Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129017 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #900 -: Септември 02, 2018, 08:11:45 pm »
Виртуални ексхибиционисти.
Имаше и клипчета от млада двойка йогини, привърженици на ежедневното прочистване на червата с клизма.
Младата дама дори се беше снимала в тоалетната, после пускат тия клипчета в нета.
Всяко едно прекаляване и изпадане в крайности, в това число и с тъй нареченото духовно, не е здравословно.
Самото им поведение и отношение говори за нещо, което е много далеч от духовното. При все това, че от години може да се занимават с такива практики.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: За другите неща
« Отговор #901 -: Септември 02, 2018, 08:15:45 pm »
Той твърди, че тази мудра и още някакви мудри му помогнали да се предпази, когато отишъл в храма Дхаманпур и там илюминати правили някакъв ритуал и заблудените хора си мислели, че с положителните си мисли и действия носели благоденствие на Земята по време на ритуала, обаче само им използвали енергията. Беше писал статия в интернет за преживяванията си в храма.



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #902 -: Септември 02, 2018, 08:38:17 pm »
Мен преди известно време една дама, която практикува йога, пилатес, рейки и е веган, ме попита след като вече е духовна ( засмях се тихо сбито и наум), дали е редно, че все още има силно желание за секс.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: За другите неща
« Отговор #903 -: Септември 02, 2018, 08:56:08 pm »
Мен преди известно време една дама, която практикува йога, пилатес, рейки и е веган, ме попита след като вече е духовна ( засмях се тихо сбито и наум), дали е редно, че все още има силно желание за секс.  ;)

Ееееехххххх

И то при положение, че дори тренира пилатес!




Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #904 -: Септември 02, 2018, 09:14:08 pm »
1во-Веско ти ли си тоя с име на осемхиляд ник, 2-ро този Христо ,един слабичък Христо Аумена ли е или тово си ти Ом -Аум-ена, 3-то откъде е картинката с пръст среден да се внедри тук .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #905 -: Септември 02, 2018, 09:18:54 pm »
Не е Христо Аумена. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #906 -: Септември 02, 2018, 09:29:22 pm »
Мен преди известно време една дама, която практикува йога, пилатес, рейки и е веган, ме попита след като вече е духовна ( засмях се тихо сбито и наум), дали е редно, че все още има силно желание за секс.  ;)

И дъновистите са същите
Смешка голяма

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #907 -: Септември 02, 2018, 09:40:12 pm »
Добре, че се извъртя един цикъл време от прословутата 2012 и вече се видя коло духовни са бездОховните и какви насрани са беите им дрипи.Има прекрасни същности ама те са рядко .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #908 -: Септември 02, 2018, 09:56:50 pm »
1во-Веско ти ли си тоя с име на осемхиляд ник
Моля??? Откъде накъде пък аз? Не пиша другите, освен тук и в един форум, където хората търсят песни, нямам други никове в този форум освен този. Папи може да потвърди последното, все пак тя може да вижда кой от кое IP влиза.
Не си измисляйте неща, които ги няма!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #909 -: Септември 02, 2018, 10:25:33 pm »
Моля??? Откъде накъде пък аз?

Навярно е Марая.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #910 -: Септември 02, 2018, 10:27:32 pm »
Еми ето как се прави бизнес с ритуали. Събираш една групичка, палиш свещи и месиш питки на лунна светлина.  :012:

Ооо, г-жа Кобилкина вече е направила цял франчайз!  :-\
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #911 -: Септември 02, 2018, 10:29:47 pm »
Навярно е Марая.  :lol_hitting:
То само това липсваше, да ме сравнявате с нея! Толкова ли съм лош, че заслужих това?..  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #912 -: Септември 02, 2018, 11:25:02 pm »

От центъра по метафизични науки.


Забелязвам, че повечето коуч майсторки имат натрапващо се мазен и престорен вид.
Другата, която ми е също толкова анти, е влогърката Наталия /клипчета за грим и красота/. При все това, че е доста привлекателна. Нейното е толкова мазно, чак накъртва. Изпитвам органична непоносимост към такъв тип жени – с едни мазни физиономии и престорени маниери. За мен това няма нищо общо с любезното и доборнамерено поведение. На някои явно им убягва границата.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #913 -: Септември 03, 2018, 12:00:42 am »
Забелязвам, че повечето коуч майсторки имат натрапващо се мазен и престорен вид.

Аха, ама сега нали е модерно да раздаваш съвети на хората да си оправят живота  :012:
Наскоро ми приятелки ми обяснявах как трябва да ходя на някакви семинари /или там не знам какво точно прави/ на една дето, като и пуснах клипчетата тръпки ме побиха  :012: Била невероятна и много щяла да ми помогне, Михаела Калинкович  :017:
Други приятелки са залитнали по Кобилкина и нейната свита от кукувици, та и за там се опитваха да ми промиват мозъка, но накрая се отказаха.
По едно време ме беше страх, че ще си загубя разсъдъка, но сравнявайки се с заобикалящите ме, няма такава опасност  ;D

Ето я тази, мога да сънувам кошмари от нея
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=237687990247527&id=2043955485837580
« Последна редакция: Септември 03, 2018, 12:03:39 am от Satin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #914 -: Септември 03, 2018, 12:17:25 am »
Не стига, че си преправят гласа, а и дори по мимиката им личи колко са престорени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui