Автор Тема: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей  (Прочетена 26973 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #45 -: Декември 16, 2020, 01:00:44 pm »
Възможно ли е интернет да спре за дълго ;D
Футбол и Музика
Как тогава без наличието на интернет ще съумеят на дълго време да държат в младите хора и децата по домовете? В днешно време твърде малко млади хора гледат телевизия, още по-малко слушат пък радио. От къде те ще се информират за вируса, как ще ги настройват негативно постоянно и да ги заливат с информация по какъв начин могат да умрат, както и да ги убеждават за ваксините, ако не по интернет? Очаквам  скоро реклами в ютуб и за ваксините, както в момента постоянно пускат реклами преди клипчетата за Foodpanda и takeaway.
Да не говорим пък, че в България се обсъжда съвсем сериозно възможността за електронни рецепти и направления, а без наличие на интернет, това няма как да стане.
Веселин, това е цикъл, който започва сега и ще продължи около 30години до следващия. Говорим за различни неща.. ако имаш предвид другата тема за ингрес на няколко планети за кратък период от време.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #46 -: Декември 16, 2020, 01:48:18 pm »
Рени,и сега какво....? Доколкото разбрах от статията ,съвпада вече се е случил и по тропическия и по сидералния зодиак на 14.09.2020?..........Или аз нещо не съм разбрала правилно... :-X

Нали, разбра защо се разглежда точката на средните съединения, цикъла не е точно 20 г.
Тълкува се момента и на средните съединения, и на истинските. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #47 -: Декември 16, 2020, 06:41:37 pm »
starinthenightsky,

Много интересно, благодаря за информацията.
При мен началния градус на Водолей, попада в 9-ти дом, а МЦ е на 8*.
Тази година възстанових права в първия университет, в който учих и до сега съм взела 8 изпита.
Остават ми само 2 и ще се дипломирам.
Обмислям варианта да запиша и магистратура, свързана със здравеопазване.
Като Юпитер и Сатурн на 21.12 образуват секстил със Слънцето (У4) и Юпитера (У7-У8) ми в 11-ти дом в Овен.
Интересно ми е какво ще се случи. Да не взема да стана известна :D


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #48 -: Декември 21, 2020, 11:34:24 am »
Да ви кажа, муданно мога да разбера до какво води цикъла. Но в личен план не мога.

Точно на К4 ми е. Забито като пирон. Козирог заключен в 3д, а Юпитер е У3. При тези цикли знам, че се гледат старите управители на домовете, значи Сатурн ми управлява и 4д.
Юпитер дава, Сатурн взима. Юпитер ми е в 10д, а Сатурн ми е в 11д. Ама никакво тълкувание не ми хрумва.
Освен, че най-накрая обмислям да си куп собствено жилище, но въобще не ми се влиза в огромни ипотечни кредити. Сякаш сега ми е по-добре. Знам ли...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #49 -: Декември 21, 2020, 05:50:01 pm »
Едва ли лично този съвпад ще даде чак такова отражение върху всеки индивид, освен ако няма точни аспекти към лични планети.
При мен е в началото на 8- ми дом.
Това, което забелязвам при мен- от седмица гледам канали в You Tube с таро подредби или гадания на кафе и невероятно , но факт- подредбата или чашата, която си избера, описва 1:1 моята ситуация/ от любопитство изслушвам и останалите/
При предния престой на Юпитер, мой У6 , бях в страхотна депресия , сега усещам , че вървя натам с всеки изминал двн.
И за капак, бившия идиот, който не бях чувала от средата на октомври, вероятно се е прибрал и всеки ден се заяжда чрез съобщения.
Та така- силно Плутоново ми е, но той и Плутон наближава К8.
Липсва ми ежедневното пълноценно общуване с хора както никога досега- винаги съм била саможивник и съм се стремяла към изолация.
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 06:53:13 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #50 -: Декември 21, 2020, 06:46:48 pm »
В колко часа е точният съвпад за територията на юж. Бг - 19.17 или 20.17 ч., защото различните астролози различно пишат.
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 07:12:10 pm от romantica »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #51 -: Декември 21, 2020, 06:54:01 pm »
По телевизията казаха за 19, сега чета в 20 , нямам идея, но в тези гъсти облаци все тая.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #52 -: Декември 21, 2020, 07:07:17 pm »
Точният съвпад е в 20.20ч  за България

КАРТА

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #53 -: Декември 21, 2020, 08:04:31 pm »
Да ви кажа, муданно мога да разбера до какво води цикъла. Но в личен план не мога.

Точно на К4 ми е. Забито като пирон. Козирог заключен в 3д, а Юпитер е У3. При тези цикли знам, че се гледат старите управители на домовете, значи Сатурн ми управлява и 4д.
Юпитер дава, Сатурн взима. Юпитер ми е в 10д, а Сатурн ми е в 11д. Ама никакво тълкувание не ми хрумва.
Освен, че най-накрая обмислям да си куп собствено жилище, но въобще не ми се влиза в огромни ипотечни кредити. Сякаш сега ми е по-добре. Знам ли...
Събитие при родител,племенник,дом,жилище.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #54 -: Декември 21, 2020, 09:07:41 pm »
Live Stream The Great Conjunction of Jupiter and Saturn -

https://youtu.be/LHNwLqza37k

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #55 -: Декември 21, 2020, 09:26:43 pm »
Само не разбрах  събитията до колко време могат да се очакват ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #56 -: Декември 21, 2020, 10:48:32 pm »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #57 -: Декември 23, 2020, 06:31:20 am »
При мен двете планети държат ъгли и са в опозиция в натала по оста 6/12 домове. Цикълът им ще е съвпад с нат. Меркурий, 2*орбис и квадрат към себе си. 9дом.Секстил нат. Нептун , тригон асц.
Прогресивни Венера, Меркурий и луна са в телец върху нат. Сатурн.
В чест на великия съвпад,на деня точно,получих ужасна криза,с треперене ,все едно съм потопена в ледена вода,повръщане.В Лунара ми ,Марс у8 лун е в 1ви дом,сх.квадрат Плутон ,който в деня е точен.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #58 -: Декември 23, 2020, 05:45:52 pm »
Точно в часа на съвпада ,започна невидимата атака към мен. Бял ден не съм имала и стигнах до изтощение от нервен срив .Останах без компютри, не можех да работя, притискат ме, имах за първи път рекламации от недоволни клиенти ..Направо не вярвах на очите си. От няколко дни съм в някаква месомелачка, днес в момента, в който легнах да не падна от изтощение и лапнах Валидол, че нямам друго ,ми звънна телефона и пак, готова да отказвам, ми казаха, че имам подарък- торта изненада  :o, която да получа от една сладкарница  :o Една моя приятелка която живее в чужбина я е поръчала още от лятото  ::) Имах много клиенти, които загубих и останах без компютри, сега започвам кажи речи от нулата-всички програми се инсталират на ново -нови версии, трябва да се ъпгрейдвам в движение .Загубих и паролите си, едвам влязах на няколко места ,останах без интернет ,но имам Торта бе  :D Това е моят филм с любезното сътрудничество на Сатурн и Юпитер. Не съм гледала кое къде ми се пада ,нямам време от гърч. Трябва да се събера, за да почна пак да работя  ::)И други изненадващи подаръци получих вчера -и дда-пак има за ядене  :o

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #59 -: Декември 23, 2020, 08:37:03 pm »
Забелязвам, че съвпадът е донесъл предимно напрежение при много хора. Понеделникът беше луд ден, а доста неща се обърнаха. Не знам дали точно той е причината.
Хаосът с ЮК и полетите, напрежение в работата и др такива
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински