, че " в живота трябва да си артист " , ама като не ми идва отвътре да правя мили очи, докато получа каквото искам, да прецаквам приятелства, колежки и евентуална конкуренция, какво да правя? Истината рано или късно излиза наяве, друг въпрос е, че за някои колкото и да е очевадна, нямат очи да си признаят грешките, дори пред себе си.

Да, права си. Ако си добра актриса, ще ти минава номерът в живота. Това съм го видяла и при приятелки – хем вълкът да е сит, хем агнето да е цяло. И все минават между капките. И никоя от тях няма да ти прости, ако вземеш, че прогледнеш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #1008 -: Септември 15, 2018, 06:04:56 pm »
Сега избълва толкова, понеже не вижда картите, а преди много месеци избра да не е част от дрисливия ни форум, да се чуди човек какво прави още тук

И аз се чудя защо ли ти наливам знания в хорарните теми? Нещо, което другаде съм усвоила и научила, да го раздавам с пълни шепи тук. Вярно, че астрологично предимно в хорарните пиша, но вече нямам време за издържам с участието си поредния астрологичен форум.

А ти продължавай да си избиваш комплексите, представяйки практикуващ астролог за спамър. Желая ти успех! Знам, че си амбициозно момиче!  :D

А като заговори за "просташки маниер", виж си двойните аршини. Но съм наясно, че ще продължиш да се правиш на луда, защото така е удобно. Ех, как си личат слаби светила. Като по учебник.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #1009 -: Септември 15, 2018, 06:06:54 pm »
Човек се регистрира с нов профил, влиза с ново IP, например през този сайт http://anonymouse.org/ и вижда всичко.

Толкоз труд за една мишка? И защо ми е да го правя?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #1010 -: Септември 15, 2018, 07:20:39 pm »
А като заговори за "просташки маниер", виж си двойните аршини. Но съм наясно, че ще продължиш да се правиш на луда, защото така е удобно. Ех, как си личат слаби светила. Като по учебник.  :012:

И твърдиш, че туй астрологията, ти е до колене, а?  :) Абсолютно не си разбрала що е туй слабо светило. Но нищо де, както казах, другаде ще те оценят по-високо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #1011 -: Септември 15, 2018, 08:01:00 pm »
Чак до колене  – не бих казала.
Но мишките ги разпознавам – ония дето пипат тихомълком от мишата си дупка така, че никой да не разбере. А за пред хората – ни лук яли, ни лук мирисали. Винаги съм имала органична непоносимост към такъв тип женички.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #1012 -: Септември 15, 2018, 08:54:43 pm »
Чак до колене  – не бих казала.
Но мишките ги разпознавам – ония дето пипат тихомълком от мишата си дупка така, че никой да не разбере. А за пред хората – ни лук яли, ни лук мирисали. Винаги съм имала органична непоносимост към такъв тип женички.

Ти по принцип имаш непоносимост към хората :) ама то е защото си най-яка и всички ти завиждат, искат да ти подкопаят уменията, големите успехи-астрологични, професионални и изобщо...какво разбираме ние от такава класа. Обаче това е маскирано под ”помагам на новаци, изпаднали и т.н.”, ама ако те попитат втори въпрос, то веднага стават нахални и неблагодарни женици, абе-смях
Как после човек да се довери на който и да е астролог-грам няма обективизъм и реална преценка.
Но пак..за 100-тен път-бг-мама, фейсбук, блогове-където искаш, отивай и свети
« Последна редакция: Септември 15, 2018, 08:58:08 pm от Papy »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #1013 -: Септември 15, 2018, 09:10:47 pm »
Но пак..за 100-тен път-бг-мама, фейсбук, блогове-където искаш, отивай и свети

Къде ще пиша не би трябвало да те вълнува.
Всеки да си остане със заслужената титла – аз съм Спамър, ти си Мишка.
И така всички ще са доволни и щастливи.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #1014 -: Септември 15, 2018, 09:21:00 pm »
Къде ще пиша не би трябвало да те вълнува.
Всеки да си остане със заслужената титла – аз съм Спамър, ти си Мишка.
И така всички ще са доволни и щастливи.  :012:

Че теб какво те вълнува аз каква съм, нали ти си велика?
Имаш си живот, акъл, професия, приятели, но някак ти е важно аз да съм мишка..
Виж сега, не ми е интересно да си говоря с теб, уж си изкарваш хляба с думи, пък и в това отношение циклиш-като във всичко останало
Айде-разбрахме се-пиши си в лаладжийницата, въздържай се от обиди и те така-нещо като Алито :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #1015 -: Септември 15, 2018, 09:37:26 pm »
Ей, Папи, стига толкова вече! Вместо да се похвалите как сте изкарали навън в хубавото време днес през почивния ден, вие си похабихте деня, висейки във форума и дърпайки се като 9-годишни деца. Без да ми се сърдите, ама за вашата възраст и опита, който имате като по-стари души, се очаква по-друго поведение и отношение...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #1016 -: Септември 15, 2018, 10:05:39 pm »
Една мисъл, с която съм много съгласна- виждаш и критикуваш в другия това, което не харесваш в себе си.
За някои потребители, които са все “ навъпреки” съм си направила извода, за деликатните и толерантните също.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #1017 -: Септември 15, 2018, 10:19:10 pm »
Ей, Папи, стига толкова вече! Вместо да се похвалите как сте изкарали навън в хубавото време днес през почивния ден, вие си похабихте деня, висейки във форума и дърпайки се като 9-годишни деца. Без да ми се сърдите, ама за вашата възраст и опита, който имате като по-стари души, се очаква по-друго поведение и отношение...

О, не си прав, аз пиша от телефон, общо взето като съм в задръстване, преди малко се прибирам :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #1018 -: Септември 22, 2018, 07:36:42 pm »
На какъв цвят на лещите на слънчевите очила залагате ? Предпочитана марка. От опит.
« Последна редакция: Септември 22, 2018, 07:38:49 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #1019 -: Септември 22, 2018, 08:54:13 pm »
На шега - розови по нептун ,но в последните години твърдо черни -по Сатурн  :012: Иначе залагам на всички -зависи за какво ти трябват .За по-слабо Слънце е много приятно със зелени, розови,прозрачни ,за по-силно- черни и кафеви с висок филтър .Преди имах много от една буржоазна марка, ама вече минах към по-масови, но задължително със защита и не от улицата  :012: Винаги съм имала поне пет шест чифта ,които въртя -колкото повече толкова повече  :012: Напълно сериозно бих си купила и за нощно виждане с челник  ;D