Автор Тема: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г  (Прочетена 22348 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #30 -: Май 19, 2021, 11:43:35 pm »
За мен онова лято беше забележително щастливо и споделено.
Но априлската лунация задвижи нещата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #31 -: Май 20, 2021, 09:52:03 am »
Тази година не мисля, че ще бъде толкова положително,  понеже и солара, и лунарите ми не са такива.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #32 -: Май 20, 2021, 11:22:39 am »
Тази година не мисля, че ще бъде толкова положително,  понеже и солара, и лунарите ми не са такива.
разгледа ли прогресивни планети къде са били 2002г.и сега дали има нещо по прогресия да е в аспект с лунацията.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #33 -: Май 20, 2021, 11:25:38 am »
При баща ми на к2, ако съм му хванала часа. Тъкмо ще проверя.
В картите на много мои познати, тази лунация задейства натални, или прогресивни планети/точки.
Колко време е действието на лунно затъмнение?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #34 -: Май 20, 2021, 12:09:37 pm »
Колко време е действието на лунно затъмнение?
Мисля, че е 3 месеца, Сафо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #35 -: Май 20, 2021, 07:55:01 pm »
Колко време е действието на лунно затъмнение?
Мисля, че е 3 месеца, Сафо.
Благодаря!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #36 -: Май 21, 2021, 08:39:46 pm »
Тази година не мисля, че ще бъде толкова положително,  понеже и солара, и лунарите ми не са такива.
разгледа ли прогресивни планети къде са били 2002г.и сега дали има нещо по прогресия да е в аспект с лунацията.
Не съм гледал, но не мисля че тази година ще бъде много положителна за мен, даже напротив.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #37 -: Май 23, 2021, 05:16:58 pm »
При затъмнения следят ли се аспекти, като напр 40гр

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #38 -: Май 25, 2021, 07:59:59 am »
При мен ще е в 7 дом, мъчи ме безсъние от 3 дни.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #39 -: Май 25, 2021, 08:21:48 am »
 Здравейте, много съм притеснена, понеже като слушам за себе си навсякъде се споменава раздяла с майката. Вие виждате ли в картата ми указание за смърт на родител покрай това затъмнение. Много ще съм благодарна, ако се включите. От вчера не съм на себе си, не мога да се успокоя :(

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #40 -: Май 25, 2021, 12:49:13 pm »
Здравейте, много съм притеснена, понеже като слушам за себе си навсякъде се споменава раздяла с майката. Вие виждате ли в картата ми указание за смърт на родител покрай това затъмнение. Много ще съм благодарна, ако се включите. От вчера не съм на себе си, не мога да се успокоя :(
Не се притеснявай! Действително може да се простиш с нещо, но според мен много по-вероятно е да пръснеш повечко пари, защото при теб ЛЗ се пада точно на куспидата на 2-ри дом. Внимавай с личните си финанси в следващите 3 месеца и бъди по-пестелива! :) Транзитният ти Сатурн обаче се мотае около IC и ще мине 3 пъти през куспидата, докато е ретро и стане пак директен. Дали пък няма да си купиш жилище и така да се отиграят двете събития? ::)
Аз съм много притеснена, защото е в мой 7-ми, който е 4-ти на майка ми и може да доведе до нещо подобно /да не дава Господ!/ или до раздяла с партньор, или нещо с мен, понеже е дом на зенита, но ти не трябва да имаш подобни тревоги, нищо, че Луната е сигнификатор на майката, тя при теб управлява 9-ти дом, а не като при мен 4-ти на края и рода. Да не говорим, че при мен е и в 8-ми соларен и в квадрат към възлите ми от натала.
« Последна редакция: Май 25, 2021, 07:27:28 pm от guapa79 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #41 -: Май 25, 2021, 01:16:08 pm »
Алена, рискуваш да бъде излъгана, задавайки така въпроса си.
Според,теб, само в България, колко души са се родили в този ден и час ? Указание за смърт се разчита в наталната карта и по-често е на принципа "познах", а не "разтълкувах", малко хора практикуващи астрология го умеят. Тенденцията кога ще се случи  също е рядко срещана като тълкуване, а не на принципа "тука има - тука нема".
Твоят темперамент съдържа доста от характеристиките на образа "Драма Куин". Нормално е така да реагираш. От вчера Луната е в Скорпоин, която всеки месец тази година ще е в тао с Уран, Сатурн.
Запозната ли си на какъв принцип работят затъмненията ? Запозната ли си какво пише в годишната ти карта, в какъв период си, кои са управителите на годината, къде е акцентът ? И чак тогава тръгвай да се притесняваш за конкретна житейска сфера. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #42 -: Май 25, 2021, 04:22:21 pm »
При мен в 9 дом. Много напрегната и изнервяща лунация, чувствам се кълбо от нерви :-[

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #43 -: Май 25, 2021, 06:16:06 pm »
Здравейте, много съм притеснена, понеже като слушам за себе си навсякъде се споменава раздяла с майката. Вие виждате ли в картата ми указание за смърт на родител покрай това затъмнение. Много ще съм благодарна, ако се включите. От вчера не съм на себе си, не мога да се успокоя :(
Не се притеснявай! Действително може да се простиш с нещо, но според мен много по-вероятно е да пръснеш повечко пари, защото при теб ЛЗ се пада точно на куспидата на 2-ри дом. Внимавай с личните си финанси в следващите 3 месеца и бъди по-пестелива! :) Транзитният ти Сатурн обаче се мотае около IC и ще мине 3 пъти през куспидата, докато е ретро и стане пак директен. Дали пък няма да си купиш жилище и така да се отиграят двете събития? ::)
Аз съм много притеснена, защото е в мой 7-ми, който е 4-ти на майка ми и може да доведе до нещо подобно /да не дава Господ!/ или до раздяла с партньор, или нещо с мен, понеже е дом на зенита, но ти не трябва да имаш подобни тревоги, нищо, че Луната е сигнификатор на майката, тя при теб управлява 9-ти дом, а не като при мен 4-ти на края и рода.

Guapa79, Рени, много благодаря, че се включихте  :-*  От вчера не знам какви планети са се наредили, но не спирам да рева. Имаше и повод, разстроих майка ми и сега още повече ме боли за постъпката. Толкова съм емоционална. От около година почти няма ден, в който да не си поплаквам. Яко съм се сдухала. Не разбирам от астрология, чета в нета каквото намеря, а също и клипчета и май те още повече ме объркват. Имам изготвен годишен хороскоп - казаха ми, че фокус ще е работата и здравето ми. А иначе в предсказателните солари някой от форума ми беше писал, че е възможен проблем при роднина.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #44 -: Май 25, 2021, 06:31:49 pm »
При мен лунацията попада на к7.Венера е съвпад с нат.ми Луна,а Юпитер съвпад нат.Венера.Ще е емоционално/чувствително .При мъжа ми на асц в аспект с нат.Слънце и Луна.К1 от картата е съвпад с наталния му Меркурий у7/у10 домове.
Да стесня малко ,ако може така да се каже.....лунация на к7 натален ,в 3ти соларен.