Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245818 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #750 -: Август 08, 2015, 08:06:51 pm »

П.П.П. Ако още някой пусне нещо за илюминати и жертвоприношения ще го изям.

Недей плаши така, че на някой може и да му хареса.  :012: Нали знаеш лафа: Яж ме мецо, яж ме! Колкото повече ме ядеш, толкова по-хубаво ми става!  :d030:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #751 -: Август 08, 2015, 08:10:37 pm »
Детето синдром на Марфан ли е имало? :( Простете, че винаги се интересувам от точната диагноза.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #752 -: Август 08, 2015, 08:32:00 pm »
Видях му снимка,нормално дете,Марфан се познава по очила,носа като човка,уши деформиран хрущял и тн. Има много синдроми ,обаче как точно детето на Президента ще засегнат :017: Детето е играло тенис при Маги Малеева,означава е било без пороци,диабети и тн .Има нещо тука...КГБ е известно с разработка на крем,който след ръкостискане предизвиква инфаркт,да не е свързано с дадените бази на американците на Черноморския бряг,Президентът мисля е главнокомандващ :017: Шансът за случайност е много малък,но едва ли ще разберем истината,може пък да са провокации,и въобще всичко е възможно,затова с политика не се занимавам,няма оправия ::)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #753 -: Август 08, 2015, 08:32:26 pm »
Детето синдром на Марфан ли е имало? :( Простете, че винаги се интересувам от точната диагноза.

Такова е предположението, Мира.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #754 -: Август 08, 2015, 08:44:06 pm »
Жалко за детето!  ???
Дано поне сега да е на по-добро място!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #755 -: Август 08, 2015, 08:45:33 pm »
Диагноза дисектирана аорта при дете ми се струва като вероятност нещо нищожно,особено  президентско дете точно,това е подозрително!Почти 100% е при възрастни със холистериново израждане на стената,аортата има три слоя ,средния поддава,в него навлиза кръвта,прави ,,джоб,, който стопира кръвта,сега обаче има лечение и достъпно дори в България-поставяне на стендове-пружинки,които отварят и държат отворено .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #756 -: Август 08, 2015, 08:48:19 pm »
На много "големи мъже" умряха синовете.Скоро един бе намерен починал от свръхдоза,без никога да е взимал наркотици,нито да е бил в тези среди.
Детето на президента сигурно е било пресирано психологически ,заради баща си-така се плаща недостойното поведение на родителите.Той не беше за този пост,но детето му не е било виновно
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #757 -: Август 08, 2015, 09:02:57 pm »
Може и така да е, но може и да е истина, че момчето е получило инфаркт. Може да се случва рядко, но се случва все пак.
Миналата или по-минала година почина момче на същите години на стадиона, тренирало е футбол, минавало е на профилактични прегледи, които за спортистите се правят в спортен медицински център, където се подлагат на натоварване.
Синът на Плевнелиев също е тренирал тенис на кортовете на Малееви, така че не е имал вродено заболяване, Бог да го прости, хубаво момче!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #758 -: Август 08, 2015, 10:06:22 pm »
Едната, въздържай се да определяш кой какъв статус, знания и т.н. има

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #759 -: Август 08, 2015, 10:11:13 pm »
Тук не виждам все от елита и аристокрацията да сме се събрали, а и тези, които са с по-висок социален статус, се броят на пръсти, нито биха тръгнали да го афишират.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #760 -: Август 09, 2015, 03:30:54 am »
Диагноза дисектирана аорта при дете ми се струва като вероятност нещо нищожно,особено  президентско дете точно,това е подозрително!
Подозрителното в случая е, че през седмицата в електронните медии се обсъждаше къде е Президентът, след като журналисти са се опитвали да се доберат до информация, а им е била отказвана и изведнъж се появява, но в траур и трагедията се е развила днес- за броени часове.
Иначе инфаркт може да се причини с вкаран въздух венозно, с голямо количество вода налята насила в гърлото- това по криминалетата съм гледала, а специално за водата личния лекар ми изчисли според килограмите, които тежа, да не пия повече от 4,5л когато трябваше да пия вода и чай като направих бъбречна криза преди години- на няколко пъти ме предупреди, че ако прекаля с течностите може да навредя на сърцето, в крайна сметка изпишках камъка след една бира 1/2л. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #761 -: Август 09, 2015, 06:20:52 am »
Много се извинявам,но не ме боли за тях-плебсът погребва много повече деца,но на никой не му пука,защото не са децата на висшия сегмент на обществото.Умират си децата без лекарства помощ,убити,изнасилени,прегазени,а извършителите се прикриват. .
За мъката точно на това семейство няма да орева форума-поне ще го погребат в красив ковчег.Бедните за да направят погребение се закопват в заеми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #762 -: Август 09, 2015, 08:08:50 am »
 МАРТИН КАРБОВСКИ: НЕЩАСТИЯ. ВИДОВЕ НЕЩАСТИЯ. И РАДОСТ ОТ НЕЩАСТИЕТО

Грубо казано.
Нещастията са само два вида.

Първите са шумните нещастия. Точно, когато не искаш да виждаш хора и уста проклина цяла Вселена, точно тогава всички коментират ТВОЕТО нещастие. В някаква степен то става тяхна работа, поминък. Това е едно от най-страшните неща в живота.

Вторите нещастия са тези, които минават безшумно. Тихите чудовищни несправедливости, които водят до един или друг вид смърт. И, които задължително НЕ СА в новините. Те са милиарди у нас. Точно, когато ти се иска да крещиш, че с теб се случва нещастие, тълпата е обърнала гръб и си разменя снимки с котенца.

Забравят те. Заравят те. Твоето нещастие е твърде повтаряемо, за да е новина. Новина е като умре детето на големеца. Едно от най-страшните неща на този свят. Когато една детска смърт е споделена, а милиони детски други смърти са статистика.

И тук идва радостта от нещастието. Има я, не се борете с нея. Тя я само пяната на оскотяването и обезчовечаването.
Големците трябва да си помислят - абе, братчета мили, кое ражда радостта от нещастието.
Но те са твърде заети да градят щастието на децата си. Докато твърдят, че градят щастието на децата НИ.

Радостта от нещастието е зловещата продукция на свят, в който хората смятат, че едно дете може да изкупи несправедливостите, свършени от родителите. Или техните неадекватности. Това е много черно нещо.

Радостта от нещастието е, защото на милиони ни се случва ужасът да живеем и умираме  тук, но съболезнования ще получат само привилигерованите. Както преди.

Непривилигерованите, освен нещастие, ще получат и липса на справедливост, унижение, както и убийствено примирение, смесено с изключителна злоба към бъдещето.

А това едва ли е едно от най-страшните неща в живота. Това е чист ад, без примеси.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #763 -: Август 09, 2015, 08:15:46 am »
Не знам за вас, но аз почти не можах да спя цяла нощ. Вече и в astro.com се намериха хора, които смятат, че може брат ми да не е жив.  :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #764 -: Август 09, 2015, 09:38:57 am »
Ето и единствените негови останали картини, които не е могъл да изгори, по простата причина, че първите две са в рамка, а иконата е рисувана върху дърво (в 12 клас още). Тогава изгори само тези рисувани върху хартия.