Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 128867 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #645 -: Май 25, 2018, 06:25:23 am »
Няма интрига или поне дотоколкова доколкото на кокошкарско ниво се опитват да вкарат в такава астрологичните и морални качества на даден потребител. И има само хора, които не стоят зад това, което са казали и всячески се опитват да замаскират миризмата на чесън и гранясало олио, която излезе извън пределите на лс. Ниска топка това с вибратора. Па после се правят на жертви на гърба на Лила. И се възмущават от нейната лошотия.  :012: Дето обиждала, пък те невинни и чисти душици само мед им капе от устата.
Нали идеята на някои от Вас беше да накарат Лила, да се откаже сама да пише във форума. Щото ви дразни. Пък то какво става ? Лила не пише и пак я обсъждаме.
« Последна редакция: Май 25, 2018, 06:26:55 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #646 -: Май 25, 2018, 12:15:52 pm »
Няма смисъл да се раздухва тази интрига, да се съсредоточим върху позитивното настояще и бъдеще :)
Права си, няма смисъл да се предъвква едно и също години наред, в различни форуми, но едни и същи потребители под различен никнейм  :)

За криво колело прав път няма!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #647 -: Май 25, 2018, 12:32:01 pm »
И има само хора, които не стоят зад това, което са казали и всячески се опитват да замаскират миризмата на чесън и гранясало олио, която излезе извън пределите на лс. Ниска топка това с вибратора. Па после се правят на жертви на гърба на Лила. И се възмущават от нейната лошотия.  :012: Дето обиждала, пък те невинни и чисти душици само мед им капе от устата.
Ако някой не си стои зад думите и си бърше коментарите, и не си стои зад името, това си точно ти "star", "Ares"или каквато се кръщаваш периодично, бягайки от миризмата на гранясало олио и чесън, която надушваш защото е най-близо до носа ти, понеже извира от душицата ти! И ароматът на скъп парфюм, закупен виртуално (дали?) не може я прикрие :)
Висока съм съм 178см, достатъчно, за да ти подам високи топки, които няма как да отиграеш, бъди сигурна в това, най-малко защото аз играя открито и честно, а ти се криеш като мишок зад монитора и бълваш празнодумие или преводи от чуждо име. "Жертва на Лила?"   :043:Кой я намесва в разговорите, май не аз , а? С нея сметките ми са чисти, пък ти си плювай, като си нямаш друга работа.  :ecomcity:
P.S  Заглавието на темата повече подхожда да е "За едни и същи неща"
« Последна редакция: Май 25, 2018, 12:33:34 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #648 -: Май 25, 2018, 12:46:51 pm »
Аз не мога да разбера защо 20 дни по- късно цитираш пост и де факто раздухваш загаснал огън- спор в случая.
На ничия страна не съм, всички имаме трески за дялане, но във форум за астрология да разменяш съобщения за вибратори е простотия, особено имайки предвид уклона на дискусията тук.
Пък кой се хвали и кой колко знае/ може, то се вижда и всеки има глава на раменете, за да си направи изводи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #649 -: Май 25, 2018, 01:02:25 pm »
Аз не мога да разбера защо 20 дни по- късно цитираш пост и де факто раздухваш загаснал огън- спор в случая.
Защото преди 20 дни ме е нямало, за да отговоря. На теб добре ли ще ти бъде да прочетеш , дори след 20 дни, как някой те е набеждавал в нещо? Като например това, че съм си изтрила коментарите, при положение, че сме били помолени да си изтрием спама в темата за Венера и само аз го направих тогава? Е, сега може да ми се преписват всякакви коментари, че съм писала какво ли не. Да, ама не! Хубав ден!

Вече разбирам Хепи защо се изтри наскоро  :(

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #650 -: Май 25, 2018, 03:36:25 pm »
Не аз предлагам на друга жена да си вземе вибратор, а ти.
Баскетбол и волейбол никога не съм играла. Физически не съм много висока. Аз не съм сигурна, аз знам, че няма как да отиграя такива топки. Пък де да знам може и да мога, но никога не съм пробвала.
Както всички виждаме много се интересуваш от сексуалния живот на определени потребители, чак намираш за нужно да си вреш гагата в него и да коментираш в тази насока на лс, а във форума, кой клатен или недоклатен индиректно. Виждам интересуваш се и от това дали си купувам скъпи парфюми. Ще задоволя ищаха ти на махленска клюкарка и интригантка на дребно. Не, не си купувам.  Използвам главно дезодоранти и тоалетни води, дето може да ги намериш във всеки парфюмериен магазин, дори и в големите вериги за хранителни стоки.
Когато човек няма аргументи, минава в режим ад хоминем. 

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #651 -: Май 25, 2018, 05:41:26 pm »
Охо ,че то какъв охолен сексуален живот ще бъде с Уран в телец-вибратори от финна телешка кожа пръскащи капучино и мляко с какао, с цвето музика ,многостепенни вибрации и тиролски песни  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #652 -: Май 25, 2018, 09:02:32 pm »
Аз не мога да разбера защо 20 дни по- късно цитираш пост и де факто раздухваш загаснал огън- спор в случая.

Ами, не, Стар, няма да плачем, и не, не са група потребителки, Лила просто се самозабрави накрая, колко пъти да ти напомня, че й дадох и избор, и тя избра. Всъщност тя многократно избираше да безобразничи.
А твоят интерес от тази интрига какъв е? Кофти ти е, че след толкова труд някой може да бъде така отхвърлен? Липсва ти? Съчувстваш й?
« Последна редакция: Май 25, 2018, 09:05:42 pm от Papy »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #653 -: Май 26, 2018, 07:03:14 am »
Не съм адвокат на Лила. Просто имам навика да защитавам онеправдани, такива в по-неизгодна позиция, черни овце.  :012:
Папи и друг път го казах, единици са тези. Ти придаваш прекалена важност и приемаш лично нещата. Хората, които питат и посещават форума, Лила и изобщо отговарящите във форума, ги интересуват дотолкова доколкото могат да им отговорят на някакъв въпрос или да научат нещо от тях. И ще ги интересуват дотолкова, ако има какво да им предложат. Хората са на първо място егоцентрици. 
Познавам Лила от виртуалното астро пространство от около десетина години. И ти предполагам не от вчера.  Служебно я беше регистрирала ти самата по свой избор във форума си. Прави елекция на форума. Не е ли така ? А в някакъв аспект тя не е по-различна оттогава досега. Но ти като че ли напоследък предпочиташ да се фокусираш, дори да провокираш да се покажат нещата, които не ти допадат в нея, на които не симпатизираш и да подминаваш не много ласкавите и не на място изказвания на други потребители, към които нямаш особено отношение или са ти симпатични, просто защото са против този, който не харесваш по някакви причини.
Да й съчувствам ? Може би съзнателно или несъзнателно е искала да се махне от форума и затова е влизала с бутонките на този или онзи. Провокира реакция, за да вземе това решение. Иначе я разбирам като човек, който влага много енергия и себе си в това, което прави.
Единственото, което съм искала да кажа с коментарите си по въпроса, още преди Акрукс да го играе ощипана, е че нещата са двустранни с треските за дялане.  И че дрязгите се създават активно и са в сътрудничество  с ..., не ги прави и създава самоцелно един човек.
« Последна редакция: Май 26, 2018, 07:11:15 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #654 -: Май 26, 2018, 01:48:45 pm »
Не съм адвокат на Лила. Просто имам навика да защитавам онеправдани, такива в по-неизгодна позиция, черни овце.  :012:
Единственото, което съм искала да кажа с коментарите си по въпроса, още преди Акрукс да го играе ощипана, е че нещата са двустранни с треските за дялане.  И че дрязгите се създават активно и са в сътрудничество  с ..., не ги прави и създава самоцелно един човек.
Радост ти е цитирала по-назад първите коментари, от които започна всичко. На Лили са.
Тогава човешки я попитах какво има предвид под "сатурнови ку*ви" , тези, които имат Венера в сатурнов знак ли, като дадох за пример голямата си дъщеря- слънчев Водолей с Венера и Марс в Козирог, че няма нищо общо с описаните от нея познати "женици" , които са ѝ били ясни. Тя продължи с нападките.
И написаното от тебе в първите редове тук е откровена лъжа, защото защитаваш точно агресора, а не онеправданите!

П.С. Роди, отгледай и изучи две дъщери в условията, при които съм го правила, и които после Лила да нарича "сатурнови ку*ви", само по един знак на Венера, пък аз ще защитавам "онеправданата" Лила, за да усетиш от първо лице тръпката.

"... а аз сам си избрах тази съдба- вечната черна овца" - група Ахат

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #655 -: Май 26, 2018, 02:03:45 pm »
Ами, не, Стар, няма да плачем, и не, не са група потребителки, Лила просто се самозабрави накрая, колко пъти да ти напомня, че й дадох и избор, и тя избра. Всъщност тя многократно избираше да безобразничи.
А твоят интерес от тази интрига какъв е? Кофти ти е, че след толкова труд някой може да бъде така отхвърлен? Липсва ти? Съчувстваш й?
Никакъв интерес нямам аз към хора от виртуалното пространство, които могат да са коренно различни, от лицето, което показват тук. Съответно и липси , и съчувствие по тази причина няма как да съществуват.
Щото и аз съм “Сатурнова курва”, обаче изобщо не се оплаквам от това, нито пък би ме засегнал някой на тази тема, че да му пенявя на лични съобщения.
Виж, не можах да издържа за тъпите българи, селяните във Варна и си го казах- всеки се заобикаля с това, от което има  нужда и явно неслучайно научава уроци в такава среда.
Кой ще ражда , си е негова работа- богати Уранианци има за всички ни.
В случая- агресорът си отиде, появи се нов..
Това е моето усещане, затова се намесих.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #656 -: Май 26, 2018, 02:57:41 pm »
В случая- агресорът си отиде, появи се нов..
Това е моето усещане, затова се намесих.
В случая "агресора" пише в тема, която е за общи приказки и на 100-ната страница ще бъде изтрита, а не в темите по Астрология.
И не, няма богати уранианци за всички, както и ние не сме еднакви, а всяка е със заложеното по натал, т.е. всеки си носи кръста... С моя кръст на съдбата в 4-ти дом се примирих, че някога ще имам сосбтвено жилище, каквито и усилия да полагам е напразно. А богатите са станали богати, защото не се раздават, няма значение дали уранианци, марсианци или плутонианци.  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #657 -: Май 26, 2018, 05:39:54 pm »
Аз и това с егоцентриците не го разбирам, ми ние всички сме тук за това-да питаме каквото не знаем, да обменим малко опит, да видим натурално как работят нещата от книгите. Пък че имало еднодневки-нормално, нали сме отворен форум. Ако искате масонски клуб-може, дайте знак, ще измислим членски внос :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #658 -: Май 26, 2018, 11:21:04 pm »
Това за богатите уранианци какво е, откъде дойде? За една прЕателка питам :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #659 -: Май 27, 2018, 10:27:04 am »
Не мога да разбера защо продължавате да пишете за неща, които са минали и заминали. Нямате ли си толкова домашни и служебни задължения, близки, приятели?..