Автор Тема: Избори и нов парламент  (Прочетена 24016 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #15 -: Април 05, 2021, 07:13:37 pm »
Аз се надявам да не успеят да сформират кабинет. Президентът да състави служебен такъв и на есен отново избори, заедно с тези за президент.
испанците повече от година не успяха да сформират кабинет, всеки дърпаше чергата към себе си и станаха смешни пред света, това ли искаш- анархия и безредие, щом не е нашият човек, нека всички да страдат
а пък това, че доскоро този, когото отричаш беше ваш човек и сърбаше таратор направо с черпака на гости на татко ти, това- без коментар; времето е съдник,  подлогите и бояджиите рано или късно си получават заслуженото

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #16 -: Април 05, 2021, 07:24:42 pm »
снощи пуснах един хорар, но не го запаметих и не помня часа, когато попитах- ще успее ли бб да сформира кабинет 4
на Десц. беше знака Близнаци, като Слънцето на назования по име, на негов МС беше Риби, Меркурий У1 за него в сходящ хармоничен аспект с Юпитер, У7, съУ10- може би все пак ще се коалира с някой/ някои


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #17 -: Април 05, 2021, 07:39:01 pm »
Аз гласувах за Демократична България.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #18 -: Април 05, 2021, 08:25:14 pm »
Аз гласувах за Демократична България.
Чудесно, ние водим!  ;)
Оздравяла си?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #19 -: Април 05, 2021, 08:29:34 pm »
снощи пуснах един хорар, но не го запаметих и не помня часа, когато попитах- ще успее ли бб да сформира кабинет 4
на Десц. беше знака Близнаци, като Слънцето на назования по име, на негов МС беше Риби, Меркурий У1 за него в сходящ хармоничен аспект с Юпитер, У7, съУ10- може би все пак ще се коалира с някой/ някои


На Слави му отива Азис :D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #20 -: Април 05, 2021, 08:36:21 pm »
Прегледах седмичния хороскоп и на Бойко му пасва прогнозата за Близнаци

Цитат
Ежедневие / професия:
Слънцето Овен има добра връзка с Марс в Близнаци тази седмица. Това ви позволява да бъдете активни и да имате мнение къде отиват нещата, особено в работни групи, в групи като цяло или с партньор. И ако това ви подхожда добре, Овен Новолуние през уикенда ще бъде от особено значение за вас, тъй като ще бъде свързано с желание за повече лидерство. Това все още може да ви звучи малко смело в понеделник, но ще става все по-реалистично с напредването на седмицата. Лидерската роля е свързана с властта. Възможно ли е да имате резерви по отношение на властта? Или ви се иска да имате повече свобода да вземате решения? Прилича много на последното, но може би дори и двете се прилагат. В неделя се подготвяте за нова седмица, в която можете да се движите много или да извървите дълъг път. Тогава Марс е в най-добра връзка с Юпитер и ви кара да посегнете към звездите или „Олимп“ или да станете много ориентирани към пътуванията. Ученето или преподаването също могат да станат важни.
Връзка / любов:
Марс в Близнаци първоначално поема по пътя на най-малкото съпротивление, но изгражда повече смелост и напористия начин през седмицата. Партньорът ви предизвиква да проявите сила и ясно да се ангажирате с тях. Венера в напрежение с Плутон също показва в неделя - на Новолунието - че не можете да правите нещата наполовина. Всичко или нищо, отидете или останете ... Можете ли да издържите на натиска на очакванията? Чувствате ли желание да избягате?

Пак ще иска власт. Същевременно ще иска да избяга, може би с джипката, на Олимп (в манастир или с някой кръг нависоко)... Нали се сещате. Той е шеф на банда и прилича на Марлон Брандо в Кръстникът  :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #21 -: Април 05, 2021, 08:39:20 pm »
а пък това, че доскоро този, когото отричаш беше ваш човек и сърбаше таратор направо с черпака на гости на татко ти, това- без коментар; времето е съдник,  подлогите и бояджиите рано или късно си получават заслуженото

Акрукс, изключително грозно е да вадиш неща, които съм споделяла публично на друго място преди 8-9-10 години и да ги изопачаваш. По-полека с думите, защото не знаеш каква е истината, нито ме познаваш в реалния живот, че да ме осъждаш по този начин! Думите са бумеранг!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Явно ти е трудно да повярваш, но наистина има хора, колкото и малко да са те, които мислят за общото благо, а не само за личната си изгода! Аз съм горда с родителите ми, че са почтени хора и съм възпитана по този начин, а не да гася светлината в другия, за да бъда №1 само аз. Все пак съм огнен знак, а не въздушен.

Човек израства и се променя, неговите избори също. И в един момент разбира, че трябва да е буден 24/7...
_________________________________________________________

PS.
И аз мога да започна, и да пиша неща, които си споделяла за личния си живот на друго място, но не мисля, че някого го интересува и че е етично да го правя...

Или ако нещо ти е криво може да вземеш едно огледало и към него да започнеш - може би ще има по-добър ефект.

Хубава пролетна вечер!  :)
« Последна редакция: Април 05, 2021, 10:45:01 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #22 -: Април 05, 2021, 08:48:08 pm »
Онова със закупените самолети, не мога да простя и да проспя.
да беше погледнала колко струват грипен, пък тогава се мисли за будна
Какво е пък това? ::)
Като гледам и ти не си гласувала за Каракачанката

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #23 -: Април 05, 2021, 08:53:42 pm »
На концерта на Слави на "Васил Левски" са присъствали 70 000 човека. Платили са си билетче. Тоя човек е изпълнил мечтата на музиканта. Толкова хора да отидат да слушат него и Ку-ку бенд. Явно е доста противоречива личност, със силна енергия, защото обира и много негативизъм и много подкрепа.  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #24 -: Април 05, 2021, 09:00:33 pm »
а пък това, че доскоро този, когото отричаш беше ваш човек и сърбаше таратор направо с черпака на гости на татко ти, това- без коментар; времето е съдник,  подлогите и бояджиите рано или късно си получават заслуженото

Акрукс, изключително грозно е да вадиш неща, които съм споделяла публично на друго място преди 8-9-10 години и да ги изопачаваш. По-полека с думите, защото не знаеш каква е истината, нито ме познаваш в реалния живот, че да ме осъждаш по този начин! Думите са бумеранг!

Не ги вадя аз, те си стоят на показ, без да се налага да влизаме в онзи профил, реално не съм влизала там от 2013, когато М. ми изтри всички коментари.  А реалния живот не ти знам, както и ти моя. Лека вечер!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #25 -: Април 05, 2021, 09:08:33 pm »
Онова със закупените самолети, не мога да простя и да проспя.
да беше погледнала колко струват грипен, пък тогава се мисли за будна
Какво е пък това? ::)
Като гледам и ти не си гласувала за Каракачанката
Шведските самолети Грипен, които президента искаше да закупи правителството, а то накрая направи проучване и поръчка същата като Словакия, икономически по-изгодна.
Моето семейство не гласуваме от години, последното ми гласуване беше огромно разочарование, президентските избори 2017, и славчо имаше роля в това да ни подведе, колко честен и почтен човек е мунчо

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #26 -: Април 05, 2021, 09:10:30 pm »
Прегледах седмичния хороскоп и на Бойко му пасва прогнозата за Близнаци

Цитат
Ежедневие / професия:
Слънцето Овен има добра връзка с Марс в Близнаци тази седмица. Това ви позволява да бъдете активни и да имате мнение къде отиват нещата, особено в работни групи, в групи като цяло или с партньор. И ако това ви подхожда добре, Овен Новолуние през уикенда ще бъде от особено значение за вас, тъй като ще бъде свързано с желание за повече лидерство. Това все още може да ви звучи малко смело в понеделник, но ще става все по-реалистично с напредването на седмицата. Лидерската роля е свързана с властта. Възможно ли е да имате резерви по отношение на властта? Или ви се иска да имате повече свобода да вземате решения? Прилича много на последното, но може би дори и двете се прилагат. В неделя се подготвяте за нова седмица, в която можете да се движите много или да извървите дълъг път. Тогава Марс е в най-добра връзка с Юпитер и ви кара да посегнете към звездите или „Олимп“ или да станете много ориентирани към пътуванията. Ученето или преподаването също могат да станат важни.
Връзка / любов:
Марс в Близнаци първоначално поема по пътя на най-малкото съпротивление, но изгражда повече смелост и напористия начин през седмицата. Партньорът ви предизвиква да проявите сила и ясно да се ангажирате с тях. Венера в напрежение с Плутон също показва в неделя - на Новолунието - че не можете да правите нещата наполовина. Всичко или нищо, отидете или останете ... Можете ли да издържите на натиска на очакванията? Чувствате ли желание да избягате?

Пак ще иска власт. Същевременно ще иска да избяга, може би с джипката, на Олимп (в манастир или с някой кръг нависоко)... Нали се сещате. Той е шеф на банда и прилича на Марлон Брандо в Кръстникът  :D

Като гледам и хороскопа на другите не е наред. Слави-Везни нещо е вързан за някой. Мая и Мустафа се страхуват от обвързване, защото губят контрол.  :D за Корни да не говорим.  ;D
« Последна редакция: Април 05, 2021, 09:12:12 pm от 0zz »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #27 -: Април 05, 2021, 10:02:54 pm »
Корнелия остава на борда като един истински козирог.😄

Иначе Slavy Show започва. Със любезното съдействие на Mafia city  :D


https://bntnews.bg/news/kak-chuzhdite-medii-prevezhdat-imenata-na-novite-formacii-u-nas-1103048news.html

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #28 -: Април 05, 2021, 10:14:07 pm »
 
Моето семейство не гласуваме от години, последното ми гласуване беше огромно разочарование, президентските избори 2017, и славчо имаше роля в това да ни подведе, колко честен и почтен човек е мунчо
[/quote]

Може да се гласува като не се подкрепи никоя партия. Поне гласът ми не отива за някой друг.
Имам чувството, че народът няма представа как да излезе от мишата дупка и да се бори за страната си. Няма и качествени кадри, които да се справят с цялата бумащина за кратко време. Ясно е, че ще мизерстваме още дълги години. Жалко е, че е пълно с хора които вместо да допринасят за развитието ни, все търсят под вола теле и плюят. Не ми харесва това предишното поколение, толкова обременено и покварено. Заради него няма спасение, освен всеки да се развива както може!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #29 -: Април 05, 2021, 10:23:04 pm »
Може да се гласува като не се подкрепи никоя партия. Поне гласът ми не отива за някой друг.
Имам чувството, че народът няма представа как да излезе от мишата дупка и да се бори за страната си. Няма и качествени кадри, които да се справят с цялата бумащина за кратко време. Ясно е, че ще мизерстваме още дълги години. Жалко е, че е пълно с хора които вместо да допринасят за развитието ни, все търсят под вола теле и плюят. Не ми харесва това предишното поколение, толкова обременено и покварено. Заради него няма спасение, освен всеки да се развива както може!
то много относително за кого отива гласа, като се зачеркне "не подкрепям никого"
не съм от тези, които плюят, на мнение съм, че какъвто народът, такива и избраниците- предното поколение не знам, но настоящето не е за пример, не визирам само българите, тук в чужбина също са на първа чакра- ядене, пиене, секс и наркотици