Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51406 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #330 -: Март 30, 2020, 09:41:08 pm »
Прочетох,че Марс е най-опасен в своята последна четвърт,до изчезване.Войните започвали когато Марс е западен.В Астрономичен календар има всички данни за планетата,но не се ориентирам с термините.Ако направим карта за 2024г.за кой ден и час да бъде?
Сега Марс западен ли е?

Сега  Марс изгряв сутрин, източен е, по-горещ, по-опасен в своите негативни прояви, не е в своето семейство. Западен ще стане, след кулминацията си, т.е. на есен. Войни има непрекъснато и могат да започнат и при фазова Венера. Но, според положението, статуса на Марс може да се определи какъв е поводът, за какво е войната, според това кой "управлява" Марс, т.е., кой му дава заповедите. Няма логика, когато Марс е омаломощен, т.е. в последна четвърт, да се започва война, освен ако не се търси бързо приключване на конфликта.
Да Рени и аз така си помислих.Прочетох го в "Омени и хелиакални фази"-резюме от лекциите на Румен Колев

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #331 -: Март 30, 2020, 10:27:40 pm »
А вие всички гласувахте ли в петицията за стоп на 5G мрежата? Помолете и вашите близки, познати и приятели също да гласуват и колкото се може повече хора. Не трябва да оставаме безучастни, дори и да не можем да повлияем на това.
ти сериозно ли?
нали уж беше завършил информатика, поне малко имаш технически познания, за да си наясно що е туй животно 5G?
от миналата година я има тази мрежа в Нидерландия, в Австрия, където бях, в Мадрид, където съм от половин година, и ако причиняваше някакъв дискомфорт първа щях да усетя, тъй като съм изключително чувствителна към изменения на магнитното поле, лягам болна при по-сериозни магнитни бури и усещам земетресенията, дори на километри. А, умрели птици също не видях  :)
По време на пандемията от инфлуенца, позната като "испански грип" , не е имало безжични телефони и никакви G мрежи, ама на- умрели са хора на няколко континента.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%BF

Корея2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Коронавирус
« Отговор #332 -: Март 30, 2020, 10:49:07 pm »
За мен лично е вярно написаното,
Пази се!
Марс в Близнаци в 12д - белите дробове са уязвими
Благодаря за “ загрижеността”, но си плащам редовно здравните осигуровки като редова селска даскалица, която не чака на мъжа й да я издържа, пък и  с никакъв Марс, снаха ми е пулмолог, та белите ми дробове са ми писледна грижа.
Един съвет и от мен- паник атаки се лекуват като се изправиш срещу страховете ти, така че защо не остана като доброволец в Мадрид , за да помагаш на лекарите , които изнемогват?
По темата- вчера говорих с приятелка от Сеул. Животът си тече както преди, ограниченията са отпаднали и само носенето на маски им напомня за кошмарът преди дни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #333 -: Март 30, 2020, 11:05:13 pm »
Прочетох,че Марс е най-опасен в своята последна четвърт,до изчезване.Войните започвали когато Марс е западен.В Астрономичен календар има всички данни за планетата,но не се ориентирам с термините.Ако направим карта за 2024г.за кой ден и час да бъде?
Сега Марс западен ли е?

Сега  Марс изгряв сутрин, източен е, по-горещ, по-опасен в своите негативни прояви, не е в своето семейство. Западен ще стане, след кулминацията си, т.е. на есен. Войни има непрекъснато и могат да започнат и при фазова Венера. Но, според положението, статуса на Марс може да се определи какъв е поводът, за какво е войната, според това кой "управлява" Марс, т.е., кой му дава заповедите. Няма логика, когато Марс е омаломощен, т.е. в последна четвърт, да се започва война, освен ако не се търси бързо приключване на конфликта.
Да Рени и аз така си помислих.Прочетох го в "Омени и хелиакални фази"-резюме от лекциите на Румен Колев

Сафо, не знам как се тълкуват омените. Миналата година, преди новия цикъл Слънце/Марс септември, цяло лято Марс беше в последна четвърт- война, по-различна от водещите си през последните 50 г ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #334 -: Март 30, 2020, 11:08:26 pm »
Един съвет и от мен- паник атаки се лекуват като се изправиш срещу страховете ти, така че защо не остана като доброволец в Мадрид , за да помагаш на лекарите , които изнемогват?
По темата- вчера говорих с приятелка от Сеул. Животът си тече както преди, ограниченията са отпаднали и само носенето на маски им напомня за кошмарът преди дни.
Загрижеността беше без кавички, но е нормално човек да проектира собствените си чувства върху другите.
Аз все още съм жител на Мадрид и със здравна карта/личен лекар там! А не съм останала, защото представи си, съм дошла за рождения ден на внука си в София, когато още нямаше заразени и извънредно положение тук и там, никой не е очаквал какво ще се случи след седмица.
Не се страхуват само дебилите, а и страховете ми са основно за близките, а не за себе си. Роди и отгледай деца, че да разбереш за какво говоря. И е нормално мъж да издържа жена си, обратното е трагедия- жена да си плаща на мъж, за да я изклати...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #335 -: Март 30, 2020, 11:17:26 pm »
Благодаря за...

За спомен на Корея2 от Корея1

Да се издам и аз- Мимс от Астросайт и Уинтъра от Артиса.
Писах на Акрукс едно съобщение в началото, тя май го прие не точно както трябваше- просто бях щастлива, че я открих. :19: Нейните тълкувания бяха винаги точни на 100%-та.
На мен определено ми мина първоначалната краста по астрологията и Тарото, слабост си ми остават само хорарите любовни , те ме изкушават да им хвърля едно очо.

А аз съм си все същата, но такъв е животът - днес ти махат, утре те махат :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус
« Отговор #336 -: Март 30, 2020, 11:23:41 pm »
Ама вие сериозно ли?!? Статия от “от извора”???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус
« Отговор #337 -: Март 30, 2020, 11:43:24 pm »
Ко  ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #338 -: Март 31, 2020, 06:09:32 am »
Хората като цяло са непоследователни. Това че си направил някому добро, не значи че същия този човек утре няма да направи, каже нещо срещу теб, дори да ти навреди. Утопия е да вярваш, че по този начин си се уредил да ти връщат добро, реципрочно. Хората променят мнението си за някого или им го променят. Или просто си гледат интереса и следват накъде духа вятъра. Само човек, който ти е емоционално близък, може да бъде благодарен в основния смисъл на тази дума. С това искам да кажа, че Корея не е изключение. Според мен тя винаги е смятала, че всичко в живота е въпрос на избор. Човек сам избира каква да му е съдбата.
А акрукс си е все същата. От времето, в което  я знам като участник по астрологичните форуми. От астросайта, през астроартис до сега. Нейната "загриженост", когато се почувства лично засегната.
Едва ли има смисъл да се надцаквате на база кой родил, кой не. Да си "вадите" на тезгяха преимуществата. Кой е по прав и най. Не е въпрос на лични заслуги. Всекиму според съдбата. За един е възможността да няма деца.
« Последна редакция: Март 31, 2020, 07:00:41 am от starinthenightsky »

Корея2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Коронавирус
« Отговор #339 -: Март 31, 2020, 10:09:44 am »
😂😂😂
За пръв път срещам някой толкова заинтригуван от собствената ми особа, евала.
Деца нямам по собствено желание, казвам го с ръка на сърцето.
Щях да бъда майка като теб- вечно недоволна, неговореща си с тях, непоследователна, груба.
Отделно два брака с един и същи човек малко ме навежда на комедия с елементи на трагедия.
Това знам за теб и ми е достатъчно.
Иначе плащаме по равно с клатещият ме, не чакам на него. И не се озъртам за нещо по- добро.
Влизам в твоя тон, никога не съм го правила.
Отношението ти към хората е показателно що за човек си.
Колкото до съдбата, нужно е да приемеш това, което ти поднася и да извлечеш най- доброто от себе си. Човек винаги има избори, стига да не се е фиксирал в нещо на всяка цена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #340 -: Март 31, 2020, 10:57:58 am »
😂😂😂
За пръв път срещам някой толкова заинтригуван от собствената ми особа, евала.
Деца нямам по собствено желание, казвам го с ръка на сърцето.
Щях да бъда майка като теб- вечно недоволна, неговореща си с тях, непоследователна, груба.
Отделно два брака с един и същи човек малко ме навежда на комедия с елементи на трагедия.
Това знам за теб и ми е достатъчно.
Не се ласкай толкова де, не си ми толкоз интересна. Само поисках да видя кое ти не е наред в момента, затова потърсих назад в профила ти натала. Оказа се, че не е въпрос на лоша синастрия, а твой личен проблем, за който Рару намекна с транзита на Марс над твоя Меркурий, натално в опозиция със Сатурн, за която пише:
Подозрительность, оборонительная позиция. При плохом гороскопе - интриги, коварство. Пессимизм, везде видят плохое, поэтому у них мало друзей. Большое честолюбие, требующее признания, но путь к нему ведет через массу препятствий. Интеллектуальная ревность вызывает у их коллег враждебные чувства. Трудности общения, консерватизм мышления, негибкость мешают карьере. Они мишень для выпадов. При очень плохом гороскопе - узколобость и упрямство. Нервные нарушения и болезни органов дыхания. Курение очень вредно.

А това, че съм споделяла, най-вече в темите за лунации, какво влияние е оказало на мен и дъщерите ми дадено Новолуние, Пълнолуние или затъмнение, е било с изследователска цел, а не да ме изкарваш "вечно недоволна, неговореща си с тях, непоследователна, груба майка" След тези думи, мога да кажа само едно и спирам: Поздрави на майка ти!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус
« Отговор #341 -: Март 31, 2020, 10:59:30 am »
Защо не спорите астрологично, а се надцаквате по житейски параграфи, отстрани ми е малко смешно, и за разлика от Стар, не го приемам като цялостно изражение на кръговрата в живота. Всеки си има дни и дни, гледайте философски на нещата-нито на акрукс ще й се накриви кепето от Корея, нито обратното, тогава какъв е смисълът?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #342 -: Март 31, 2020, 11:09:03 am »
А акрукс си е все същата. От времето, в което  я знам като участник по астрологичните форуми. От астросайта, през астроартис до сега. Нейната "загриженост", когато се почувства лично засегната.
В случая не беше точно така, ама нейсе... Няма с какво да ме засегне корейката по никакъв начин, аз нали си знам каква съм, както и близките ми хора, на които държа :) Потърсих натала ѝ, за да видя синастрията ни, а като видях къде и в какъв знак има натално Марс, си спомних какво съм чела навремето в една от книгите на Гудман, което, за съжаление, се потвърди за мой близък приятел, който почина от рак на белите дробове на 33г. , да почива в мир, голям красавец беше и добър човек!

Корея2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Коронавирус
« Отговор #343 -: Март 31, 2020, 11:39:43 am »
Папи, моите постове можеш да ги затриеш.
И последно към дамата - никога в живота си не съм си позволявала подобни грубости към човек, още повече да се излагам онлайн.
Имам обаче едно чувство за справедливост, ти ще кажеш по кой аспект в карата, защото не съм толкова навътре. Цялото това заяждане с потребители, те да кажат А , ти веднага да го поправиш на Ъ- ми не мога да се въздържа и да толерирам подобно унизително в някои случаи отношение.
Ти сама цитира какво съм писала за теб и противоречията ни не са за пръв път.
Това беше от мен, хубав ден на всички!

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #344 -: Март 31, 2020, 02:45:49 pm »
:P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)
AP/CU=KR/PO/MC