Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 128977 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #705 -: Август 04, 2018, 11:28:06 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #706 -: Август 04, 2018, 11:32:07 pm »
Заплювам си втората  :)

Е, да, това определено не са рокли за разходки до кварталния магазин.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #707 -: Август 04, 2018, 11:38:21 pm »
Първата ми е определено за повод, то от снимка до реален вид има разлика, но не става за магазина с кецове. :85:
Втората- да, зависи от материята, де.
На Романтика раираните са ми много любими, една подобна ползвам за плаж, друга за нощница заради инфантилна щампа.
« Последна редакция: Август 04, 2018, 11:51:21 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #708 -: Август 04, 2018, 11:56:01 pm »
Нещо подобно като стил и визия, но ги няма специалните случаи. И с мотика на полето.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: За другите неща
« Отговор #709 -: Август 05, 2018, 12:44:33 am »
Eee, вие сте много официално-феерични :29:


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #710 -: Август 05, 2018, 08:44:52 am »
Нещо подобно като стил и визия, но ги няма специалните случаи. И с мотика на полето.  :D

Значи ни уран, ни плутон свършиха някава работа с твоята венера?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #711 -: Август 05, 2018, 09:16:47 am »
Тери при тебе има ли случки?
В кой градус ти беше Венерата, че не помня

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #712 -: Август 05, 2018, 09:45:09 am »
А моята е на 24 овен.  Но уран не донесе абсолютно нищо на любовния фронт, нада.

Съмнявам се и че плутон ще свърши някаква работа. Аз самата не искам и не търся. На прогресивната ми венера й предстои да стане стационарна, та затова. Много е лошо да имаш повече от една лична планета ретроградна по прогресия, при мен и меркурий стана ретро преди около 2 години.

Обръщаш се все по навътре и навътре и нямаш желание за обмен с външния свят.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #713 -: Август 05, 2018, 10:21:22 am »
Някакви други проявления?

При мен по прогресия всичко е ретро освен Марс и Юпитер, ама Марс е в опозиция със Сатурн, та и той зле  ;D
Венера се обръща ретро, когато съм към 4 годинки. Дядо ми умира тогава, имахме много силна връзка, спомням си как ме влачеха по улиците за детска градина, аз ревях, че искам при него, в момента в който влезех в градината вдигах температура и майка ми се принуждаваше да ме заведе при баба и дядо. Мисля, че от тогава не съм била наистина  щастлива и ми е липсвала любов.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #714 -: Август 05, 2018, 10:26:44 am »
Нещо подобно като стил и визия, но ги няма специалните случаи. И с мотика на полето.  :D
Лили, тази ми е много готик някак си.
Би трябвало сега с транзита  на Плутон и аз да съм се ориентирала към тоя стил, но ми е далечен. Елегантно и стилно е, но му липсва живец и романтика.
Иначе “ няма не искам, няма недей”, сами ме намират предизвикателствата.
Съдейки по началото на периода, си представям  какво ще е до края му. :d030:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #715 -: Август 05, 2018, 11:22:11 am »
Значи ни уран, ни плутон свършиха някава работа с твоята венера?

Във външен план нямаше кой знае какво, повече като вътрешни преживявания.

Скъсих си рязко косата, което е много нетипично за мен, но това беше единственото практично решение, защото много изтъня от хранителния режим, който си наложих. И само с такава прическа изглежда що-годе добре без никакви специални грижи, само едно измиване е достатъчно. С други забележими трансформации във външния вид не мога да се похваля.

А по готическия стил винаги съм си падала, но напоследък някак е по-изявено като желание и си купувам понякога такива дрешки. Но нищо екстравагантно и предизвикателно. Минах към по-скъпа мода, за сметка на това елиминирах козметиката.


« Последна редакция: Август 05, 2018, 11:23:42 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #716 -: Август 05, 2018, 01:15:08 pm »
Някакви други проявления?

При мен по прогресия всичко е ретро освен Марс и Юпитер, ама Марс е в опозиция със Сатурн, та и той зле  ;D
Венера се обръща ретро, когато съм към 4 годинки. Дядо ми умира тогава, имахме много силна връзка, спомням си как ме влачеха по улиците за детска градина, аз ревях, че искам при него, в момента в който влезех в градината вдигах температура и майка ми се принуждаваше да ме заведе при баба и дядо. Мисля, че от тогава не съм била наистина  щастлива и ми е липсвала любов.

Е смених си прическата, донякъде и стила на обличане, но това е слаба ракия за уран, дето ми е У7. Венера ми  управлява 10ти дом и майка ми леко ме дразнеше на моменти при транзита на уран, та подозирам, че и плутон ще даде проявление там, още повече, че тр. уран е почти на МЦ.

При теб много зле нещата - меркурий и венера ретро, бавните планети също, така ли? Кофти. А и венера ще стане директна чак като си към 45, а и не съм сигурна доколко обръщането дава събития.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #717 -: Август 05, 2018, 01:34:43 pm »
Е смених си прическата, донякъде и стила на обличане, но това е слаба ракия за уран, дето ми е У7. Венера ми  управлява 10ти дом и майка ми леко ме дразнеше на моменти при транзита на уран, та подозирам, че и плутон ще даде проявление там, още повече, че тр. уран е почти на МЦ.

При теб много зле нещата - меркурий и венера ретро, бавните планети също, така ли? Кофти. А и венера ще стане директна чак като си към 45, а и не съм сигурна доколко обръщането дава събития.

Е нема що от към събития и при тебе. Тя Венерата ти не беше ли в тригон с Луната?
То май ни една овча Венера от тук не може да се похвали с проявление  :017:


При мен направо са си ужасии по прогресия  ;D
Да, едва ли ще има проявление дори, когато се обърне, в 12-ти натален е, ако има няма да е готино  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #718 -: Август 05, 2018, 02:04:55 pm »
Абе остави, тригон с луната, точен секстил с марс, който й е диспозитор все пак и е в 7ми дом. Освен това е най-високо издигнатата планета в картата, откъм 9ти дом. Тази прогресия явно прецаква нещата.

А даже пр. ми слънце скоро сменя знак...и там нищо. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #719 -: Август 05, 2018, 02:29:23 pm »
Е, върволица от мъже нямаше. Но и това е въпрос на личен избор. Ако средата, от която си заобиколен, налага ограничения, сайтове за запознанства има достатъчно. Обаче не можах да премина тази бариера. Доста двойки се запознаха така и се ожениха. Бившият си намери мома в елмаза и се ожени (с транз. Сатурн в 7 дом в опозиция към нат. Венера, уж аспект за раздели и разводи, стана точно обратното), две мои приятелки също са със съпрузи от елмаза. Въпрос на приоритети.  :) Моето е инат и гордост, не желая по такъв начин да се случат нещата.

От миналата година започнах доста да инвестирам в интериора и обзавеждането, това ми е динамиката по Венера. И още ми държи влага, продължавам в същия дух. Жилището има нужда от основен ремонт, а аз съм на вълна декорация и украсяване.
« Последна редакция: Август 05, 2018, 02:41:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui