Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 653960 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3840 -: Юли 11, 2024, 06:35:51 pm »
Според вас ,има ли индикации в солара ми за смърт на родител?Профекция асц съм в стрелец.
не виждам смърт на родител, но то само по един солар няма как да се прави подобно заключение.
При мен при загуба на родителите ми беше отразена от транзити на малефици в 4д квадрат Слънце/Луна

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3841 -: Юли 12, 2024, 06:34:20 am »
Е,да .Акрукс, благодаря!Притесняват ме някои аспекти,като съвпадат Марс/Уран в квадрат със Слънцето ми.Пълнолунието,което предстои е в квадрат с прогресивно Слънце .
Здравословното състояние на баща ми си е все същото,но вече не чете и не пуска телевизора,повечето от времето спи.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 139
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3842 -: Юли 24, 2024, 01:30:42 pm »
Разцъках на детето следващия солар...то всичко в 12-ти соларен.Има и припокриване на осите между соларни и натални домове.И този ъглов Марс в 4-ти соларен...DC в 8-ми.Тази година АС е в 8-ми,голямо разочарование преживя,мислех,че поне другата година ще е по-добра,а то май на по-зле отиват нещата.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3843 -: Юли 24, 2024, 01:46:54 pm »
Не са чак толкова зле нещата - новолуние в солара, като соларната луна е изгряла т.е. видима е. Възврати макар и не точни по градус на меркурий и венера, като и двамата в критични градуси. За мен това са големи промени, сигурно трудни, но за добро.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3844 -: Юли 25, 2024, 07:50:59 am »
Магика,11 сол. е на асц,групи,приятели,съюзи.Асц е в Овен,2ри натален дом-ценностна система,финанси,притежания.Марс като упр.е в 4ти дом ,но е взаимна рецепция с диспозитора си Луната.Многото планети в 12д.-може да се затвори в себе си,да пътува в чужбина с жена от семейството,някакви изследвания са възможни,да се наложи да придружава някой до болнично заведение.Марс е ъглов,вероятно ще има видимост,заради семейство,ежедневие.
Придобивки,шофьорски курсове,ако планува.Може да стане притежател на домашен любимец.
« Последна редакция: Юли 25, 2024, 07:55:34 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12625
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3845 -: Юли 25, 2024, 11:08:01 am »
Магика, първо трябва да се разцъка наталната карта, а прогностичните карти показват кога ще се случи разцъканото.
И двата управителя на АСЦ, Меркурий и Сатурн не го виждат, меко казано на натива му е трудно сам да си управлява житейските ситуации. Сатурн е в 8 ми знак от АСЦ, Меркурий във 2 ри знак от АСЦ, но в ъглови домове, когато са активирани в прогностичните карти ще носят събития, които силно ще разтърсят живота на натива, но не непременно носещи приятни преживявания. Картата е нощна, водещо Светило Луна, която е хайз, което подпомага неиното положително влияние, въпреки състоянието на заточение и опозиция с Марс. Рецепцията тук не е много плодотворна защото и Луна, и Марс са в знаци без достойнства. Венера е в знак с достойнства, ъглова, подминала  аспекта със Сатурн и хвърля благотворен аспект към Марс. Даже и да не е управител на годината винаги може да се наблюдава и ползва положениято й в прогностичните карти. Марс е в знак на заточение, но в собствен триплицитет, източен спрямо Слънце, което не го прави толкова слаб и въпреки слабата рецепцията с Юпитер е видян от бенефик. Когато са активирани сферите управлявани от Луна, Юпитер, Марс, Меркурий, Сатурн, няма как да се очакват песни и танци защото са в знаци, които са омаломощени и в тези години е добре натива да се съобрази с някакъв режим, който помага за овладяването на негативните прояви на изброените. Аналогично, за Венера и Слънце в знаци на екзалтация ....Връзката планета-дом и чак тогава годишната карта, дали ще потвърди натала и къде, ще го предизвика, ще го балансира...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3846 -: Юли 25, 2024, 02:15:45 pm »
Разцъках на детето следващия солар...то всичко в 12-ти соларен.Има и припокриване на осите между соларни и натални домове.И този ъглов Марс в 4-ти соларен...DC в 8-ми.Тази година АС е в 8-ми,голямо разочарование преживя,мислех,че поне другата година ще е по-добра,а то май на по-зле отиват нещата.
Тогава е априлската ваканция, заведи я на друго населено място за по-хубав солар.  :)
Реално където и да отиде ще е с новолунен солар – ще може да започне отначало и на чисто в живота, но поне да не е всичко в 12-ти дом.