Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16237 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Хороскопите на популярни астролози
« -: Февруари 24, 2021, 08:02:10 pm »
Ако имате хороскопите на популярни астролози, може да се обсъдят.

Много ме интересува дали някой има картата на Филип Филипов, защото изучавам манията за величие.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2021, 11:12:14 am »
Юпитер е този, който преувеличава. Статуса му, фазата, дават такава информация, както и връзката му с ъглите на хороскопа.
Мания за величие, се води за душевно разстройство, значи Луна, Меркурий и АСЦ трябва да бъдат включени и да имат връзка с Юпитер или да са в Юпитерови знаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2021, 11:17:16 am »
Като съм го чела съм си мислела ,че има нещо много запекано, някакви фрустрации свързани с прецакан Марс. А това, което посочваш Рени са насоки аксиоми, но има много реални хора с подобни аспекти без мания за величие  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2021, 01:40:10 pm »
Ребека, нали написах, да се търси специфика на Юпитер и после същия към Луна, Меркурий, АСЦ. Тогава няма всеки 10 -ти да има мания за величие. Няма материя, била тя научна или не доказана такава, да няма аксиоми ?


Как мислиш, че му е прецекан Марс, защото и аз на първо четене заложих на тази позиция при него ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2021, 03:38:34 pm »
Има някаква подтисната агресия, която всъщност не успява да подтисне + някакво скрито женомразство  ;) Не знам точно как да го опиша  ;) За Меркурий и Юпитер може и да си права, защото има някакви говорни дефекти и лицеви тикове.Виждала съм в някой хора/ разбира се не всички с../ твърд аспект Юпитер/ Меркурий заекване .

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2021, 03:32:33 pm »
Това е цитат от Филип Филипов в една Facebook група в Messenger, където са се събрали ученици на един друг известен астролог.
Филип Филипов беше обвинен, че унижава хората, които учат астрология и това е най-тъпото нещо, което написа като оправдание.

"Освен това в Първата година, всички начинаещи са били подлагани на мистерията на Присмеха, в която мистерия всички са се подигравали и унижавали публично всички начинаещи, за да ги калят в изпитания и да им помогнат да се освободят от арогантността на егото им. Само тези, които са издържали 1-годишен публичен тормоз, са продължавали напред. Освен това, в Школите от такъв порядък са се практикували и възпитателни мистерии (съзнателно прилагани или естествено възникващи) с цел проявата на истинската природа и качества на начинаещите, с цел пречистване от недостатъци и развитие на добродетели. Това се случи и тук, защото самата група изучава Античното познание."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2021, 03:38:46 pm »
Има някаква подтисната агресия, която всъщност не успява да подтисне + някакво скрито женомразство  ;) Не знам точно как да го опиша  ;) За Меркурий и Юпитер може и да си права, защото има някакви говорни дефекти и лицеви тикове.Виждала съм в някой хора/ разбира се не всички с../ твърд аспект Юпитер/ Меркурий заекване .

Цитат
твърд аспект Юпитер/ Меркурий заекване 
+1
Заради темпото. От бързане или искаш да изкажеш всичко, което ти минава през главата като мисли, идеи и зацепваш.
Той мисля, имаше Меркурий твърд аспект Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2021, 05:11:27 pm »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #8 -: Февруари 26, 2021, 05:24:52 pm »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?

И аз имам такава квадратура ::)
What you know about rolling down in the deep?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #9 -: Февруари 26, 2021, 05:54:26 pm »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?
Отговори си сама -аз не зная и не съм адвокат на аспектите  ;) сигурно ти липсва друго, за да заекваш но пък не ти пречи да говориш много без да мислиш или много да мислиш като вадиш под вола теле?  ;) Отделно -може и да си го измислям аспекта, да не помня добре ,а да е както е рекла Рени: Марс -Меркурий. Но аспект каре Меркурий /Юпитер дава липса на концентрация ,задълбоченост, разсейване и от там да има забиване в говора. А и говорим за карта, която не знаем Или поне аз  :) Отделно гледам да вкарам Юпитер в картинката заради раздутото его кривото огледало
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 06:13:01 pm от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2021, 07:09:44 pm »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?

И аз имам такава квадратура ::)
Хайде, бе, хахахах, едвам ти повярвахме  :-* :-*
Обичам те.
Добре ти е карето. Засега.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2021, 08:36:42 pm »
Оо, да не забравя тава е чудесен аспект за мошенници и лъжци -може и на дребно, но послъгват  ;D Абе все нещо ще ви има не се правете на невинни  ;) Това какъв ще си -пелтек, измамник или дървен философ- нещо мътно, някъде ще има  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2021, 08:41:49 pm »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?
Отговори си сама -аз не зная и не съм адвокат на аспектите  ;) сигурно ти липсва друго, за да заекваш но пък не ти пречи да говориш много без да мислиш или много да мислиш като вадиш под вола теле?  ;) Отделно -може и да си го измислям аспекта, да не помня добре ,а да е както е рекла Рени: Марс -Меркурий. Но аспект каре Меркурий /Юпитер дава липса на концентрация ,задълбоченост, разсейване и от там да има забиване в говора. А и говорим за карта, която не знаем Или поне аз  :) Отделно гледам да вкарам Юпитер в картинката заради раздутото его кривото огледало
Да,това е вярно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2021, 08:43:40 pm »
Оо, да не забравя тава е чудесен аспект за мошенници и лъжци -може и на дребно, но послъгват  ;D Абе все нещо ще ви има не се правете на невинни  ;) Това какъв ще си -пелтек, измамник или дървен философ- нещо мътно, някъде ще има  ;D
А това-не.За мен си говоря,мисля,че съм от малкото хора,които не лъжат и не крадът.
Дървен философ-да.Но вероятно трябва да се знае лев,или десен е аспекта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2021, 08:46:35 pm »
Оспамих темата клюкарска ......сори.