Автор Тема: Пълнолуние 2 окт. 2020г.  (Прочетена 9136 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« -: Септември 17, 2020, 03:51:08 pm »
Пълнолунието ме засяга лично, тъй като съвпада с моя нов солар и се случва малко след началото на новия ми лунар, нали съм пълнолунна по рождение...
Прикачвам карта и очаквам мнения:



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #1 -: Септември 17, 2020, 10:32:37 pm »
Пълнолунието ме засяга лично, тъй като съвпада с моя нов солар и се случва малко след началото на новия ми лунар, нали съм пълнолунна по рождение...
Прикачвам карта и очаквам мнения:
Акрукс в 8 нат.,а в натала Луната е у11 при теб.Сол.асц е в рак,така ли да разбирам?
Възможно е мъжа ти да придобие нещо,или второто дете.Интервенция при приятелка.Печалби,наследства,застраховки.По овен е глава,горна челюст,бих предположила проблем със зъби при някой.Родителска ос,дом.Марс на к11,това е 8ми на родител,1ви на приятел/ка.Слънце,Уран ,Луна са в един градус-изненади.Нептун на к10.Изява ,публичност.
« Последна редакция: Септември 17, 2020, 10:40:24 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #2 -: Септември 17, 2020, 11:00:55 pm »
При мен е по оста 3-9 дом.
Слънцето тук съвпада с наталния ми Марс.
Пълнолунието попада в твоя 9ти дом в хармоничен аспект със Слънцето ти в 6ти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #3 -: Септември 17, 2020, 11:10:23 pm »
При мен в 11 дом,опозе Уран.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #4 -: Септември 18, 2020, 02:35:03 am »
Акрукс в 8 нат.,а в натала Луната е у11 при теб.Сол.асц е в рак,така ли да разбирам?
Възможно е мъжа ти да придобие нещо,или второто дете.Интервенция при приятелка.Печалби,наследства,застраховки.По овен е глава,горна челюст,бих предположила проблем със зъби при някой.Родителска ос,дом.Марс на к11,това е 8ми на родител,1ви на приятел/ка.Слънце,Уран ,Луна са в един градус-изненади.Нептун на к10.Изява ,публичност.
Пълнолунието е в 8д, а сол АС е в самото начало на 11д Рак, родители живи нямам, на моя мъж родителите са живи на по 80 и 83г.За горната челюст позна- с импланти съм, и ако добре ги е приел организма ще съм с фиксирана протеза от цирконий след месец-два. Големи надежди имам да продам едни ниви, които племенникът ми беше харизал зад гърба на безскрупулен арендатор, за да поставя импланти и на долната челюст, докато все още може, след година може да е късно, понеже костта намалява.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #5 -: Септември 19, 2020, 12:57:13 am »
При мен е в 10- ти дом, квадрат с нат Луна и АЦ, опозиция с нат. Плутон У6.
Като нищо ще преминем пак на обучение по къщята, това са ми очакванията от лунацията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #6 -: Септември 19, 2020, 09:00:12 am »
На върха на втори дом в квадрат с луната ми у6 в пети дом и в опозиция с Венера у3 у8 и Марс у2.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #7 -: Септември 19, 2020, 12:58:58 pm »
В съвпад с прогресивна венера, като марс е в съвпад с наталната.

С квадратурата на марс, диспозитор на пълнолунието в квадрат с директерн сатурн - няма ли най накрая да изринем управляващите?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #8 -: Септември 22, 2020, 01:18:09 pm »
Слънцето съвпада точно с натален юпитер в 4-ти дом . Юпитер ми управлява 10-ти дом и 6-ти дом... Да видим  :)

А, също така, пълнолунието квадратира слънцето ми в Рак доста точно  ;D Бе може и да не е весело.. но ще видим
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #9 -: Септември 22, 2020, 05:15:09 pm »
Слънцето съвпада точно с натален юпитер в 4-ти дом . Юпитер ми управлява 10-ти дом и 6-ти дом... Да видим  :)

А, също така, пълнолунието квадратира слънцето ми в Рак доста точно  ;D Бе може и да не е весело.. но ще видим
значи, пълнолуние опозиция Юпитер и квадрат Слънце... В 12 дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #10 -: Септември 22, 2020, 05:20:14 pm »
При мъжа ми лунацията е в 4 дом опозе слънце/луна/уран. И понеже е новолунен, мисля по дома като притежание нещо ново. И при родителско тяло събитие.
Може и да финализира сделка с жилище. Ще видим....
« Последна редакция: Септември 22, 2020, 05:22:06 pm от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #11 -: Септември 23, 2020, 04:45:23 pm »
Пълнолунието ми е в 6д. Съвпада със соларен МЦ и е в опозиция на дир. СЛВ и Марс (т.е. тр Слънце съвпада с тях) - не знам дали тези аспекти с прогностичните методи имат значение. Все се опитвам да забележа, но картата ми е толкова аспектирана и с конфигурации, че не знам кое събитие от кой аспект идва.
Тр Венера ми е върху натални Марс и СЛВ.
Тр Марс ми е върху К7.

Сигурно ще е нещо, свързано с работата или партньорството.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #12 -: Септември 23, 2020, 07:03:04 pm »
Слънцето съвпада точно с натален юпитер в 4-ти дом . Юпитер ми управлява 10-ти дом и 6-ти дом... Да видим  :)

А, също така, пълнолунието квадратира слънцето ми в Рак доста точно  ;D Бе може и да не е весело.. но ще видим
значи, пълнолуние опозиция Юпитер и квадрат Слънце... В 12 дом.

Моето Слънце е в конюнкция с асцендент, така че не знам дали нат. слънце се пада все пак в 12-ти дом или вече идва в 1-ви заради съвпада.

Но ми е стресирано какво ли ще донесе.

Изглежда заради този квадрат, единственият изход ще е по 7-ми дом, единствената "свободна точка" ще е Козирог.
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #13 -: Септември 25, 2020, 05:21:45 pm »
Yeah, нали е пълнолуние, гледаме Луната в кой натален дом попада, там е събитието, ако има такова.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 окт. 2020г.
« Отговор #14 -: Септември 26, 2020, 02:42:38 am »
Моето Слънце е в конюнкция с асцендент, така че не знам дали нат. слънце се пада все пак в 12-ти дом или вече идва в 1-ви заради съвпада.

Но ми е стресирано какво ли ще донесе.

Изглежда заради този квадрат, единственият изход ще е по 7-ми дом, единствената "свободна точка" ще е Козирог.
Е, няма как да идва в 1-ви, характеристиките му са на дванайсетодомно Слънце, а съвпадът му с АС е отделен аспект със самостоятелно тълкуване.
Изход в 7д няма какво да търсиш, Пълнолунието при теб е в 10д. в опозиция на Юпитер и квадрат на Слънце, ще активира теми по 10д., които по някакъв начин може да наранят самочувствието ти, да засегнат твой баща, шеф, важен за тебе мъж; ако си планирала далечно пътуване да пропаднат плановете или да се охарчиш..