Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 128997 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #780 -: Август 27, 2018, 09:00:40 am »
Конструкция? Дали? Много оптимистично ми звучи. Пък ако ще е по предстоящия съвпад сатурн плутон, кой знае каква конструкция ще бъде...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #781 -: Август 27, 2018, 03:00:47 pm »
Конструкция? Дали? Много оптимистично ми звучи. Пък ако ще е по предстоящия съвпад сатурн плутон, кой знае каква конструкция ще бъде...
Сатурн носи стабилност, а Плутон преобразува, колкото до Марс - енергия се употребява както за градене, така и за рушене, зависи в какво направление ще я задейства човек. Ножът може да убива, но и да спасява живот... Нито Юпитер е само голям благодетел, защото се случва да носи разширение на негативни прояви, нито споменатите "злосторници" са само зли.
« Последна редакция: Август 27, 2018, 06:00:31 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #782 -: Август 27, 2018, 05:53:36 pm »
Малее, пълно е с тъпи патки в социалните мрежи  :57:

Една пуска хорар в група за оракули и гледанки с карти/руни/боб, явно астрологията за нея е в същата категория.
Обяснявам всичко подробно и описателно, като за малоумни. Тя не вдява, изпада в никому ненужни детайли, накрая теб те изкарва виновен и се афектира от това, което си видял в картата. А по интелектуалното й ниво личи, че въобще не е за астролог, баш си е за врачка и гледачка.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #783 -: Август 27, 2018, 06:06:14 pm »
Лили, как може да си губиш времето с подобни- индивиди и групи?

Достатъчно самочувствие обаче имат, след някой друг месец може да видиш питащата, че се нарекла "Астропсихолог" и си предлага услугите  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #784 -: Август 27, 2018, 06:16:47 pm »
Опитвам се да им кажа, че хорарните карти с искане за компетентно тълкуване не са за оракулските групи.  :lol_hitting:

По форумите може да задават всякакви въпроси, но поне не съм виждала някоя да се възмути и да се разкрещи, ако не й е харесало твоето тълкуване. Хем послъгват, хем нямат ясна и обективна преценка за ситуацията, хем се ядосват после, ако астрологът е видял нещо, което не резонира с техните очаквания и представи. И на харизан кон му гледат зъбите.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #785 -: Август 27, 2018, 07:20:50 pm »
Снощи един познат, с когото допреди 2 седмици излизахме да караме колелета из града и който си има някакви проблеми, ме нападна и започна да ми пише глупости, че съм бил много бавен когато караме и че съм говорел безмислици понякога. Аз най-напред му писах само да го питам добре ли е, понеже преди седмица беше писал, че е болен, а той ми писа "Успех в живота", аз му отговорих с "?" и от там започна той с глупостите. Писах му в крайна сметка, че не насилвам никого да ме харесва и да кара с мен, има и други хора, с които да излизам (това последното не му го писах). В крайна сметка, според вас, струва ли си въобще да продължавам общуването с такъв човек?..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #786 -: Август 27, 2018, 07:31:52 pm »
Накъде го стяга чепика – за какво ти е такъв истерик?
Но пък знае ли човек, може после и да му мине...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #787 -: Август 27, 2018, 07:38:35 pm »
Накъде го стяга чепика – за какво ти е такъв истерик?
Но пък знае ли човек, може после и да му мине...
Не му е за първи път. Даже на няколко пъти преди беше писал във фейса, без да пише до кого е адресирано "Който се държи лошо с мен, ще покажа, че мога да бъда не само добър" и други такива. И понеже беше ми писнало да чета подобни неща, бях спрял да го следвам, запазвайки го в "Приятели". Освен, по някакъв начин да е разбрал за това и заради това така да се държи с мен, макар че не знам дали човек може да разбере кога някой е спрял да го следва, тъй като от време на време влизах и след това в профила му и му давах лайкове на някои постове, за да не се чувства пренебрегнат. Възможно е (само предположение) някое/и момиче/-та да го е/са го отхвърлила/и, затова така да се държи.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #788 -: Август 27, 2018, 08:18:07 pm »
Веско, толкова детински се държиш.
Щом е спрял да общува с теб, значи има причина. Аз си представям на някоя приятелка да дудна, че днес съм си изпуснала чантата  и съм я ожулила, спънала съм се в плочка и съм си отлепила подметката- това го предполагам предвид постовете ти тук.
За какво ти е човек, с когото нямате сходни интереси?.
Ти си го лайквал, не за да не е пренебрегнат, а за да не го изгубиш . И не, няма как да разбере, че не го следваш, има друга причина за отчуждението му- аз като се скарам с моя, не се разделям с приятелка.
Не търси причинно- следствени връзки там, където ги няма.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #789 -: Август 27, 2018, 08:29:51 pm »
За какво ти е човек, с когото нямате сходни интереси?.
Вярно е, Корея, и аз това си мислех.
Странно ми е само с какво аз може да съм го провокирал, по принцип гледам да се държа добре с всеки.
Не си права, че съм го лайквал, за да не го изгубя, защото не съм го приемал чак като приятел, а като познат, с когото излизам, когато няма с кого (а може и той това да си е помислил, затова така да се държи, кой знае).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #790 -: Август 27, 2018, 08:46:34 pm »
Веско, аз вече съм на принципа да нямам големи очаквания и да позволя на отсрещния човек приятно да ме изненада. Е, верно, че рядко се случва. Развоят в повечето от тъй наречените приятелски връзки е твърде предсказуем. Обикновено е нещо временно, впоследствие всеки си хваща пътя. И личният интерес е водещ. По-близки приятелства съм имала със съученички, състудентки. Но и с тях в един момент ни се разделят пътищата, след настъпване на редица житейски промени... По-късните приятелства с жени вече са белязани с личен интерес и куртоазия, носят по-повърхностен и светски характер. Само че на мен такива не са ми нужни, отдавна съм се научила да се наслаждавам на собствената си компания. Ще прочета някоя книга, ще намеря ценна информация, ще изследвам разни казуси – за такива дейности компаньонки не са ми нужни. Това са в пъти повече ползи за мен и моето развитие, отколкото да слушам празни приказки или да гледам някоя мазна престорена физиономия насреща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #791 -: Август 27, 2018, 09:07:24 pm »
В крайна сметка, махнах въпросния човек от "Приятели" във Фейсбук, но не защото съм си намерил други хора за общуване, а защото няма смисъл да общувам с човек, който се държи по такъв начин с мен и ме обременява.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #792 -: Август 27, 2018, 09:32:50 pm »
Аз във фейсбук не мога и няма да вирея. Не хващам смисъла и механизма, мисля, че се правят на това ,което си мислят че са ,което искат да бъдат и лъжат хората със пъзела за себе си .Всички са катo кукли барби -играят ,обличат собственият си образ и го вкарват в различни случки -публикуват цитати с картинки.Всичко ми напомня детска игра само, че в ролята на куклите са собствените им безстрашни образи. Не знам защо са им селфита, защо се тагват от някъде, защо си харесват снимките, когато са грозни -въобще това е зомбиращ план и аз няма да играя тая игра, пикая на мъдрите им мисли и и ванилени лайна .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #793 -: Август 27, 2018, 09:39:56 pm »
Бека, моят мъж отдавна го е кръстил Зомбиленд и не влиза във фейса. Е, понякога надзърта в моя профил през профила на дъщерята, а тя се забавлява, че още се ревнуваме  :012:

Споделям твоето мнение за останалото, като гледам мои приятели, които реално познавам, как се правят на каквито не са... трагикомично е

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #794 -: Август 27, 2018, 09:46:20 pm »
Аз ползвам фейса най-вече заради месинджъра, защото общуването по него е безплатно (може примерно да се разбереш с преподавател за урок или с някого къде да се видите), не е като се обаждаш по телефона и да ти взима пари за това.