Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245484 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1665 -: Февруари 20, 2021, 12:29:44 am »
Тя превеждаше и медицински експертизи. За други професионални преводачи, които да владеят медицинска терминология и да са участници във форума, не се сещам.
« Последна редакция: Февруари 20, 2021, 12:31:46 am от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1666 -: Февруари 20, 2021, 12:57:05 pm »
Лилиту- да, но тя дигна нивото-във бг мама и фейса  :)

За фейса не знам ама в бегемама като им гледам нивото...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1667 -: Февруари 20, 2021, 02:33:21 pm »
Ооо,във фейса е много хай левъла -не мога да се добера до нито една астро група. Големи умове и светила на астрологията са- Вотей, Ф. Филипов и други величия.. Самозабравили се астрофюрери с връзка с низкия астрал, апокалипсис сега без право на помилване. Има и много луди- много, някои с претенции -там си е полет над кукувиче гнездо, ама не умеят да се видят отстрани.Аз понеже не мога да ги стигна ми е кисело гроздето и пия само вино  :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1668 -: Февруари 20, 2021, 04:50:58 pm »
Ооо,във фейса е много хай левъла -не мога да се добера до нито една астро група. Големи умове и светила на астрологията са- Вотей, Ф. Филипов и други величия.. Самозабравили се астрофюрери с връзка с низкия астрал, апокалипсис сега без право на помилване. Има и много луди- много, някои с претенции -там си е полет над кукувиче гнездо, ама не умеят да се видят отстрани.Аз понеже не мога да ги стигна ми е кисело гроздето и пия само вино  :D
Ох, Бекито, вибрират ми подкожните тлъстинки по корема, направи ми смехотерапия и оправи настроението за деня, имаш едно пиене от мен, ако някой ден се престрашиш да смъкнеш дегезировката и се срещнем тет-а-тет   :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1669 -: Февруари 22, 2021, 10:55:01 am »
Ребека, на/отвсякъде можеш да се добереш до хора, които са читави, в своята област и да поговориш с тях, за това, в което имате общи интереси. Социалните мрежи не правят изключения. Има групи във фейсбук, където астролозите са астролози и достъпа до техните знания и познание е отворен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1670 -: Февруари 22, 2021, 11:14:41 am »
Рени, сигурно има, просто ,още не съм ги открила.. До сега  удрям на камък, но навярно ще успея да открия, на къде са мигрирали част от бившите участници във форума ,което не означава автоматично, че ще ми допадне .Имам някаква непоносимост ,че всички са по- дръзки и красиви във фейса ,отколкото реално  :) Понякога ми доскучава, става ми самотно и ми прищява да потърся група със сравнително сходни интереси или хумор, но откривам повече его, по-малко или никакъв хумор ,а сарказъм и многооо комплекси .В повечето хора със знания, като че ли има по-голяма степен на сдържаност и скромност, докато глупостта бие камбана .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1671 -: Февруари 22, 2021, 02:06:53 pm »
Ребека, във всички социални формати е така. Тук също. Приеми го откъм (о)познавателно-практична гледна точка, кои темпераменти искат да са някой, който не са, кои да са винаги видни и забележими и  все в този ред. Ще откриеш, който ти трябва или теб ще те открият. Има си и своите плюсове фейсбук, и различните форуми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1672 -: Февруари 22, 2021, 09:05:33 pm »
Ооо,във фейса е много хай левъла -не мога да се добера до нито една астро група. Големи умове и светила на астрологията са- Вотей, Ф. Филипов и други величия.. Самозабравили се астрофюрери с връзка с низкия астрал, апокалипсис сега без право на помилване. Има и много луди- много, някои с претенции -там си е полет над кукувиче гнездо, ама не умеят да се видят отстрани.Аз понеже не мога да ги стигна ми е кисело гроздето и пия само вино  :D
;D ;D ;D ;D
Откачалки навсякъде. Сега с тази пандемия хората съвсем превъртяха играта.
Аз също въобще нямам желание да се вписвам в среда с луди хора.  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1673 -: Февруари 22, 2021, 10:29:05 pm »
Мислех ,че ерата на Еднорозите ,отдавна е отминала с липсата на възнесение след 2012 .Но не, светлинните работници са живи .Бялото братство е ясно ,че е безсмъртно..., дори Силва Дончева" една от тях" , "предсказа" новият апокалипсис .Всичко е по план ,духовното високомерие и заблуда са прикритие на комплекси и болно его. Поне астрологията да им беше на ниво ,да ги изтърпиш  :) Възможно е и аз да съм луда, щом почти всички ми изглеждат луди  ;D  Липсата на демократичност ,широкоскроен светоглед, порицание с пръст, разстрел ,нетърпимост към чужди мнения , ограниченост, неприемане на критика, самовлюбеност и самозабрава ,са приоми ,присъщи на авторитаризма, тоталитаризма на счупените фюрери . Лудите са забавни ,но когато са и зли става грозно насран пейзаш, като картина на Йеронимус Бош с претенции за Сътворението на Микеланджело . Абе ще си караме сами със всичките ми себе си  :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1674 -: Февруари 23, 2021, 12:27:06 am »
Мислех ,че ерата на Еднорозите ,отдавна е отминала
Eднорозите са супер модерни в момента  ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1675 -: Февруари 23, 2021, 10:52:56 am »
Стига с тия серуми ,че вече от тая пандемия съвсем оглупях .Такъв нямам ,от него какво ще ми изникне -злетен рог ли  :D Откъде знаеш, че се запасявам със серуми -това е малко нечестно  ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ютюб канал
« Отговор #1676 -: Февруари 23, 2021, 09:49:52 pm »
Здравейте казвам се Мария Лазарова, бихте ли се абонирали за моя канал.https://www.youtube.com/watch?v=cXJ0THwvn5k

Ама вие от някого поискахте ли позволение за това?

Този форум не е място за съмнителна самореклама

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1677 -: Февруари 26, 2021, 10:30:00 am »
От Слава Севрюкова:
Защо от 2022г.до 2025г?Да разгледаме астрологично...
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 10:44:03 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1678 -: Февруари 26, 2021, 12:23:10 pm »
Ами сигурно тя е видяла това, което се случва вече, макар все още привидно невинно. Ето, зелени коридори за пътуване, общ регистър, контрол, по-рано се спомена за протоколи за ваксиниране на бременни в Англия. А наш ББ (не политизирам!) се удря в гърдите, че при нас са най-хлабави мерките. Но и ние сме най-невярващи. Тук може би палачинката се обърна в наша полза и на помощ ни иде многодесетилетното мамене на народа, а в Англията са като зомбита, свикнали са, че властта е чиста сълзица и вярват безпрекословно. Сигурно не предстои реализиране на буквалното интерпретиране на Слава, а нещо хибридно, модерно и невиждано след ВВС и Желязната завеса.
Защо сега? Сатурн направи пълна обиколка след Завесата. До края на споменатия период ще започне ново колело от Овен. Плутон сменя знак и тъмните сили окупират технологичното поле.
Ето и новините, петимата най-богати, които към днешно време са изключително технократи, ФАГАМ, са станали още по-богати съвсем напоследък, с общ ръст от 450 млрд долара, а народите задлъжняват. Значи ние им дължим едни пари. За последното тримесечие, да онова тримесечие на мин год, тримесечието с вълната, където взехме да мрем като мухи, казват, 151 нови милионери у нас, разделили си... 3 лмрд лв. Позната сума, нали? Но са се стопили малките домакински влогове. Масова безработица с по 5000 на ден новорегистрирани. Старата истина, че в мътна вода се лови най-голямата риба, не е само клише.
Та така за Слава. Чудихме й се какво толкова е видяла за влизкото бъдеще, пък то бил вирус в системата. Май.
Аз излязох от астрологията, Сафо, но си излях душата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1679 -: Февруари 26, 2021, 02:43:21 pm »
Значи, първо, "славянско" каквото и да е то, е политически термин, не е нито племе, нито писменност.
А какво казват Ванга, Нострадамус ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“