Автор Тема: 13 март, новолуние в Риби  (Прочетена 25304 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #30 -: Март 18, 2021, 01:28:19 pm »
Все пак и слънцето и венера сменят знак края на седмицата.

От транзитните планети нептун е в собствен знак, каквото и да се опитват да направят сатурн, уран и плутон, няма да се получи. Нептунианците би трябвало да провидят как ще се развият нещата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #31 -: Март 18, 2021, 03:24:21 pm »
Колко много изписахме гръмки думи, а пък не видяхме измамата с толкова много Риби в лунацията.
Пишман астролози. Аз си слагам голяма черна точка. Пфу. :o
Много бързаш Рени,да изчакаме първа четвърт,след това Луната в дева ....
Ти писа по-горе и други неща.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #32 -: Март 18, 2021, 03:26:25 pm »
Луна и Юпитер упр на АСЦ. Луната е скрита, в 10 ти дом й е трудно. Юпитер в 8 ми също не стои добре.
Ако приемем, че АСЦ е този, който показва доколко организма е в състояние да се противопостави на външния свят, било под формата на заболявания- дваматауправители нямат сила, Венера е есенциално силна, но изгорена. Дано правилно съм изчислила, засилена Влага- благоприятна среда за вируси. Но пък и действа успокояващо. Рефлексите са тези, (чрез) които ще реагираме срещу външните дразнители. Слънце слабо, със слаб диспозитор, у1 и у 10 в 8 ми-, причините, които понижават жизнения статус, в случая на нацията, е в самата нация; причините за нестабилност, неяснота по 10-ти, са пак същите. Понеже новолунието активира два действащи цикъла, на планети, които имат [color=black]сила в ъглите- този на Венера/у10с Нептун, и на Юпитер/у1,10/ с Меркурий/у12, тяхното влияние и прояви ще съпътстват целия период до пълнолуние, може и до септември. [/color]За трети път се срещат Меркурий и Юпитер, може наново да се преизчислят загуби от транспорт, образователни институции, в следствие обстановката и да се инвестира наново в тези сфери.
Силния акцент върху Риби горе на МЦ, дано няма случаи на удавяния, случаи на самоубийства от необичайни сгради.
8ми нали е свързан и с данъците, щом там е у1, значи стават актуални , с нови разпоредби, както и върху пенсиите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #33 -: Март 18, 2021, 03:32:02 pm »
Обстоятелствата и условията е въможно да са някаква комбинация от рестрикции и напрежение. Изненадващ развой. Следствие на по-голяма яснота по някакъв въпрос. Предпоставка за промяна на социалните условия. Афинитет и избор към духовни водачи, идеали. Метаморфоза, трансформация на най-съкровени копнежи, идеали. Даване на глас, публичност, изясняване в условията на обществен натиск. Вербално надмощие. Промяна на бетонирана позиция, заради изплуване на инфо на по някакъв начин досега пазена в тайна, скрита, необявена информация. С Риби в кулминация - лов на риба в мътна вода. С подводни скали.
Това, което е водещо, е  че се повдига квадратурата Сатурн - Уран през призмата на символиката на водните зодиакални знаци Рак и Риби. Новолуние на мидпойнт Сатурн-Уран. Информацията и организацията чрез рестрикции, контрол, може да се е способ за влияние върху направения избор - Сатурн на мидпойнта Меркурий/Плутон, Сатурн и Марс в тригон във въздушни знаци.
Квадратура между фиксирани знаци, може да родят като метафора спукване на бент и излизане на реката  извън коритото, обичайното русло. Или като водно и емоционално отприщване. Прекрояване на емоциите и приоритетите. Слънце, Венера и Нептун са в кулминация, Плутон залязва. Оста 4/10 е в мутабелни знаци. На нея се намира мидпойнт Уран/Плутон и Сатурн/Плутон. Меркурий управлява и 12, във фиксиран знак и се намира на мидпойнта МС/Уран и точка на Овена/Плутон. Мидпойнта МС/Уран се намира и на асцендента на новолунната карта. Юпитер и Меркурий се управляват от Сатурн/Уран. Уран се намира на мидпойнта точка на Овена/СЛВ.

Астрология и политически лидери
Новолунието е в квадрат и половина с Марс на Б.Борисов, който е аспектиран и от Уран в Телец. Управителят на новолунието - Юпитер във Водолей е в аспект - квадрат и половина с рождения Меркурий. Управителят на неговото Слънце. За неговото Слънце в Близнаци, новолунието в Риби е в десети слънчев дом. Натален Юпитер е в Скорпион.
Новолунието е в опозиция на Уран в Дева на С.Трифонов т.е. възможно е той да е олицетворение на някакъв тип промяна. При него е актуален цикъла на рождения му Уран - Уран в квадрат и половина към рождената си позиция. Роден при цикъл Сатурн - Уран, Сатурн също е в аспект полуквадрат към рождената си позиция. Като човек роден при условия Сатурн - Уран, по-добре се вписва в условията, на фона на които се провеждат изборите. Управителят на новолунието е в тригон с рождената му Венера, управител и на неговото Слънце. Това предполага шанс да бъде избран, чут (въздушни знаци). За неговото Слънце във Везни, новолунието попада на границата между пети и шести слънчев дом. Натален Юпитер е в Лъв. С малко по-широк орбис наталният му мидпойнт Сатурн-Уран попада на Слънцето на Б.Борисов.
Синастрично повдигнатия чрез новолуние натален Уран на С.Трифонов е в аспект точен квадрат със Слънцето на Б.Борисов и точен полуквадрат с Венера и Марс на Б.Борисов. С две думи чрез спецификата на новолунието в Риби и в частност чрез Уран, излиза на дневен ред синастричният обмен между Уран на С.Трифонов и Венера, Марс на Б.Борисов. И участието на С.Трифонов и неговата партия, може да промени плановете на Б.Борисов под мотото "Ние ще победим". Да не би майсторът на Б.Борисов да е С.Трифонов ?
Новолунието споделя градуса на наталния Юпитер на К.Нинова чрез антисия. Юпитер във Везни. На нея новолунието й попада във втори слънчев дом.

Транзитните управители на рожденото Слънце на тримата са:
За Б.Борисов - Меркурий, тъй като Меркурий е в крайните градуси на знака, вероятно няма кой знае какъв полезен ход в рамките на естеството на знак управляван и със способите на Сатурн.
За С.Трифонов - Венера, Венера в екзалтация, в Риби, а Венера е в съвпад с Нептун - стремеж към някакъв идеал. Идеализира ситуацията. Бонус е да си творец по време на избори, които се провеждат на фона на новолуние в Риби и Венера и Нептун са в съвпад. Венера в десети дом на картата на новолунието. Добре поставен. Венера в екзалтация е триплицитетен управител на кардиналните оси. Минус - Венера не е в своя секта. Като градус може да символизира максимумът, който може да бъде достигнат, реализация, обратна връзка, реколтата, плодовете, които могат метафорично казано да се оберат от естеството на зодиакалния знак.
За К.Нинова - Сатурн във Водолей. Сатурн в собствен знак - вероятно играе по своите установени правила. В рамките на този градусов участък на зодиакалният знак може да играе ролята на задвижващ, катализатор, в случая човек, който прокарва път.
Като актуална мотивация се предполага, че Б.Борисов и К.Нинова споделят обща идеология - сатурнова, намират се в един и същ знак, Водолей. Да не би да направят коалиция ?  :D

Със Слънцето си Близнаци Б.Борисов повдига условия и обстоятелства свързани с темите на 12 - ти дом в новолунната карта.  Падащ дом - не особено силна позиция, условия и обстоятелства, които да дават рамо, за да изгрее Слънце на твоята улица. С мидпойнт МС/Уран на Меркурий - коренна промяна на установена позиция.
С.Трифонов, тези от 5-и, а рождената му опозиция Сатурн - Уран се позиционира на кардинална ос - Уран е в четвърти, а Сатурн в десети новолунен дом. Неговите преимущества, опорни точки в случая, вероятно ще са на човек с творческа професия, който предлага нещо различно, промяна. Такъв, в който размества настоящата конюнктура - Венера на мидпойнта Сатурн/Плутон.
Слънцето на К.Нинова е силно поставено като дом, ъглова позиция - седми дом. Рожденият й Плутон от четвърти новолунен дом аспектира с квадрат и половина Сатурн от картата на новолунието. Самосаботаж ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #34 -: Март 18, 2021, 03:45:48 pm »
Очаквах такъв развой- в сезонната карта за пролетта- 20 март се вижда предстоящата изолация (затваряне) на хората- Луната У1 в 12д. Близнаци квадрат Нептун на МС
И това очакване се потвърди преди два дни, когато са инсталирали програма на личния лаптоп на дъщерята да работи на 50% хоум офис, знаели са , че ще затварят всичко, включително детските градини, тя е стажант в мон

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #35 -: Март 18, 2021, 04:17:06 pm »
То и на тази карта се вижда ,Марс на к12 близнаци,че децата ще учат от вкъщи.Марс е у11 дом също......та какво ще правят партии,сдружения,обединения ?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #36 -: Март 18, 2021, 06:13:51 pm »
Изгоряха едни с милиони фалшиви долари.......печатари. :-\

Кой е университета- къде може да има подходяща техника за това?

Цитат
dir.bg: Пуснаха задържаните за фалшивите $8 млн., банкнотите били реквизит за сватби

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #37 -: Март 18, 2021, 06:54:57 pm »
Цитат
dir.bg: Facebook представи устройство за четене на мисли

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #38 -: Март 18, 2021, 07:04:48 pm »
Мда, смъртта на танзанийския, колко неочаквано, оправдаването на Астра, колко очаквано, пленум на китайската партия, след която се въвежда точкова система за послушание - кучето ти лае, падат ти точките, говориш с някой опозиционен, падат ти точките, падат ти точките за туй о онуй, щото дишаш и въздишаш ии в един миг ставаш аутсайдер без точки и живот. Нов експеримент пак от Китай. Защо все Китай? Голяма маса. Щом е валидно за голямото парче, значи е валидно за цялата система. Можеш от телефона в реално време да си следиш точките и падането им, параноя и контрол с очи в телефона. Напсуваш ги наум, падат ти точките, телефонът и това чете. Тамагочита. Запушена уста с маска, запечатан ум с четящ телефон. Звучи налудничаво, ама само ако си роден в миналия век. За тези, които вчера са родени, няма друга реалност. Детето ми плаче, когато ме види с маска, а е виждало едната си баба само с маска, без целувки. Лошото е, че аз съм непокорен дух и ще му дам лош пример, не го чакат добри времена с такава майка.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #39 -: Март 18, 2021, 07:52:02 pm »
Цитат
dir.bg: Facebook представи устройство за четене на мисли

Време е да спрем да мислим. 😎

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #40 -: Март 19, 2021, 05:17:43 am »
Цитат
dir.bg: Facebook представи устройство за четене на мисли

Време е да спрем да мислим. 😎
Хермес,това е факт!Едни мислят само с долните полукълба,други само с долната глава.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #41 -: Март 19, 2021, 09:22:04 am »
Това за четенето на мисли миналата есен го заподозрях. Бях се сетила за някакъв актьор, не много известен, от миналия век. Просто се сетих, нито съм търсила нещо в интернет, нищо.

Как пък два дена по-късно тубата ми изкара клипче с него, супер странно ми беше.

След като има програми, които като им запееш мелодия ти казват песента коя е...кен лиий, представям си за какви алгоритми става дума.

Не трябва да се спира да се мисли, ама далеч от устройствата щото не знам дали и фолиото може да помогне :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #42 -: Март 19, 2021, 09:36:34 am »
Тери, и аз имам подобно преживяване. Не се сещам за детайли. Запомних го, направи ми впечатление, защото изглеждаше нелогично, че нещо което дали съм си помислила за него или съм го изрекла на глас, след това ми изскочи някъде в нета - Гугъл реклама или рекламен банер в някоя страница.
Казват, че смарт телефоните неслучайно ги правят с с несменяема батерия. Да не можеш да извадиш батерията от телефона.
« Последна редакция: Март 19, 2021, 09:41:31 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #43 -: Март 19, 2021, 02:30:52 pm »
Случва ми се често, абсолютно съзнателно съм го забелязяла. Примерно мисля за лепенка анкерпласт и виждам реклама, без да съм пускала търсене и да съм хваната от разните му там проследяващи програми . Абсолютно по различни теми -невероятно съвпадение, но усещането е плашещо .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #44 -: Март 19, 2021, 05:46:30 pm »
Споделям друго, което ми прави впечатление. Не знаем рожден час на политически лидери, но можем да разберем профекцията на Слънцето. На С.Трифонов профекционното Слънце, за деня на изборите е в съвпад с транзитен Уран, а пък профекциония му Уран в Овен е върху горният съвпад на Венера. А пълнолунието от 28 март е върху профекционния му Сатурн.
На Б.Борисов е в Лъв
« Последна редакция: Март 19, 2021, 06:10:21 pm от starinthenightsky »