Автор Тема: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г  (Прочетена 22567 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #45 -: Май 25, 2021, 08:30:43 pm »
Алена, периодът наистина дава предпоставки за повишена емоционалност. Щом имаш изготвен годишен хороскоп и акцента пада в сферите, които посочи, опитай се да ангажираш част от вниманието с тях, и част от вниманието си с близките си хора. На първо време ограничи гладът за информация, разговори, срещи, селектирай ги по важност и значимост. И пак си плачи, щом имаш нужда. ;) :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #46 -: Май 26, 2021, 09:45:03 am »
За друго не знам, но покрай затъмнението времето пак ще се разбута и ще започнат проливни дъждове. Даже от снощи вече започнаха.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #47 -: Май 26, 2021, 10:31:20 am »
При баща ми на к2, ако съм му хванала часа. Тъкмо ще проверя.
В картите на много мои познати, тази лунация задейства натални, или прогресивни планети/точки.
Колко време е действието на лунно затъмнение?
1г е действието на затъмненията и ме подсети, че това Лунно затъмнение е в съвпад с моето прогресно слънце и това на малката дъщеря- с нея вървим с еднакво пр.Слънце, а голямата дъщеря с това на баща им :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #48 -: Май 26, 2021, 10:52:47 am »
За друго не знам, но покрай затъмнението времето пак ще се разбута и ще започнат проливни дъждове. Даже от снощи вече започнаха.
нормално, нали Юпитер влезе в Риби където е Нептун

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #49 -: Май 26, 2021, 12:08:10 pm »
Как сте, затъмнени?
При мен е по оста 3-9.
От вчера насам автомобилът ми рязко дава фира, май е пътник. Изненадващи аварии, от нищо нещо. В момента даже не пали...
Приключване на учебна година с мое недоволство към бъдещото бодро поколение.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #50 -: Май 26, 2021, 12:30:25 pm »
И при мен е до к7.
//Квадрат Луна (у3), секстил Венера (у6/12)
чувствам се сама. в един от онези моменти съм, в които ми натежава, че не пасвам на света и хората, че не съм срещнала други като себе си. чувствам се изоставена, излъгана, разочарована. за момент си бях помислила, че съм срещнала човека за себе си, но се оказва, че не е този, за когото го мислех. обобщено – тъпо луние:Д

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #51 -: Май 26, 2021, 06:08:14 pm »
При мен е в 6- ти дом, без особени аспекти.
Винаги по време на лунациите в 6- ти ми е най- натоварено ежедневието.



Както и предполагах- следващите два дни по цял ден на работа, има оценяване на 4- ти клас, колегите от горен курс ще са заети като квестори и две “късметлийки” ще пазим големите диваци.
И шест пришки на краката- завчера геройски навъртях луд километраж с високи сандали и сега освен спуканите пришки не си усещам и кръста. Но пък снощи ме навести музата и направих хубаво чистене, което отлагах от доста време- много енергия имах към 21-23 часа.
« Последна редакция: Май 26, 2021, 11:29:43 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #52 -: Май 26, 2021, 09:19:19 pm »
При мен лунацията попада на к7.Венера е съвпад с нат.ми Луна,а Юпитер съвпад нат.Венера.Ще е емоционално/чувствително .При мъжа ми на асц в аспект с нат.Слънце и Луна.К1 от картата е съвпад с наталния му Меркурий у7/у10 домове.
Да стесня малко ,ако може така да се каже.....лунация на к7 натален ,в 3ти соларен.
Ха,две познати/жени срещнах днес,поговорихме.От 25години не сме се виждали.
Лунацията е секстил с нат.Меркурий(що съм го пропуснала незнам).
Луната е у3 дом-важно е ,да.
7ми дом е 4ти от 4ти,племенниците са по този дом,децата на съседите и т.н.
И след като действието на затъмнение е продължително във времето,събития тепърва предстоят.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #53 -: Май 26, 2021, 09:31:57 pm »
Как сте, затъмнени?
При мен е по оста 3-9.
От вчера насам автомобилът ми рязко дава фира, май е пътник. Изненадващи аварии, от нищо нещо. В момента даже не пали...
Приключване на учебна година с мое недоволство към бъдещото бодро поколение.
Люба,ти си писала ,че е съвпад с Уран почти на к9.Други аспекти има ли?Към куспиди.
Договори,сделки,пътувания ,всичко това като развитие в период от месеци/или година.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #54 -: Май 27, 2021, 03:05:24 am »
Здравей, Сафо, има тригон със Слънце, може би затова проявлението е бял кахър. А и мъжът ми беше замесен. При това при него е в широк добър аспект с Меркурий.
За мен е изключително трудно да проследявам проявления по затъмнения в дългосрочен план. Някой прави ли го изобщо?
Иначе догодина чакам солар с Уран в 6 дом. Но едва ли ще се сетя, че било имало някога затъмнение с такива участници.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #55 -: Май 27, 2021, 06:26:52 am »
Здравей, Сафо, има тригон със Слънце, може би затова проявлението е бял кахър. А и мъжът ми беше замесен. При това при него е в широк добър аспект с Меркурий.
За мен е изключително трудно да проследявам проявления по затъмнения в дългосрочен план. Някой прави ли го изобщо?
Иначе догодина чакам солар с Уран в 6 дом. Но едва ли ще се сетя, че било имало някога затъмнение с такива участници.
Трудно е,да.И без да знаем с точност като продължителност във времето на действие,още по-трудно.Чета Птолемей,че е важно колко време точно трае затъмнение,например ,ако е 4 мин,или 3мин...има едни изчисления,но се затруднявам .
Съвпад с планети/куспиди е най-силно откъм събитийност.При мен затъмнение съвпад Слънце,чак година и половина след това имаше събития.Слънцето е у4-смърт на свекър и покупка на жилище.
При теб щом е плавен аспект към Слънце,изненадите ще са в положителен аспект,надявам се.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #56 -: Май 27, 2021, 10:02:44 pm »
Това затъмнение беше в 9 дом, квадрат с АЦ и ДЦ .Днес една интригантка и клюкарка в такава интрига ме вкара ,че направо нямам думи.В следствие на това се скарах с най-добрата си приятелка,с която се познаваме от деца.Слънчевото затъмнение ще е съвпад със Сатурн и ИЦ,а Сатурн ми е У на 11 и 12 дом ,колко показателно.Явно си развалихме отношенията окончателно.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #57 -: Май 28, 2021, 12:38:07 am »
Преди 2-3 дни забелязах, че приятелите ми във фейсбук са с един по-малко и понеже при мен беше в 7-ми дом, а квадратът с Юпитер се случва в 11-ти, където той е съуправител, ето че се е усетило още преди самото затъмнение. Днес поразрових да видя кой може да е и видях, че е едно момче, което ме харесваше преди 3г. някъде и с което бяхме излизали 4 пъти, но не се получи нищо. Бях качила една снимка с приятеля ми и нещо може би го е жегнало, та явно това ще е едно от нещата в отношенията ми с другите - нещо си отиде по ЮЛВ и дано да е само то!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #58 -: Май 28, 2021, 06:59:37 am »
Това затъмнение е съвпад асц.на сина ми,точен тригон Сатурн в 4ти дом,квадрат Слънце в 9ти,секстил Меркурий в 10д.Прогресивна Луна съвпад Сатурн.Прогресия Слънце съвпад Меркурий в 10 дом,вече разходящ и опозиция нат.Сатурн.Транзитен Уран съвпад нат.Луна в 5ти.
Точно на деня, са ги уведомили,че друга фирма е станала собственик на фирмата в която работи,също голяма и популярна ,не само в БГ.
Лунациите са му по оста 1/7домове.Дирекция Луна на к7,близнаци.Взаимоотношения на фокус за година напред,но баби/дядо също по тази ос.
« Последна редакция: Май 28, 2021, 07:02:42 am от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълно Лунно затъмнение 26.05.21г
« Отговор #59 -: Май 28, 2021, 07:33:56 am »
Колко време е действието на лунно затъмнение?

Затъмненията са на принципа на лунациите ,но не в рамките на месец,а както е писала Аkruks- 1 година

Нещо започнало,замислено при Новолуние в Стрелец/пълно СЗ/ на 14.12.2020
получава своя пик,реализация,материализация при Пълнолуние в Стрелец / ЛЗ/ на 26.05.2021
и ще действа  до Новолуние Стрелец /пълно СЗ/ на 4.12.2021 с приключване ,финализиране