Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245863 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1380 -: Август 21, 2016, 09:43:10 pm »
Евала на бабата, като гледам добър доход за пенсионер си прави с въпросните клипове - http://socialblade.com/youtube/channel/UCn0b8QPW0gt-RKahVBTC2zg

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1381 -: Август 21, 2016, 11:49:23 pm »
Ребека, не вярвам тази бабичка да е мошеничка. Много прибързано съдиш!
Снощи четох в създадената група "Нека помогнем на баба Костадинка от Варна", обаче коментарът със снимков материал на една потребителка вече е изтрит, откъдето се видя , че дъщерята на инициаторката за дарения рисува, имаше я на снимка, взета от страницата на Валентина Стефанова Андонова, която е снимала по-рано дъщеря си как рисува картина, която е едно към едно с една от картините на снимката с бабата.


« Последна редакция: Август 21, 2016, 11:51:09 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1382 -: Август 22, 2016, 12:14:19 am »
Нямах предвид чак такваз конспиративна търговия, а факта, че бабката изглежда прекалено добре гледана и може да обижда любящите си деца. Една моя съседка започна да втълпява на всички, че дъщеря й иска да я отрови и я трови и държи гладна и гони да спи във входа .Собствените ми любими старци полудяха и ни държаха в подчинение с претенции, вечен глад и прочие  :012: А може и да лъже съзнателно-бизнес ход има всякви хора -някой си послъгват и толкоз :012: Пък и много хора на тази възраст развиват шизофрения предимно параноидна, но не са официалнно диагностицирани а обявени за старческа деменция склероза и подобни :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1383 -: Август 22, 2016, 12:30:20 am »
Бека, подсети ме за моя дядо, Бог да го прости, почина на ненавършени 90г, но последната година-две говореше, че вуйна искала да го отрови, затова като му давала храна гледал да яде само това, което сипвала и на дъщеря си (братовчедка ми). Майка ми също имаше един период, когато говореше на висок глас, така че да я чуят съседите, че нарочно съм ѝ била носела само бял хляб, за да я трявя с него, започнах да ѝ нося "Добруджа", както искаше, и пак недоволна- носела съм ѝ "Добружда" защото бил по-евтин от белия- тя си живее с времето на социализЪма, когато белият беше най-скъп- 36ст, Добруджата беше 26ст, а типовия 15ст. Ноосенето на касови бележки не ми помогна.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1385 -: Август 30, 2016, 10:35:38 pm »
На кой му пука, Весо?
Аз и новини вече не чета, пишат ги тъпаци. Само гледам как се редуват заглавията и какви, по една вече до болка позната схема, и ми става ясно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1386 -: Август 30, 2016, 10:45:08 pm »
Това е до тези, които все още гледат телевизия и още не са се отказали. Не е само до тебе.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1387 -: Август 30, 2016, 11:19:23 pm »
Въх, завидях! Васко има по-хубави крака от моите  :012: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1388 -: Август 31, 2016, 12:09:01 am »
Не разбрах що ще Кейт Мос в тая хубава кола?…

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1390 -: Октомври 08, 2016, 03:35:35 pm »
Малко по-екстравагантно дизайнерско решение. Те като се олелчат, минават на бебешко синьо и бонбонено розово.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1391 -: Октомври 08, 2016, 04:19:26 pm »
Това е някаква гротеска нали :012:  А този до синята гъска прилича на жандармерист от филм с Луи дьо Финес  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1392 -: Октомври 08, 2016, 04:48:48 pm »
Дали е гротеска не знам - не смея да се изказвам вече, вие кажете.  ;D
Но "Вип"-ът на обществото може да си позволи по-ярки багри и нестандартни решения. Вижте масовката по улиците и в градския транспорт - черно... еднакво черно... чак те депресира.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1393 -: Октомври 08, 2016, 04:58:14 pm »
Ами бегето нали е със сатурнов  асц, затуй блакфешън главно, морето и то е черно, пеят се песни за черен влак се композира -въобще поне е хармонично и симетрично, мрачно . А иначе тази женица не знам дали е вип, но е жертва на този, който я е облякъл така, това екипче не е за нейният нискостеблен дебелогъз генотип, а за друг вид участици в карнавал на кокошките :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1394 -: Октомври 08, 2016, 05:00:32 pm »
Малко по-екстравагантно дизайнерско решение. Те като се олелчат, минават на бебешко синьо и бонбонено розово.  :012:
Не е въпросът в това дали е лелка, баба или тийн, въпросът е, че не ѝ подхожда този цвят, че е прекалила с него- шапка, шал, ръкавици трябва да са в един цвят, както и обувки, чанта, колан, но всичко това в един цвят заедно с дрехата е в повече. Освен това тази шапчица изисква оформена коса в подходяща прическа, защото иначе си е точно гротеска.
« Последна редакция: Октомври 08, 2016, 09:00:15 pm от akruks »