Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 241872 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1605 -: Юли 30, 2020, 09:21:45 am »
Вчера в един сайт писаха, че ако до първи август не спрат протестите, щял да викне армията и да въведе вечерен час. Каква армия, като ние дори казарма нямаме! Имаме само платена войска, но колко от тях ще иска да се надигнат срещу близките си? Може и да е фалшива новина това, но пък ми прави впечатление как седят само какво обикновените хора пишат по социалните мрежи, а сайтовете, които бълват фалшиви новини, никой не ги закача.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1606 -: Юли 31, 2020, 04:58:54 pm »
като затишие пред буря е некакво

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1607 -: Август 02, 2020, 05:52:07 pm »
Не е злободневно, но го слагам това на винманието на Ребека, пък и на другите

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1608 -: Август 02, 2020, 06:03:31 pm »
защо на мен-имам славата на изявен вехтошар ли  :)Какво  е това- платформа за търгуване на еконт? Нещо не можах да го схвана докрай, после ще чета. Не ми е ясна структурата на това, не са го обяснили ясно, освен че еконт искат да си разширят територията и затворят кръга . Има много платформи, но не мисля, че има смисъл в тях, само в най популярната и добре рекламирана,

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1609 -: Август 02, 2020, 08:16:21 pm »
Щом Папи го пуска, значи има защо.  :P Грънци, които да пратя с пратка, не изработвам.  :D
« Последна редакция: Август 02, 2020, 08:24:11 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1610 -: Август 02, 2020, 08:41:31 pm »
Еконт, не стига че са вързани с  НАП, ами вече искат да се внедрят и личните гащи на хората из социалните мрежи-нещЪ, да се Ибът. Не е нужно да правиш грънци, може да въртиш Хороскопи на хората -услуги да продаваш  ;) 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1611 -: Август 02, 2020, 08:58:34 pm »
Уфф, ми..
Искаш да продадеш нещо, генерира ти линк и можеш да го сложеш на всякакви места-фб, уотсъп, и още-с описание, адрес, цена и др необходими за продажба неща. Хитро е, бързо, удобно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1612 -: Август 02, 2020, 09:06:03 pm »
Във фейсбук ,без да платиш реклама, не знам дори дали и приятел листата ти ще вижда, че си продаваш гащите .То и сега май от реклами, друго не виждам  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1613 -: Август 02, 2020, 09:09:02 pm »
Във фейсбук ,без да платиш реклама, не знам дори дали и приятел листата ти ще вижда, че си продаваш гащите .То и сега май от реклами, друго не виждам  :)

Има цели групи, в които хиляди хора продават какво ли не, аз лично си купувам цветя, и още някакви нещица

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1614 -: Август 02, 2020, 11:23:08 pm »
Може да пробвам с нещо- в крайна сметка не губя  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1615 -: Август 03, 2020, 07:23:07 am »
Спомен за Радой Ралин: И дойдоха времена нелепи, крадци управляват слепи…

https://www.twig.bg/spomen-za-radoj-ralin-i-dojdoha-vremena-nelepi-kradci-upriavliavat-slepi/

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1616 -: Август 03, 2020, 07:44:48 am »
http://tayni.net/?p=7805

АСТРО-ТЕСТ ЗА РАЗПОЗНАВАНЕ НА ПОЛИТИЦИ

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1617 -: Август 03, 2020, 04:12:09 pm »
http://tayni.net/?p=7805

АСТРО-ТЕСТ ЗА РАЗПОЗНАВАНЕ НА ПОЛИТИЦИ
Четох го още когато го публикува в Астрологичен навигатор и побързах да видя аспектите на ББ - Сатурн 1ва деката Козирог в тригон с Луната му в дева, а РР с тронов Сатурн в 3та декада на Водолей квадрат Луна в Телец


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1619 -: Август 06, 2020, 11:32:37 am »
Нямам достъп до пощата си в АБВ от вчера, 4-5 пъти вече писах, попълвах формуляр, но нищо -достъпът ми е спрян, заради засечени нерегламентирани опити  за влизане. Това ми  е основният акаунт за лична и работна кореспонденция. Всичко важно, получавам там. Ако някой е имал проблем, знае ли до колко време реагират от екипа .Проблемът не е разрешим със смяна на парола-вчера сутрин пак не можех да вляза, даваше ми грешна парола, взех код по телефона и я смених .Но следобяд достъпът беше забранен, а там имам линкове, обучителни материали -абе всичко. Няма телефон за връзка, почвам да се изнервям ,никъде не е било да подам жалба-5 на брой и никакъв отговор. Във всякакви сайтове админите действат почти мигновенно, а тук ..