Автор Тема: Пълнолуние 22 август 2021г.  (Прочетена 13583 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 22 август 2021г.
« -: Август 20, 2021, 04:36:33 pm »
Пълнолуние в последния градус на Водолей
Пълнолунието в 3-ти дом съвпада с Юпитер- ще са големите приказки и обещания за пари  :)
Юпитер управлява 1-ви дом и е съуправител на 4-ти в картата, опозиция на Слънце- народа срещу държавния глава

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #1 -: Август 20, 2021, 06:44:06 pm »
Акрукс,мерси за картата.
С тази безкурсна Луна ,в критичен градус ,упр.на 8ми дом в картата и съвпад Юпитер в 3ти,на какво ще се израдваме.Точни аспекти Марс и Уран,Венера и Сатурн.Нептун почти на к4.
При мен пълнолунието е съвпад Слънце в 10,(3/4*орбис,разх.),тригон Луна.Надявам се ,това ,което поръчах за майка,да пристигне .Лунацията е в плавен аспект с моя к2/к8.Притежанията се множат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #2 -: Август 20, 2021, 09:21:44 pm »
Акрукс,мерси за картата.

При мен пълнолунието е съвпад Слънце в 10,(3/4*орбис,разх.),тригон Луна.Надявам се ,това ,което поръчах за майка,да пристигне .Лунацията е в плавен аспект с моя к2/к8.Притежанията се множат.
За нищо, оглеждах се дали друг ще я направи и пусне темата, но накрая пак аз (дано не досаждам)
А вие с голямата ми рожба сега имате Юпитер върху Слънце У4 в 10д , за втори път, като се обърне директен ще е за трети... Дано ви донесе много късмет!- дом, професия, партньорства, нали е У7
При мен попада в 6-ти дом, няма аспекти, но имам на 29* Водолей мидпойнт Сатурн-Хирон

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #3 -: Август 20, 2021, 10:06:37 pm »
На мен това пълнолуние ми харесва. Пасва на моята карта, дори смея да очаквам неща, които не са ми слабост, но като погледнах картата, защо не.
В мунданен план мисля, че здравата логика ще тържествува. Убедителност и сила на думите, гениални идеи. Печелят тези, които са оригинални и звучат умно.
Старите локуми и изтъркани фрази не минават.
Президентът е в силна позиция. На трон при Регулус.
Назад към старата любов. Изпитана класика. Заложете на старото, но златното.
Третият мандат може да мине, ако избере като постановка традиционни ценности, разумна сделка и добри дипломати с директна риторика.
Не е време за шикалкавене, модерни идеали, неясни послания.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #4 -: Август 21, 2021, 12:45:05 pm »
При мен е в съвпад с нат. Венера в 12 дом.

Реших да инвестирам в "банката на любовта" ;D


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #5 -: Август 21, 2021, 01:15:36 pm »
Ще се жъне реколтата на дадените възможности, шансове, перспективи. Преобръщане на перспективата. Достигащо до кресчендо. Без право на рекламация. Вероятно ще паднат маските кой с кой е в една концептуална мъгла. Свидетелства за уличаваща подривна дейност, негласни взаимоотношения. В политиката - на това кой с кого си другарува.
Дано да греша, но Венера във Везни и ретрограден Нептун в Риби са в градус антисия. Инвестицията в мечтан партньор, взаимоотношения, съдружия, може да подаде чаша студена вода - Луна във Водолей, Водолей на К3, ретрограден Уран в Телец се намира на мидпойнта Венера/Нептун. Или при договаряне да изскочи нещо, което да внесе обрат в настоящата ситуация.
« Последна редакция: Август 21, 2021, 01:32:17 pm от starinthenightsky »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #6 -: Август 21, 2021, 01:17:27 pm »
При мен попада в 7-ми дом.
« Последна редакция: Август 21, 2021, 09:24:18 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #7 -: Август 21, 2021, 01:45:29 pm »
Луната осветява Сатурн и Юпитер. Не са в изгодна/силна позиция и двамата. Обещаното го няма, нито като реколта, нито като очакван резултат. Тези, които са се ангажирали със съответните планове, проекти и в личен, и в обществен план се освобождават от отговорността и позицията (си). След като са сменили фаза, Юпитер у 1, Сатурн у лунацията, се променя и позицията. Пълнолунието има за цел да се разпространи усвоеното- колко, кое, как и къде е усвоено, след като  няма с какво. Марс не се вижда, Слънце в анаретен градус. Няма шанс, перспектива, по заложеното месец февруари, лунация в анаретен градус, освен ако не говорим за сектор изкуство, спорт, деца, тото/лото  или чрез изкуство, спорт, деца.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #8 -: Август 21, 2021, 09:11:51 pm »
С Луна/Юпитер във водолей ,като гръмотевична буря,с трайни щети,по водолей са летища,самолети,жп.транспорт,далекопроводи,футболни игрища,музиканти.Футболист и музикант на фокус.
Да очакваме ли поток от афганистанци/бежанци по границата?
« Последна редакция: Август 21, 2021, 09:23:59 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #9 -: Август 21, 2021, 10:53:36 pm »
При мен е в трети дом и си е баш по учебник, но по- нататък ще пиша.
Иначе голям смях- снаха ми остави сума ти маркови дрехи , които пуснах в разни групи във Фейса и днес ми писа Ирина Флорин, завчера Нели от “ Търси се”. Каква чест, какво нещо. :D Ама не ги огря, де, въпреки звездността им.
Красиво нощно небе:
« Последна редакция: Август 22, 2021, 12:07:50 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #10 -: Август 22, 2021, 08:50:01 am »
Новолунието в Лъв предполага подтекст - очаквай неочакваното, обрати. Тяхно следствие е резултатът, който предполага тематиката на това пълнолуние. Пълнолуние в последен градус във Водолей, е нещо като резултат в стил очаквай неочакваното като финален акорд, в ситуация която не търпи развитие, изчерпана е. Преобръщане ходът на събитията на плоскостта, на която досега са били поставени в последния момент.



Новолунието в Лъв и Уран в Телец от картата на лятното слънцестоене, са в градус антисия.  Повдигат на дневен ред уранова специфика през меркуриева призма. Новолунието в Лъв е в аспект с ретроградния Меркурий в Близнаци в 12 дом - У12. В сезонната карта Слънце и Уран са в полуквадрат.
« Последна редакция: Август 22, 2021, 08:54:04 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #11 -: Август 22, 2021, 09:43:46 am »
При мен попада в 7-ми дом.
Тагетес,харесва ми,че си нестандартно,идейно ,самоиронично мислещ,рецепсията Венера/Сатурн работи чудесно.Ако спреш да си триеш постовете,ще е супер!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #12 -: Август 22, 2021, 09:44:45 am »
При мен е в трети дом и си е баш по учебник, но по- нататък ще пиша.
Иначе голям смях- снаха ми остави сума ти маркови дрехи , които пуснах в разни групи във Фейса и днес ми писа Ирина Флорин, завчера Нели от “ Търси се”. Каква чест, какво нещо. :D Ама не ги огря, де, въпреки звездността им.
Красиво нощно небе:
Пълнолунието във водолей,не е ли к9 при теб?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #13 -: Август 22, 2021, 10:31:05 am »
Акцентирани падащи домове, предполагат разпад на съхраненото, стабилното, трайното по фиксираните знаци.
Луна и Слънце са в своите домове на радост, значи правилно ще изразят своята природа, в периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #14 -: Август 22, 2021, 12:21:28 pm »
Сафо, права си, в 9-ти е, тогава не знам откъде идва това докосване до звездите.😂
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...