Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 128998 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #345 -: Януари 30, 2018, 07:02:12 pm »
Така е, Корея. Мисля, че най-много би му помогнало, ако брат ми се прибере вкъщи жив и здрав.
Може и това да го е разболяло..
От твоите постове не съм останала с впечатлението, че имаш силна връзка с родителите си, но може просто да са по- темерутести и вътрешно да изживяват това.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #346 -: Януари 30, 2018, 07:06:56 pm »
Може и това да го е разболяло..
От твоите постове не съм останала с впечатлението, че имаш силна връзка с родителите си, но може просто да са по- темерутести и вътрешно да изживяват това.
Не знам. На мен лично повече ми е мъчно за брат ми, тревожа се дали е жив и здрав и дали не е направил някоя глупост, с която да си е навредил.
Иначе, за баща ми съм сигурен, че точно заради изчезването на брат ми стана така, че се разболя.  ??? Точно за това и мисля, че би се оправил, ако се върне.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #347 -: Януари 31, 2018, 09:27:14 am »
Много се извинявам, че трябва да пиша във форума за това, но от работата ни задължават до края на месеца, т.е. до края на днешния ден да направим една активация на предплатена Виваком карта, иначе заплашват да ни глобят с 20 лева. Затова реших да попитам, ако някой от форума, който е от Пловдив, и има евентуално нужда от някаква предплатена карта, би могъл да дойде при нас. Бих си направил на мое име, макар че няма да я ползвам, но нямам 8 лева, за да я платя, а не става просто да маркирам една карта, без да я активирам, и утре да ѝ направя сторно.
Честно казано, омръзна ми с тяхните прищевки, а клиентите, на които съм предлагал, реагираха много остро и рискувам да ги изгубя въобще като клиенти.
Искам да знаете, че ми е изключително неприятно да пиша и да питам за подобни неща, единствено се реших, за да избегна евентуална глоба.
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 09:29:45 am от Veselin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #348 -: Януари 31, 2018, 12:08:04 pm »
Веско, уж трябваше да станеш самостоятелен с тоя франчайз и пак те глобяват някакви пръдльовци за 8 лева.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #349 -: Януари 31, 2018, 12:11:39 pm »
Веско, уж трябваше да станеш самостоятелен с тоя франчайз и пак те глобяват някакви пръдльовци за 8 лева.
Никой не е казал, че с франчайз се става самостоятелен и независим. Напротив, и в договорите им пише, че те определят правилата кое как да се зарежда, как да се работи, таргети и т.н., само че така си прехвърлят отговорността да не плащат осигуровки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #350 -: Януари 31, 2018, 12:13:43 pm »
А аз се надявах тази промяна да е по-добра за теб, като не си наемник на трудов договор.

И в нашите квартални Лафки никой нищо не купува, само търкат билетчета. Това е контингентът от хора тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #351 -: Януари 31, 2018, 12:39:50 pm »
Аз не съм имал такива илюзии въобще. Съгласих се на този вариант (както и всички останали, които са се хванали), за да не остана без работа, защото никой не иска да им работи човек, който е със ставни проблеми и не може да работи тежка физическа работа, както и нощна смяна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: За другите неща
« Отговор #352 -: Февруари 09, 2018, 09:39:32 am »
Понеже никой не отговаря, открийте разликите между изписването на Ом и на Аллах.
Ако напиша ръкописно" Е "наобратно,вече ще е З(като зеле).
Има разлики.Много си скромен. :57:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #353 -: Февруари 11, 2018, 07:55:42 pm »
Тези дни си разглеждах лекциите от Университета. Като гледам какъв обработен почерк съм имала, за разлика от сега  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #354 -: Февруари 11, 2018, 08:10:43 pm »
Вече отдавна пиша като стенографистка, даже се учудвам как някои успяват да го разчетат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #355 -: Февруари 11, 2018, 08:46:22 pm »
По казуса с онази приятелка
Сякаш нищо не е било-сега е както преди, както през всичките години
Какъв беше тоя временен амок не знам

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: За другите неща
« Отговор #356 -: Февруари 11, 2018, 08:57:31 pm »
По казуса с онази приятелка
Сякаш нищо не е било-сега е както преди, както през всичките години
Какъв беше тоя временен амок не знам

взаимно сте изживели важен урок  :)
има те ли юлв-марс в синастрията

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #357 -: Февруари 11, 2018, 09:10:08 pm »
И при мен две такива се завърнаха. Но отношенията вече не могат да бъдат същите, поумнях малко.  ;D
Едната я приех, просто контактите вече са по-разредени и не е така дразнещо. Другата хем прави опити за затопляне на отношенията, хем я избива на превземки, както обикновено. От нея се дистанцирах окончателно, обвързана е с мъж интригант и го гледа в устата какво ще каже. Обикновено, ако все пак възобновявам такива отношения, преценявам коя е по-малко трагичен случай и коя повече. Те тук все са трагични, но има някаква градация все пак и с някои може да се направи компромис.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #358 -: Февруари 11, 2018, 09:44:17 pm »
взаимно сте изживели важен урок  :)
има те ли юлв-марс в синастрията

Не
Не знам за нея какъв урок е било
То и за мен не знам, не бих направила нищо различно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #359 -: Февруари 11, 2018, 09:54:11 pm »
Важното е да можеш да продължиш напред в такова приятелство и нищо в теб вътре да не се е счупило. Ако можеш, всичко е наред. Аз мога да продължа, но вече отношението към човека няма да е същото. Губи се първоначалната магия на приятелството, когато все още си го мислил за нещо истинско, искрено, без фалш, преструвки и гонене на интереси. Поне при мен е така в приятелствата с жени, всеки човек по различен начин реагира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui