Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 17316 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #120 -: Март 16, 2021, 06:32:58 pm »
Пак питам, как астрологът Х. от 6 в. отказва да "консултира" царя У. защото не трептят на една и съща честота или не импонира на мислинето му ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #121 -: Март 16, 2021, 06:38:24 pm »
Ом, ти какво каза по картата на Лиз Грийн. Като начало може да направиш ректификация на картата, да се аргументираш астрологично, че това е нейната карта. Да цитираш гугъл кой какво казал и написал за нея не е тълкуване на астрологична карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #122 -: Март 16, 2021, 06:38:49 pm »
Пак питам, как астрологът Х. от 6 в. отказва да "консултира" царя У. защото не трептят на една и съща честота или не импонира на мислинето му ?! :)
Вече сме ХХI век, другото е отдавна минало ела на себе си  :D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #123 -: Март 16, 2021, 06:49:33 pm »
Какъв цар, Рени ?  ;D Ти царе ли консултираш и в 6б ли е твоят ареал ?  Царете не ги консултират тези от 6б

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #124 -: Март 16, 2021, 07:00:21 pm »
Мисля, че трябва да има опция този, който е пуснал дадена тема да може да блокира някои потребители да не могат да пишат в темата, защото само спамят.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #125 -: Март 16, 2021, 07:02:52 pm »
Аз па вчера говорих по телефона с кралицата на Англия и тя искаше да и правя хороскоп по Скайп, обаче нещо не ми вибрира на подходящото място.

Казах и - усещам нещо много рептилско у теб. Няма да стане това с прогнозата и да ти кажа дали още 100 години ще си ти кралицата на Англия. И няма да ти кажа колко процента черни гени има твоят правнук.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #126 -: Март 16, 2021, 08:35:57 pm »
На мен ще ми откажете ли астрологична консултация срещу 1000 лв , Ом, Стар, Ребека, защото синастрично не ме харесвате и  не вибрирам на вашето мислене  ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #127 -: Март 16, 2021, 08:37:43 pm »
На мен ще ми откажете ли астрологична консултация срещу 1000 лв , Ом, Стар, Ребека, защото синастрично не ме харесвате и  не вибрирам на вашето мислене  ?!

Че кой взема по толкова пари, освен Марая?



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #128 -: Март 16, 2021, 08:39:34 pm »
Аз ти предлагам 1000 лв да ми направиш астрологична консултация -ти приемаш ли ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #129 -: Март 16, 2021, 08:49:11 pm »
Аз ти предлагам 1000 лв да ми направиш астрологична консултация -ти приемаш ли ?

Не, щот не ме кефиш.

Не ми вибрираш на правилното място.



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #130 -: Март 16, 2021, 09:21:58 pm »
Е, аз съм Кралицата и току-що зелката ти хвръкна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #131 -: Март 16, 2021, 10:04:13 pm »
Е, аз съм Кралицата и току-що зелката ти хвръкна.


Аз ти предлагам да спреш да спамиш с простотиите си.





Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #132 -: Март 16, 2021, 10:05:45 pm »
Ти живееш в някакви отминали времена отпреди 100 години, когато си се страхувала за твоята зелка и си пропуснала да забележиш, че сега кралицата няма правомощия да прави нищо с чуждите зелки.


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #133 -: Март 17, 2021, 09:49:20 am »
На мен ще ми откажете ли астрологична консултация срещу 1000 лв , Ом, Стар, Ребека, защото синастрично не ме харесвате и  не вибрирам на вашето мислене  ?!

Значи не е въпроса в това дали ще откажеш или не консултация, заради синастрия. Защо толкова буквално го разбираш ? Просто исках да кажа, че както и за всяко нещо допирните точки, са това което поражда отношение и разбиране. И на някой стилът на консултиране на някой астролог, който е следствие на неговия темперамент, начин на мислене, просто може да не му допадне и това няма нищо общо с неговия професионализъм. Някой може да търси астролог, който да му каже как да си отработи еди кое си, друг за да му обясни за минали животи. И за това няма много да му помогне астролог, за който кармичната астрология е празни приказки или не разглежда астрологията през призмата на астропсихологията. 
Един човек, който отива на астрологична консултация, се предполага че не разбира или поне малко от астрология. Затова оценява на първо място астролога като излъчване, начин на мислене, светоглед, подход, човешки качества. И ако някой не му допада стилът на даден астролог от тази чисто човешка гледна точка, то вероятно и като астролог няма да му хареса.
« Последна редакция: Март 17, 2021, 10:48:52 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #134 -: Март 17, 2021, 10:22:21 am »
Имам висок нравствен морал и малко знания, за да си позволя да мамя. А ако имах знания на висотата на морала си, разбира се щях да имам вече пълен набор причини и достойнства ,за да си позволя избора да консултирам или не ,който си желая  ;)