Автор Тема: Пълнолуние 28 март 2021г.  (Прочетена 24186 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #30 -: Март 17, 2021, 03:06:23 pm »
Пълнолуние на к12 в картата, опозиция Венера/Хирон. Асц. скорпион, Марс в 8 дом, близнаци,квадрат Меркурий. Сатурн на к 4.Предизборни машинации, тайно споразумение. Марс в 8ми - катастрофа, може и буквално, може и преносно.
Сатурн на К4 - ще са затруднени хората по населени места, а задкулисни игри си има редовно, не само в изборния ден
Марс не знам защо го катастрофира, защото е в Близнаци ли? По този знак са бели дробове, а Марс - вирус с температура, спринцовки, скалпел, интервенциите са по тази планета, може да е свързано с ваксините, в напрегнат аспект е с Меркурий У8 в 5д, май наистина ще затворят детските градини- днес четох, че обсъждат това да стане до седмица
Марс е у1 и е в 8ми дом-инциденти,смърт,секс,банки,данъци.....в квадрат с диспозитора си Меркурий,който е в риби.
Марс е основно У6, Плутон е основен У1

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #31 -: Март 17, 2021, 05:15:00 pm »
E как нищо не ме подмина, новолуние, Нептун и Венера съвпад на  нат.СВ. в риби, сега пълнолуние Слънце съвпад хирон, а Луна с Мерк. и Уран ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #32 -: Март 17, 2021, 06:27:23 pm »
Цикълът на Венера може да се развие с тези опорни точки.
Новолуние на Венера  - 6-ти градус в Овен, на 26/03/2021
Изгрев като вечерна звезда на 04/05 на 24 градус в Телец
Максимална източна елонгация на 29/10 на 24-ия градус в Стрелец
Пълнолуние т.е долен съвпад на 09/01/2022 г. на 19 градус в Козирог
Ефемериди на Венера

Елонгациите при личните Меркурий и Венера, са все едно квадратурите в цикъла на другите планети.

Ако разгледаме горен съвпад като новолуние на Венера в контекста на пълнолунието, то новата Венера, може да стане повод за метафорично казано смяна, промяна на концепцията на декора (ъглова квадратура Сатурн - Уран) чрез обратна връзка, конфронтация - Марс в Близнаци (управлява Венера и изгряващия знак), като в името на тази промяна използва средствата на Нептун и дома, в който се намира той т.е. по някакъв начин това пълнолуние може да постави на една по-различна плоскост, ново начало за темите на Венера, което ще има нептунов характер. Венера и Нептун споделят общ градус през точката на равноденствията - контраантис.
Стар,благодаря.Много полезна информация. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #33 -: Март 18, 2021, 04:33:33 pm »
E как нищо не ме подмина, новолуние, Нептун и Венера съвпад на  нат.СВ. в риби, сега пълнолуние Слънце съвпад хирон, а Луна с Мерк. и Уран ???
Лунации,или цикли на Слънце/Луна се случват всеки месец и благодарение нА тях се раждаме,влюбваме,учим,творим,раждаме,работим и умираме.Прдеди да знаеш,че има Хирон някъде в твойта карта,тревожеше ли се?
И сега щом нищо не те е подминало,какво е събитието,генерално,уникално,запомнящо се?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #34 -: Март 27, 2021, 05:57:54 am »
Слънцето и венера са в точен съвпад с умрялата ми по прогресии венера ;D
Тери,дали да го свържем с намирането на златните обеци!?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #35 -: Март 27, 2021, 07:47:02 pm »
Да, може. И с това, че в четвъртък вечерта си харесах страшно много една пола на витрината на един магазин. Скъпа сравнително, но пък отдавна не ме беше грабвала така дреха.
Любов няма да е, само ей таквиз неща, дето сама си ги плащам  :-X
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #36 -: Март 28, 2021, 07:49:38 am »
В картата на пълнолунието ,освен точната опозиция Слънце/Венера,Луната има сходящи аспекти ,тригон Сатурн у3,у4 домове,тригон Марс у1,у6,тригон Юпитер у3,у5 дом ,опозиция Уран у4 и квадрат Плутон у1 е последния аспект.
Как мислите,дали скандала с Македония ще  ескалира,или всичко ще приключи "всяко чудо за три дни".Ще има ли балотаж?Ще "падне ли главата"на царя слънце?
Тригона на Луната със Сатурн у3 дом дали указва/показва,че повечето гласоподаватели ще са по-възрастната част от населението,пенсионери.Тригон с Юпитер,българите в чужбина също ще са активни.
Ще има ли пожар?Инцидент с оръжие?
Стелиум в 5ти дом от картата.Деца,забавления,хора на изкуството,спорт.К5 е в риби,Юпитер във водолей.Футболни неволи.
Бихте ли ме ориентирали с посоките в картата,моля.Може ли да се каже,че стелиума,или к5 от картата се отнася за югозападната част на столицата,или греша.В тази част,риби,възможно ли е да се отнася за кв.Дружба,там има езеро.Река Искър също минава в тази част на София.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 08:21:30 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #37 -: Март 28, 2021, 09:36:47 am »
Свободни съчинения
У10 в знак на екзалтация, у4 народът, много не на място, Сатурн казва строй се, преброй се. Ако допуснем, че това управление в по-голямата си част не е желано, но има сериозен електорат, който няма да изпусне кокала без бой, то мисля, че статуквото ще се запази, фиксирани оси, у8 и 9 помагат за мътилка и неясноти. Акценти 6, 12, работа, работа, работа  ;D ;D
Мисля, че кралят-слънце този път ще предпочете да остане в сянка, за да не разлайва зорлян кучетата, ще го кара по-скромно от к6. Пълнолуние, ще приключи даден етап. Кой ще е лицето? Ще ни го извадят от дълбоко, асц скорпион. Кралят ще чака да се върне на бял кон като Спасител, засега се чувства уверено.
По правило той имаше право да насрочи избори до 2 месеца след изтичане на мандата на 27 март, т.е. до 27 май, но той предпочете сега, да яхне тази конфигурация.  ; ;D
Мисля, че на парламентарни избори няма балотаж, но може би питането е дали скоро ще има пак избори? Според мен... Офффф, Луната опозиция диспозитора си и в последен аспект каре Плутон, дали все пак няма да има отново лято на протести и несъгласие, опит за противопоставяне на дълбоката държава!?
« Последна редакция: Март 28, 2021, 12:01:12 pm от Люба »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #38 -: Март 28, 2021, 05:23:32 pm »
При мен ще е в 7-ми дом, в абсолютно точна опозиция с дир. ми Луна/У5 ::)
нали не задействат дирекции... 🤔Аз мисля, че ще има събитийност.

Неочаквани и приятни изненади... :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #39 -: Март 28, 2021, 05:45:05 pm »
При мен е в 4 дом, на три градуса от нат. Плутон , съуправител на 5-ти дом и в квадратура с АЦ и нат. Луна.
Нямам лични събития, но брат ми днес си е купил ново жилище. Хвърлих един бърз поглед на картата му , честно казано , не го видях отразено. Единствено действаща Уранова опозиция по оста 1/7.
Завчера пък почина внезапно младият баща на мой ученик, и там се дзверих , нищо подобно не видях като събитийност. Но не знам точен час на раждане.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #40 -: Март 28, 2021, 07:15:02 pm »
Сафо, за посоките: АСЦ- Изток, ДСЦ- Запад, МЦ- Юг, Имум цели- Север.
В картата на Пролетното равноденствие търси отговори на въпросите си. Узрява, кулминира само онова, което е засято.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #41 -: Март 28, 2021, 09:40:45 pm »
Сафо, за посоките: АСЦ- Изток, ДСЦ- Запад, МЦ- Юг, Имум цели- Север.
В картата на Пролетното равноденствие търси отговори на въпросите си. Узрява, кулминира само онова, което е засято.  :)
Рени,благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #42 -: Март 29, 2021, 10:13:05 am »
САфо, моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #43 -: Март 30, 2021, 11:48:44 am »
При мен е в 12д, съвпад с дирекционен Мерк, У6+7.
Тайни по партньорските въпроси излизат наяве.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #44 -: Март 30, 2021, 04:40:25 pm »
При мен е в 12д, съвпад с дирекционен Мерк, У6+7.
Тайни по партньорските въпроси излизат наяве.
Тези тайни са точно по дома, в който попада лунацията- твоя 12д.
Мерка ти по дирекция в 18ти градус на Овен, а Пълнолунието на 8 (осем) градуса Везни, може би си имала предвид Марс, който натално е У6,7 а по дирекция е 8* Везни