Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129131 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #915 -: Септември 03, 2018, 12:42:51 am »
Не стига, че си преправят гласа, а и дори по мимиката им личи колко са престорени.

Брутално смешни са и не мога да се начудя, как имат такава публика и искрено им се възхищават. Или пък моите възприятия нещо не са в ред, не знам.
Голяма част копират разни американки, но там някак не е толкова изкуствено, тук всичко е една симулация и престореност. Първото дето е трябвало да направят преди да се показват пред хора, е да изкарат някой читав курс за поведение пред публика и камера, че да не изглеждат нелепо. Глупостите дето бръщолевят въобще няма да коментирам.
Имаше някъв семинар наскоро от сорта тия на Кобилкина, на някаква хахава рускиня, билета струвал 700лв. Тия луди ли са, че и без пари няма да го слушам. Знам щото приятелка ме караше да и го свалям от нета да си го има, беше си купила билет за онлайн присъствие

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #916 -: Септември 03, 2018, 12:47:41 am »
Вероятно са убедени, че аудиторията е съставена предимно от глупаци и никой няма да прогледне отвъд сладникавата социална маска. Друго обяснение не намирам. Усмивката продава, стига да има поне малко искреност в нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #917 -: Септември 03, 2018, 01:04:07 am »
По принцип не бих им обърнала никакво внимание, ама ме дразнят тия около мен, защото само ми пробутват някакви кукувици, дето ако съм ги слушала ще си оправя живота, ще срещна принца и бля бля. Ама верно ли... и чак се сърдят, като ги отрежа. Като ги гледам всички са цъфнали, че до моите проблеми стигнали да оправят. Не съм обидчива по принцип, но определено ми е обидно да ми пробутват разни подобни недоразумения, сякаш съм изключително елементарна и да ме гледат от високо, щото аз нищо не разбирам. Ако е от чужд човек ок, ама тва са близки приятелки

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #918 -: Септември 03, 2018, 01:12:12 am »
А една приятелка ходила на скоро на някъв семинар на някакъв шарлатанин /лечител/, лекувал с енергия. Та тя щяла да ми лекува депресията  ;D Толко ме изнерви, че не е истина. Ти му обясняваш, че тоя е шарлатанин и че единствената му цел е да си вземе парите, от един такъв семинар си изкарва над 100 000 за един ден. Не, аз съм била глупава и затова не разбирам. Просто и казах, да не ме занимава повече с глупости, защото иначе съвсем трябваше да се изпокараме.
Та масово покрай мен изперкват.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #919 -: Септември 03, 2018, 01:33:32 am »
С моите приятелки вече се движим в тотално различни коловози.
Кой какво прави, къде ходи, как и дали се развива – въобще не се знае.
Едни си гонят интереса, други са изперкали... и пак си гонят интереса... Общо взето предсказуемо "духовно" развитие.
За семинари и курсове за усъвършенстване пари не дават, това явно е "столична" мода при вас.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: За другите неща
« Отговор #920 -: Септември 03, 2018, 01:47:57 am »
Е да де, ама някой като сподели същите тъпотии във форумът към него от приятели, той бил крив. Просто не те разбирам Сатин. Ти можеш да си, а другите тук не сме ли наранени, разочаровани. Сори, ама вече в повече ми идваш с празните приказки.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #921 -: Септември 03, 2018, 01:59:29 am »
Е да де, ама някой като сподели същите тъпотии във форумът към него от приятели, той бил крив. Просто не те разбирам Сатин. Ти можеш да си, а другите тук не сме ли наранени, разочаровани. Сори, ама вече в повече ми идваш с празните приказки.

С какво си наранена, че не разбрах  :017:
Нямам приятелски отношения с теб, така, че нещо не схванах

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: За другите неща
« Отговор #922 -: Септември 03, 2018, 02:07:18 am »
Имам впредвид коментара ти за мен преди, когато споделих за разочарованието ми към приятелите ми. И към други съфорумци е имало, но това е мое впечатление, както и че ти често си недоволна от твоите приятели. Просто чета тук.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: За другите неща
« Отговор #923 -: Септември 03, 2018, 02:10:10 am »
Както и да е, сбърках като написах това!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #924 -: Септември 03, 2018, 02:21:29 am »
Чак често не, от както Юпитер ми се подвизава из 7-ми дом ме изнервят. Не съм им го спестила, каквото имам съм им казала, ама сега покрай темета се присетих, още ми е прясно още и ми идва в повече да се чувствам като аутсайдер из между близките. Това че се разминаваме и ме дразнят, не означа, че не ги обичам де. Иначе да, грозно е в момента, че ги изкоментирах зад гърба им, не си сдържах емоциите

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: За другите неща
« Отговор #925 -: Септември 03, 2018, 10:47:42 am »
Много искам да разбера кой е този, който печели над 100 000 за един ден. Как се казва?

Делян Пеевски, Бойко Борисов, Цветан Цветанов... Списъкът е дълъг. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #926 -: Септември 03, 2018, 11:20:51 am »
Делян Пеевски, Бойко Борисов, Цветан Цветанов... Списъкът е дълъг. :012:
Д. има лотария, медии, предприятия, ами другите двамка откъде, като са на 4000лв заплата, с добавки да стигат до 10хил. Не им завиждам, само питам за един приател  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #927 -: Септември 03, 2018, 03:09:13 pm »
За другите двама нали уж се говори, че са учавствали в бизнеса със забранени вещества.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #928 -: Септември 03, 2018, 05:31:18 pm »
Е да де, ама някой като сподели същите тъпотии във форумът към него от приятели, той бил крив.

Според мен тя не се оплаква толкова от незадоволителното качество на своите приятелства, а се дразни, че приятелки я третират като "безнадежден случай" и я пращат по такива семинари. Но може и нещо от преди съм пропуснала, знам ли. Навремето и аз се дразнех на една приятелка, която все правеше опити да се запознава и сватосва с разни. Може да е била добронамерена, но тя не ми познава вкуса и предпочитанията, избираше ми кандидати с оглед на своята ценностна система и оценъчна скала. Накрая дори ми се накара "Престижна работа, хубава заплата, апартамент, къща и и кола! Какво не му хареса!?".  Стелиумен Стрелец като Кобилкина.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #929 -: Септември 03, 2018, 05:53:49 pm »
Да се чудиш откъде тази меркантилност у стрелец...
Frankly, my dear, I don't give a damn.