Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 92107 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #735 -: Април 06, 2021, 01:59:34 pm »
и в колите си са маскирани докато шофират............дебилна история/истерия
още от самото начало ,маска не слагам.........наложи се при смяната на личната ми карта да съм с наморник
Оставам си на същото мнение.......маските са абсурдни.Има вирус,то е ясно,в пъти по-заразен и опасен от други вируси.Но,ще ме извинявате,но не ползвам никакви дезинфектанти,не се мия по сто пъти,не се пръскам,ръся и прочие простотии......не ми пука.Синът ми,който като истинска дева хипохондрик,какви ли не мерки вземаше,не излизаше от вкъщи,не се събираше с никой,с маска,с мокри кърпи,дезинфектанти непрекъснато и се разболя/зарази.
Някъде в картите ни пише от какво ще умрем.
Има един страхотен филм "Острието"-От какво умират хората в планината?
                                                       –От страх.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #736 -: Април 06, 2021, 02:13:33 pm »
Е,Тагетес,не толкова буквално де. ;D
Юпитера нали е в Луната ти
« Последна редакция: Април 06, 2021, 02:15:08 pm от Сафо »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #737 -: Април 06, 2021, 03:39:22 pm »
Аз лично не одобрявам хората, които не приемат на сериозно опасността от ковид. Аз много често срещам такива хора, които не носят маски, където е задължително и обясняват, че това било лъжа, те не вярвали във вируса, не се страхуват и т.н. Това ми звучи като "Голяма работа, че ще се разболееш, на мен не ми пука, или че някой твой познат се разболял или умрял, нали всички ще умрем". Ей на такива от сърце им пожелавам да ги тръшне ковид и после да си спомнят своето отношение. Толкова тъпи хора, не че трябва да вярват, това не ме интересува, просто да им пука за ближните, а не просто да са егоисти, каквито има много и никаква полза от тях.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #738 -: Април 06, 2021, 05:12:14 pm »
Аз лично не одобрявам хората, които не приемат на сериозно опасността от ковид. Аз много често срещам такива хора, които не носят маски, където е задължително и обясняват, че това било лъжа, те не вярвали във вируса, не се страхуват и т.н. Това ми звучи като "Голяма работа, че ще се разболееш, на мен не ми пука, или че някой твой познат се разболял или умрял, нали всички ще умрем". Ей на такива от сърце им пожелавам да ги тръшне ковид и после да си спомнят своето отношение. Толкова тъпи хора, не че трябва да вярват, това не ме интересува, просто да им пука за ближните, а не просто да са егоисти, каквито има много и никаква полза от тях.
О,много мило.Мерси боку! ;D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #739 -: Април 06, 2021, 05:35:55 pm »
Аз лично не одобрявам хората, които не приемат на сериозно опасността от ковид. Аз много често срещам такива хора, които не носят маски, където е задължително и обясняват, че това било лъжа, те не вярвали във вируса, не се страхуват и т.н. Това ми звучи като "Голяма работа, че ще се разболееш, на мен не ми пука, или че някой твой познат се разболял или умрял, нали всички ще умрем". Ей на такива от сърце им пожелавам да ги тръшне ковид и после да си спомнят своето отношение. Толкова тъпи хора, не че трябва да вярват, това не ме интересува, просто да им пука за ближните, а не просто да са егоисти, каквито има много и никаква полза от тях.
О,много мило.Мерси боку! ;D

♒😷🤓

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #740 -: Април 07, 2021, 11:18:26 am »
Оставам си на същото мнение.......маските са абсурдни.Има вирус,то е ясно,в пъти по-заразен и опасен от други вируси.Но,ще ме извинявате,но не ползвам никакви дезинфектанти,не се мия по сто пъти,не се пръскам,ръся и прочие простотии......не ми пука.Синът ми,който като истинска дева хипохондрик,какви ли не мерки вземаше,не излизаше от вкъщи,не се събираше с никой,с маска,с мокри кърпи,дезинфектанти непрекъснато и се разболя/зарази.


Като нищо може ти да си го заразила, ако живеете заедно
Вирусът се задържа на повърхности, не става въпрос за хипохондризъм, а и какво ще стане, ако си умиеш ръцете?!?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #741 -: Април 08, 2021, 06:59:58 pm »
Папи,всичко е възможно,не живеем заедно.Мия си ръцете,разбира се,просто не се вманиачавам на тази тема.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #742 -: Април 09, 2021, 10:45:53 am »
https://www.svobodnaevropa.bg/a/31191252.html
Изследване на Оксфорд: Една трета от хората с COVID-19 развиват психични или неврологични проблеми

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #743 -: Април 09, 2021, 11:09:02 am »
Да, ваксинирайте се, ваксинирайте се.
Значи, че ако не умрете, ще сте луди или инсултни, все инвалиди.
Ако е истина, защо човечеството не направи нещо срещу инженерите на вируса, виновните за неговото разпространение.
А и Оксфорд са същите онези със спорната ваксина... Да им имам конфликтните изследвания
Ако не е истина, защо се мамят хората, за да се ваксинират зорлян.
« Последна редакция: Април 09, 2021, 11:18:21 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #744 -: Април 14, 2021, 07:02:26 am »
Къде изчезна Веселин,разтревожих се....... ::)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #745 -: Април 15, 2021, 09:06:54 pm »
Къде изчезна Веселин,разтревожих се....... ::)
Наистина ли?
Мързи ме да пиша.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #746 -: Април 16, 2021, 02:20:05 pm »
https://eurocom.bg/new/blgarski-shcham-nov-variant-na-koronavirusa-se-poyavi-u-nas
БЪЛГАРСКИ ЩАМ: Нов вариант на коронавируса се появи у нас

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #747 -: Април 16, 2021, 03:29:18 pm »
Къде изчезна Веселин,разтревожих се....... ::)
Наистина ли?
Мързи ме да пиша.
наистина.....мързелувай си :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #748 -: Април 18, 2021, 07:32:50 am »
Принц Филип е бил и пророк. Ами, ако се прероди? Всъщност, такова прераждане ще му отива.
https://thebulgariantimes.com/%d0%9a%d0%9e%d0%92%d0%98%d0%94-20/

Във втория цитат той казва, че хората предизвикват военни сблъсъци, а накрая казва, че войните се правят насила за намаляване на населението, именно от управляващите. Даяна умря заради кралското семейство, и колко други хора още. Тя е споделила на своя приятелка, че правят ритуали и се превръщат в гущери... Нищо чудно. Извънземните отдавна са на земята. И както каза космонавта на Стойчо Керев, "Те ни управляват". Някой ден ще се покажат. Който иска, да им се радва.
« Последна редакция: Април 18, 2021, 07:53:02 am от Хермес »