Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 842889 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събития и транзити
« Отговор #5625 -: Май 08, 2020, 05:21:23 pm »
Скоро ще спреш да очакваш  ;) Още една, две години и халеевата комета няма да идва по всяко пълнолуние ..аз дори и от съвпад на Плутон и Уран едвам кихвам  ;D Преди няколко дни се накъсах от травми -почти си пукнах главата откъм вената на слепоочието -адски оток и болка още имам .Изтървах една плоскост на стъпалото -синьо, боли силно повече от седмица, денят преди това паднах в една кучешка градинка и се събудих с болки в ръцете и раменете, като мускулна треска -така съм се набила като падам... Нямах абсолютно никакъв пукнат транзит на марс или към него  .
« Последна редакция: Май 08, 2020, 05:27:17 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Събития и транзити
« Отговор #5626 -: Май 08, 2020, 05:38:25 pm »
Скоро ще спреш да очакваш  ;) Още една, две години и халеевата комета няма да идва по всяко пълнолуние ..аз дори и от съвпад на Плутон и Уран едвам кихвам  ;D Преди няколко дни се накъсах от травми -почти си пукнах главата откъм вената на слепоочието -адски оток и болка още имам .Изтървах една плоскост на стъпалото -синьо, боли силно повече от седмица, денят преди това паднах в една кучешка градинка и се събудих с болки в ръцете и раменете, като мускулна треска -така съм се набила като падам... Нямах абсолютно никакъв пукнат транзит на марс или към него  .
управител на 8дом също гледай.. Марс и Плутон нали ти уп. Асц? Плутон съвпад Уран явно е повече от кихване ;)
И аз съм с отток на дясното слепоочие.   Вече почти невидим, синини по ръце и крака,.
« Последна редакция: Май 08, 2020, 05:40:06 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5627 -: Май 10, 2020, 09:00:34 am »
Скоро ще спреш да очакваш  ;) Още една, две години и халеевата комета няма да идва по всяко пълнолуние ..аз дори и от съвпад на Плутон и Уран едвам кихвам  ;D Преди няколко дни се накъсах от травми -почти си пукнах главата откъм вената на слепоочието -адски оток и болка още имам .Изтървах една плоскост на стъпалото -синьо, боли силно повече от седмица, денят преди това паднах в една кучешка градинка и се събудих с болки в ръцете и раменете, като мускулна треска -така съм се набила като падам... Нямах абсолютно никакъв пукнат транзит на марс или към него  .
Бекс и аз съм с битова травма от изолацията,марсовата енергия не се изразходва,а я трупахме и преля в подобни случки
при мен след мундо съвпада марс-сатурн водолей,имам нат.сатурн във водолей в у5,6 в  6,а марс у8в 1
куцах като Хер Флик близо месец,съвпада марс-сатурн има славата " троши кости,зъбки,разтяга сухожилия,връзки" ако е свързан 1-6-8 дом

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Събития и транзити
« Отговор #5628 -: Май 10, 2020, 10:58:39 am »
Около тоя мундо съвпад май не забелязах събития, в изолацията не съм стояла затворена -доста работа -вили, ремонти ,кучета ,но ако обикновенно  пробуждаме умиление в хората -аз и кучетата,този път обратно  - по-скоро тяхната неизразходена марсова енергия ,за пръв път бе насочена към нас под формата на вербална агресия. Луди баби ми крещяха от терасите, че вместо да гледам деца разхождам кучета ,да ходя в гората и др по-грозни нападки. На затънтени генгерлици ,цели сметища, изкачаха баби с внучетата си или страхливи дядовци, с които отново влизахме в междовидов конфликт  :)   Определено имахме конфликт между Сатурн в лицето на старите кукувци и трите Марса -аз полуКучето  ;D и двете полуХора -песовете  :) Изтървах си нервите ,определено готова за физическа саморазправа от бяс  ;D като гледах клипа с подивялата Жени Калканджиева явно вербалната агресия , вследствие нарушения здравия разум си казва думата  :D

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Помощ относно транзити...
« Отговор #5629 -: Май 10, 2020, 02:29:48 pm »
Здравейте на всички ! Пиша от акаунта на една моя приятелка, момче съм. Искам да ви попитам няколко въпросчета, относно мои транзити и искрено се надявам, ако можете да ми помогнете. От известно време (може би около три години) чувствам определен застой относно кариерата. Искам да се развивам в този бранш (в сферата на ресторантьорството), но нещо не се получава, дори вече съм силно озадачен, дали изобщо си струва да се занимавам повече и да не се преориентирам другаде. Искам да ви попитам, дали този хаос не е в следствие на транзитът Progressed MC square Pluto в моят 7-ми дом. Преди това пък Плутон и Сатурн един след друг разтърсиха здраво моят MC през 2018-та и 2019-та. Долу-горе от тогава започна всичко, дори съм изпадал и в много тежки финансови кризи в този период. След около година (март 2021-ва) пък влизам в Сатурнов възврат отново в десети дом, Господ знае какво ще се случи тогава, но едва ли ще мине лекичко... Сега пък Юпитер и Нептун преминават и те през моят МС. Дали е случайно, че толкова много транзити свързани с кариерата ми се случват за последните три години ?
Има и един транзит, който също ме озадачава, но не е свързан с работата... Говоря за Progressed Sun conjuncion Venus, започва в краят на годината и ще продължи през 2021-ва. Някой знае ли, какво означава това ? Приложил съм натална карта и прогресивна карта отдолу...
Благодаря Ви предварително !




« Последна редакция: Май 10, 2020, 02:32:12 pm от ani_parusheva »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5630 -: Май 11, 2020, 10:55:29 pm »
Транзитен Марс в първи дом в критичен градус - паднах в банята назад и си ударих главата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5631 -: Май 11, 2020, 11:50:38 pm »
Транзитен Марс в първи дом в критичен градус - паднах в банята назад и си ударих главата.
  :o сега ли?  Внимавай де, в банята е хлъзгаво.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5632 -: Май 12, 2020, 07:22:38 am »
Транзитен Марс в първи дом в критичен градус - паднах в банята назад и си ударих главата.
Веско,надявам се няма сериозни последствия ,тук си ,с всичкия и пишеш,жив и здрав бъди :)
и аз така като тебе подхлъзнах се в банята,докато търках плочките ,аман от тоя асц дева ще го пусна в олх,някой позъкъсал с чистотата дано му се израдва :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5633 -: Май 12, 2020, 07:33:00 am »
Около тоя мундо съвпад май не забелязах събития, в изолацията не съм стояла затворена -доста работа -вили, ремонти ,кучета ,но ако обикновенно  пробуждаме умиление в хората -аз и кучетата,този път обратно  - по-скоро тяхната неизразходена марсова енергия ,за пръв път бе насочена към нас под формата на вербална агресия.

вместо да се конфронтираш да ги беше пуснала с кучетата и те да се разходят,щяхте да сте си първи приятели
сатурн във водолей работи за групата,за общото цели,за идеи обединяващи хората,не за сам съм други няма като Матросов на амразурата :)

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Помощ относно транзити...
« Отговор #5634 -: Май 12, 2020, 08:46:34 am »
Здравейте на всички ! Пиша от акаунта на една моя приятелка, момче съм. Искам да ви попитам няколко въпросчета, относно мои транзити и искрено се надявам, ако можете да ми помогнете. От известно време (може би около три години) чувствам определен застой относно кариерата. Искам да се развивам в този бранш (в сферата на ресторантьорството), но нещо не се получава, дори вече съм силно озадачен, дали изобщо си струва да се занимавам повече и да не се преориентирам другаде. Искам да ви попитам, дали този хаос не е в следствие на транзитът Progressed MC square Pluto в моят 7-ми дом. Преди това пък Плутон и Сатурн един след друг разтърсиха здраво моят MC през 2018-та и 2019-та. Долу-горе от тогава започна всичко, дори съм изпадал и в много тежки финансови кризи в този период. След около година (март 2021-ва) пък влизам в Сатурнов възврат отново в десети дом, Господ знае какво ще се случи тогава, но едва ли ще мине лекичко... Сега пък Юпитер и Нептун преминават и те през моят МС. Дали е случайно, че толкова много транзити свързани с кариерата ми се случват за последните три години ?
Има и един транзит, който също ме озадачава, но не е свързан с работата... Говоря за Progressed Sun conjuncion Venus, започва в краят на годината и ще продължи през 2021-ва. Някой знае ли, какво означава това ? Приложил съм натална карта и прогресивна карта отдолу...
Благодаря Ви предварително !





Ехооо ! Някой може ли да ми помогне...?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Събития и транзити
« Отговор #5635 -: Май 12, 2020, 09:43:21 am »
Транзитен Марс в първи дом в критичен градус - паднах в банята назад и си ударих главата.
  :o сега ли?  Внимавай де, в банята е хлъзгаво.
Половин час преди да пиша снощи. Подхлъзнах се и паднах назад. Нямам сериозни наранявания, слава Богу, но в първия момент се стреснах доста. Цял ден се пазех да не ми се случи нещо, защото имах лош сън, а стана това, което най-малко очаквах.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5636 -: Май 13, 2020, 01:11:30 am »
тр. Марс в 12-ти дом в съвпад с нат. Венера - появи се супер неприятна реакция от измивен гел за лице, цялото ми лице стана на пъпки ???

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5637 -: Май 13, 2020, 08:05:59 am »
тр. Марс в 12-ти дом в съвпад с нат. Венера - появи се супер неприятна реакция от измивен гел за лице, цялото ми лице стана на пъпки ???

пъпките са израз на сподавена агресия,някой на скоро да те е разгневил ,интрига,някой разгласил нещо,което си споделила,но да си премълчала,преглътнала разочарованието
в анаретен градус марсв 12д.,нещо тайно ,удар в гръб,под кръста
алергия към гела,непоносимост към потаен,не много искрен човек-маска,ха-ха то всички сме такива сега :D или към ситуация,която е разкрасена за ти се хареса,а под слоевете лустро е друго
на ретро венера не се правят разкрасителни процедури,ефекта е нежелан

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5638 -: Май 13, 2020, 02:45:34 pm »
тр. Марс в 12-ти дом в съвпад с нат. Венера - появи се супер неприятна реакция от измивен гел за лице, цялото ми лице стана на пъпки ???
Тр. Слънце У6 ти е на нат. Марс сега, отделно Нептун транзитира в 1-ви дом в напрегнат аспект на Сатурн, Нептун- алергии, Сатурн - кожа, тр Марс само е активирал дългосрочния аспект с абразивните частици на гела. Сега тр Марс ти аспектира Луната У5 и ще приемаш гневно/емоционално това да се харесваш/приемаш

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5639 -: Май 13, 2020, 03:01:28 pm »
Благодаря ви!

Аз се опитвам да вентилирам емоциите, но не всеки път ми се получава... Основните ми дразнители в последните 5 г. са работодател, работа...

Вчера усетих и лакомията на прогр. Луна в Телец, която е на 1 гр. от нат. ми Марс - изядох един останал 100-грамов шоколадов заек от Великден ;D