Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245682 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #345 -: Юли 22, 2014, 01:32:29 am »
айде случи се някой да изпълни закона- Стара Загора 
Да, за кокошка няма прошка, а за милиони няма закони  :)
 колко къщи, хотели или други сгради на забогатели по незаконен начин във времето на прехода гътнаха или конфискуваха?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #346 -: Юли 22, 2014, 08:52:15 am »
Да, за кокошка няма прошка, а за милиони няма закони  :)
 колко къщи, хотели или други сгради на забогатели по незаконен начин във времето на прехода гътнаха или конфискуваха?

Поне един да застане с/у тях, гледай във Варна какво стана, да не е заради богаташки къщи

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #347 -: Юли 22, 2014, 05:31:56 pm »
Какво ви е мнението за сваления самолет над Украйна? Има взаимни обвинения, но аз на Украйна много не вярвам - те и през 2001-ва отричаха...
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #348 -: Юли 22, 2014, 06:53:54 pm »
Какво ви е мнението за сваления самолет над Украйна? Има взаимни обвинения, но аз на Украйна много не вярвам - те и през 2001-ва отричаха...

аз избягвам да давам мнения по политически въпроси, защото отдавна вече съм убедена, че в медиите и на масите не се дава истинската версия. По-скоро бих се зарадвала на един стойностен хорар с подходящ въпрос.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #349 -: Юли 22, 2014, 07:12:52 pm »
Истината няма да я откриете в медиите и в поръчкови материали.

И аз не вярвам на украинското правителство, имайки предвид как са дошли на власт. На тях и украинскят народ не им вярва, с изключение на прозападните националисти с голи задници.

Много се политизира този случай, но и аз все по-малко съм склонна да вярвам, че самолетът случайно се е разпаднал във въздуха. Изключителен цинизъм е от тази трагедия да се извличат политически дивиденти, крайно съм възмутена! А телата на нещастните жертви бяха оставени да се разлагат в продължение на няколко дни сред полята в юлска жега. При условие, че сепаратистите са изявили съгласие да бъдат допуснати чуждестранните представители на мястото на инцидента. А киевското правителство същевременно продължаваше да бомбардира района. Някои нямат уважение нито към живота, нито към смъртта.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #350 -: Юли 22, 2014, 07:56:29 pm »
Поне един да застане с/у тях, гледай във Варна какво стана, да не е заради богаташки къщи
ами да не би да е заради няколкото цигански къщи?
въобще дерето в поделението не е било затлачено с изпопадали дървета и не е текла от там вода от водохранилището, само че няма да си признаят никога

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #351 -: Юли 22, 2014, 08:07:46 pm »
„Заплашен е символът на Стара Загора – Аязмото, заради палежите, незаконната сеч на дървесина и заради гетото, което се разрастваше“, обясни Тодоров.

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2014/07/22/v-stara-zagora-pak-rushat-kyshti-na-romite-davat-teren-za-novi.233108

по Нова телевизия-сутрешен блок, даваха сателитна снимка на въпросният склон през 2004 е бил изцяло гора,без къщи и след  10 години има само къщи,гората е изсечена и всичко е незаконно присвоено,за какви кокошки  иде реч :91:


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #352 -: Юли 22, 2014, 08:13:58 pm »
ами да не би да е заради няколкото цигански къщи?
въобще дерето в поделението не е било затлачено с изпопадали дървета и не е текла от там вода от водохранилището, само че няма да си признаят никога

Всичко комплексно е било, но законите трябва да се спазват, а не да пляскаме в екстаз и неверие, че някой си върши работата
Много ме дразнят медиите, като вземат да ги дават как реват на умряло, а са били предупредени, Аязмото е чуден парк

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #353 -: Юли 23, 2014, 03:53:37 pm »
Правителството на Украйна-90 процента с юдейски произход. Нямам расови алергии, просто в стила на световната конспирация, мисля, е дълга темата и 8-домна откъм тайни /общества/ напр.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #354 -: Юли 23, 2014, 04:06:10 pm »
Правителството на Украйна-90 процента с юдейски произход.

Така го пишат, но дали е истина? Отаттък антисемитската пропаганда е по-разпространена, няма такава търпимост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #355 -: Юли 23, 2014, 04:06:55 pm »
Правителството на Украйна-90 процента с юдейски произход. Нямам расови алергии, просто в стила на световната конспирация, мисля, е дълга темата и 8-домна откъм тайни /общества/ напр.
Може да се направи подобна тема, поне на мен ще ми е интересно  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #356 -: Юли 23, 2014, 05:15:51 pm »
по Нова телевизия-сутрешен блок, даваха сателитна снимка на въпросният склон през 2004 е бил изцяло гора,без къщи и след  10 години има само къщи,гората е изсечена и всичко е незаконно присвоено,за какви кокошки  иде реч :91:
за такива кокошки, като мене
що не съборят кооперацията, която вдигнаха на общинска детска площадка пред лицевата страна на нашия двор- оставиха ни само за гаража и входната врата свободно място, по план кооперацията е на 4 етажа с гаражи, те я вдигнаха на 5 етажа, че и тавански етаж построиха, а след като я построиха не възстановиха отводните шахти, които поемаха дъждовната вода от наклонената улица, която стигаше до нашата ограда, сега водата от дъжда от улицата и този от отточната тръба на кооперацията подкопа оградата и се стича в нашия двор, в  мазата ни избива вода при по-силен дъжд, приземният етаж смърди на мухъл и е негоден за обитаване- писала съм толкова жалби още преди да започне строежа, но резултат- нулев!
Този, който строи кооперацията отдавна го гръмнаха в джипа му насред пътя, но мене какво ме грее това, като ми разсипа бащиния дом...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #357 -: Юли 23, 2014, 05:18:55 pm »
Значи трябва да раздухаш нещата-викай Нова тв, господари и т.н.
Кофти държава, какво да направим

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #358 -: Юли 26, 2014, 11:21:36 am »
Срам за българското здравеопазване!  :o

http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/majka-na-dve-deca-pochina-zaradi-skypi-konsumativi-6018334

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #359 -: Юли 26, 2014, 02:40:50 pm »
Срам за българското здравеопазване!  :o
То този срам не е от вчера и не е само при нас...