Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51408 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #165 -: Март 23, 2020, 01:05:08 pm »
А при каква Луна започна? Не съм обърнал внимание на това.
първият случай в Китай на 1 дек. 2019- пети лунен ден, което е първа четвърт, Луната е във Водолей
Луната е растяща и във фиксиран знак - значи може да продължи вечно?  :'( :'( :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #166 -: Март 23, 2020, 02:37:56 pm »
Луната е растяща и във фиксиран знак - значи може да продължи вечно? 
вечно няма, нали минава всички фази и влиза в новолуние с нов знак, започва нов лунен месец
и там овладяха положението, нямат нови случаи последните дни

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #167 -: Март 23, 2020, 02:39:59 pm »
Луната е растяща и във фиксиран знак - значи може да продължи вечно? 
вечно няма, нали минава всички фази и влиза в новолуние с нов знак, започва нов лунен месец
и там овладяха положението, нямат нови случаи последните дни
аз нямах предвид вируса, а затворничеството по домовете.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #168 -: Март 23, 2020, 02:43:28 pm »
Луната е растяща и във фиксиран знак - значи може да продължи вечно? 
вечно няма, нали минава всички фази и влиза в новолуние с нов знак, започва нов лунен месец
и там овладяха положението, нямат нови случаи последните дни
аз нямах предвид вируса, а затворничеството по домовете.
едното нали е следствие на другото, в Ухан са започнали поетапно да отварят квартални магазинчета

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус
« Отговор #169 -: Март 23, 2020, 07:45:46 pm »
значи може да продължи вечно?

Възможно е да продължи до края на м. май 2020 г.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус
« Отговор #170 -: Март 23, 2020, 11:00:22 pm »
значи може да продължи вечно?

Възможно е да продължи до края на м. май 2020 г.

То ако е само дотогава, ще е добре

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #171 -: Март 23, 2020, 11:11:34 pm »
значи може да продължи вечно?
Възможно е да продължи до края на м. май 2020 г.
То ако е само дотогава, ще е добре

Средата на Юли ще е голямо щастие и празненства, вероятно празнуване на "победата"... но след това ще се върне не веднъж. Тази коледа няма да се празнува. 28-29-ти Март минава Марс точно тези 2 дни и ще е тежко. След 7ми Април до към 14-ти добри новини, но за кратко 16-ти и 17-ти Нептун с лъжите си, а след това набързо става зле, към края на Април работата се завърща.
« Последна редакция: Март 23, 2020, 11:24:56 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #172 -: Март 24, 2020, 03:22:58 am »
значи може да продължи вечно?
Възможно е да продължи до края на м. май 2020 г.
То ако е само дотогава, ще е добре

Средата на Юли ще е голямо щастие и празненства, вероятно празнуване на "победата"... но след това ще се върне не веднъж. Тази коледа няма да се празнува. 28-29-ти Март минава Марс точно тези 2 дни и ще е тежко. След 7ми Април до към 14-ти добри новини, но за кратко 16-ти и 17-ти Нептун с лъжите си, а след това набързо става зле, към края на Април работата се завърща.
А кога приключва според теб? Виж още по-далеч.
За Коледа е странно да не се празнува, все пак е семеен празник и се празнува вкъщи, освен ако няма липса на храна повсеместно, Нова година по-вероятно да бъде забранена.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус
« Отговор #173 -: Март 24, 2020, 08:31:20 am »
Неастрологичната оптимистична прогноза е една година. Нима някой наистина мисли, оставете на страна нептун и марс, че това което става сега, ще бъде прекратено изведнъж след 2 месеца?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #174 -: Март 24, 2020, 11:03:40 am »
Неастрологичната оптимистична прогноза е една година. Нима някой наистина мисли, оставете на страна нептун и марс, че това което става сега, ще бъде прекратено изведнъж след 2 месеца?

Сегашните тягостни аспекти се махат ~Март 2023-та , но след това идва Нептун...
AP/CU=KR/PO/MC

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус
« Отговор #175 -: Март 24, 2020, 11:08:39 am »
Аз имах предвид това, което пита Веско -

Луната е растяща и във фиксиран знак - значи може да продължи вечно?
аз нямах предвид вируса, а затворничеството по домовете.

че може да е до м. май, въпреки че около Великден предполагам, че ще можем да се придвижваме междуградски по-свободно за известно време.

После ще дойде новият по-опасен и вече истински целенасочен вирус - BezKinti-2020 (: и ще се усети истинският ефект на Короната - икономическата криза. Самата политическа конспирация с тоя вирус ще продължи най-малко още поне година.

Уилям Ган го е казал повече от добре още преди 70-80 г., че нещата се случват на цикли, през определен период от 90 г. и е прогнозирал тотален икономически срив през 2020 година.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Прочетох писмото на известен ит. лекар, който споделя за безизходицата, в която се е намирала страната и как са молели за помощ ЕС и др. европ. държави за апарати за обдишване, но им е било отказвано и не са получили помощ отникъде...

Да се внимава и ако някой реши да се лекува с нестероидни противовъзпалителни и аспирин - по време на епидемията през 1918 г. се наблюдава 60% смъртност при хората, които са развили пневмония и са лекувани с аспирин!
« Последна редакция: Март 24, 2020, 11:16:51 am от romantica »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Коронавирус
« Отговор #176 -: Март 24, 2020, 11:09:19 am »
Мисля си, че е само началото, септември астрологично ще е доста критично. САЩ положението се влошава, Европа, изключая Италия тепърва ще пламва. В Китай не е ясно дали няма да пламне отново. Въобще не коментирам икономически... Дори лятото да се успокои обстановката, ще има нов бум, ако до тогава няма ефективно лекарство или ваксина

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Коронавирус
« Отговор #177 -: Март 24, 2020, 11:22:14 am »
Моето мнение е,че това е само началото.Тепърва ще се разраства процеса, като пика го очаквам 2021 година.Светът вече няма да е същият след като този вирус се укроти.Според мен дълго ще носим последствията,които ще нанесе на икономиката и на човечеството въобще.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус
« Отговор #178 -: Март 24, 2020, 11:27:27 am »
Е, ама романтика иска да се придвижва по-свободно покрай Великден

Не го мислете като безкрайно зло, от което няма отърване и спасение, стойте си максимално вкъщи, най-трайно да се задържа по 3 дни върху повърхност-като не срещне приемник, умира тая гадост. Супер просто и ефективно, иска се дисциплина

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #179 -: Март 24, 2020, 01:01:07 pm »
Излюпих се по нощите, 3-4часа и писах, писах, ама всичко се затри. Соларът на България за 2020г.имам предвид. По картата на Левин. Положението е критично наистина, но не чак трагично. В соларът има възврат освен на Слънце, на Венера, Юпитер, Уран. Беше добре да се направят възвратни карти на планетите. Но все пак подчертани са 10,2 и 4 домове. Според мен пари ще има, вероятно ще дойдат средства, ще има помощи. Вече обявяват дарения. Ще се включват и още. Църквата, като институция може да претърпи критики, заради нехайството относно забраните за събиране на много хора на едно място. Промени в законодателната власт.