Автор Тема: Молба за помощ  (Прочетена 6335 пъти)

Mona_Lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Молба за помощ
« -: Август 18, 2021, 01:16:27 am »
Здравейте,
От известно време следя темите тук и се възхищавам на познанията ви, затова и сега се обръщам с молба за помощ към вас. Проблемът ми е, че съм влюбена в женен мъж. Смятам, че и той има чувства към мен, но и твърди, че обича жена си и не би се разделил с нея.
Можете ли да ми кажете дали наистина брака му е толкова перфектен, че да няма шанс за нас двамата или все пак мога да се надявам на щастлив кеай. Това са данните:
Аз: 01.04.1980, София, 20:50ч.
Той: 09.11.1977, София, 07:50ч.
Тя: 29.04.1981, София, час на раждане неизвестен
Ето и парньорските хороскопи:
Благодаря ви предварително!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Молба за помощ
« Отговор #1 -: Август 18, 2021, 10:32:10 am »
Как очаквате да градите щастие върху чуждо нещастие?!

Поставете се на мястото на съпругата му, как бихте се почувствали?

Ако един мъж иска да е с дадена жена то той ще направи и невъзможното, за да бъде с нея. А в тези отношения, доколкото разбирам той иска да бъде със съпругата си!!! Толкова ли няма останали свободни мъже, че се бутате между двама?


PS. Sorry, че не е астрологично, но не се стърпях!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Молба за помощ
« Отговор #2 -: Август 18, 2021, 10:40:28 am »
Подкрепям напълно Романтика и съм абсолютно против такива отношения . Знам, че съм наивна и че е нормално в наши дни, обаче побеснявам, когато видя или самата аз се окажа в такива отношения- направо пращам чатовете на жената на идиота, който си мисли , че може да върти и жена, и любовница.
Ако този мъж искаше да е с теб, досега да се е изнесъл и почнал дело за развод. Но явно иска да се почеше временно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Молба за помощ
« Отговор #3 -: Август 18, 2021, 11:09:03 am »
Мона Лиза, астрологично, мъжът, в който си влюбена има у1, у5 домове Марс в 12 дом, съвпад с Меркурий. Този мъж винаги ще задоволява потребностите си тайно, скрито. И твой мъж да стане, отново ще има любовници. Марс, Меркурий, Слънце, Уран в 12 дом. Кръшкач от класа.
« Последна редакция: Август 18, 2021, 11:46:09 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #4 -: Август 18, 2021, 11:59:28 am »
Mona_Lisa, това че сте влюбена не е проблем, без значение в кой или какво. Проблем може да има при вас, от очакванията във връзките, по принцип.
"Можете ли да ми кажете дали наистина брака му е толкова перфектен?"  в тема хорари.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #5 -: Август 18, 2021, 12:07:10 pm »
Романтика и Корея, кога разгледахте картите на тримата, с посочените данни и разбрахте, кой е щастлив, нещастен, от какво има нужда, какво го възбужда, какъв му е мирогледа, как се чувства във връзката си ?! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Молба за помощ
« Отговор #6 -: Август 18, 2021, 01:56:17 pm »
Романтика и Корея, кога разгледахте картите на тримата, с посочените данни и разбрахте, кой е щастлив, нещастен, от какво има нужда, какво го възбужда, какъв му е мирогледа, как се чувства във връзката си ?! ;)
Рени,така реагират чувствителните хора,емпатични,емоционални,страстни ......
Особено с ъглови Луни.Мойта е ъглова,но близнашка,та поразмислих,преди да реагирам.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Молба за помощ
« Отговор #7 -: Август 18, 2021, 02:32:06 pm »
Хората по принцип най-обичат да осъждат другите. Животът нито е справедлив, нито всичко е изрядно по конец и по заслуги. Любовниците са част от живота. Както и изневерите и разводите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Молба за помощ
« Отговор #8 -: Август 18, 2021, 03:10:11 pm »
Здравейте,
От известно време следя темите тук и се възхищавам на познанията ви, затова и сега се обръщам с молба за помощ към вас. Проблемът ми е, че съм влюбена в женен мъж. Смятам, че и той има чувства към мен, но и твърди, че обича жена си и не би се разделил с нея.
Можете ли да ми кажете дали наистина брака му е толкова перфектен, че да няма шанс за нас двамата или все пак мога да се надявам на щастлив кеай. Това са данните:
Аз: 01.04.1980, София, 20:50ч.
Той: 09.11.1977, София, 07:50ч.
Тя: 29.04.1981, София, час на раждане неизвестен
Ето и парньорските хороскопи:
Благодаря ви предварително!
С неговата Луна в Близнаци в 8д си е нормално да обича флирта и в този случай няма значение дали има перфектен брак или пък не всичко е идеално (то идеално няма никъде). И защо реши, че ако се разведе и събере с теб това ще е щастлив край за теб? Днес си влюбена, утре ще ти мине  :) А и не си мисли, че е толкова лесно за един мъж да напусне брака, ако има деца към които е привързан. Понякога е и въпрос на възможности, финансови преди всичко- той ще се разведе, но ако има деца ще продължи да издържа дома и децата, ще трябва и нов дом да издържа- как се прави това в днешно време, ако е на една заплата?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Молба за помощ
« Отговор #9 -: Август 18, 2021, 03:35:17 pm »
Романтика и Корея, кога разгледахте картите на тримата, с посочените данни и разбрахте, кой е щастлив, нещастен, от какво има нужда, какво го възбужда, какъв му е мирогледа, как се чувства във връзката си ?! ;)
Рени, изобщо не съм ги гледала и не бих ги погледнала. Подобна ситуация противоречи с моя морален кодекс, а и мисля, че самата питаща е наясно какво търси мъжа от нея и докъде е готов да стигне. Перфектен или не е този брак, мъжът е заявил съвсем ясно- хората не бягат от хубавото, но нямат против да се разнообразят междувременно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #10 -: Август 18, 2021, 05:51:24 pm »
Корея, нали, в темата/казуса не се пита как ще реагираме на същата, според нашия морален кодекс ? :)
Не можем да слагаме под общ знаменател всички хора, още повече с методите на астрологията.
По отношение на заявката на мъжа Х., това че обичаш някого, не означава, че го харесваш или те възбужда. Затова попитах- кога и къде прочетохте какво пише в картите на тези трима души ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Молба за помощ
« Отговор #11 -: Август 18, 2021, 05:54:55 pm »
Романтика и Корея, кога разгледахте картите на тримата, с посочените данни и разбрахте, кой е щастлив, нещастен, от какво има нужда, какво го възбужда, какъв му е мирогледа, как се чувства във връзката си ?! ;)
Рени,така реагират чувствителните хора,емпатични,емоционални,страстни ......
Особено с ъглови Луни.Мойта е ъглова,но близнашка,та поразмислих,преди да реагирам.
Сафо, реакциите могат да се владеят, иначе пречат да се тълкува реално ситуация, казус, събитие.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Молба за помощ
« Отговор #12 -: Август 18, 2021, 06:26:46 pm »
Аз от питането на потребителката разбрах едно , четейки между редовете- този господин има ли шанс да го омагьоса и направи свой. Иначе ако е за забавление, много ще я интересува щастлив или еди си какъв е бракът му.
Нямам никакви реакции към непознати хора, нека първо го разведе, пък после ще гледаме хорари за вечна и нерушима любов.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Молба за помощ
« Отговор #13 -: Август 18, 2021, 10:08:04 pm »
Акрукс, луната му е в 7-ми

Момичета, ние не сме съдници, нали?

Мона Лиза-той ще кръшка винаги, вече са ти написали, с тези луна/венера/марс-от сутринта до края на деня може да хареса поне 3, че дори да си повярва, че е влюбен
« Последна редакция: Август 18, 2021, 10:09:46 pm от Papy »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Молба за помощ
« Отговор #14 -: Август 18, 2021, 11:06:49 pm »
.
.
.
.
.

Иначе, изобщо не ме интересува кой, кого харесва, в кого се влюбва, кой лъже и дали го лъжат, с кой си ляга, до кого се събужда и пр.

В случая, тук не е високоспециализиран психологичен форум, че да внимавам за контрапренос :)
« Последна редакция: Август 18, 2021, 11:36:36 pm от romantica »